Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.
X
Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
EN TR
TR
EN
Kombi Kazan Isı Pompası Güneş Kolektörü Brülör Radyatör Isı Gideri Paylaşım Sistemi Yardımcı Ürünler
Bireysel Soğutma Merkezi Soğutma
Dalgıç Pompa Santrifüj Pompa Dalgıç Pompa Motorları Hidrofor Sirkülasyon Pompası
Bina Yönetim Sistemleri Enerji Verimliliği Danışmanlık Hizmetleri Isı Paylaşım Hizmetleri Satış Sonrası Hizmetleri
Yetkili Satıcılar Yetkili Servisler Tüketici Destek E-Ticaret Destek
Genel Bakış Faaliyetler Referanslar İnsan Kaynakları Yatırımcı İlişkileri Medya Kişisel Verilerin Korunması
ANASAYFA
Isıtma
Soğutma
Su Basınçlandırma
Mühendislik Hizmetleri
Destek
Kurumsal
İletişim

Mersin Navona Otel’de Toshiba VRF Sistemi Tercih Edildi

Navona Otel tercihini Toshiba VRF sistemlerinden yana kullandı. Mersin’in merkezinde yer alan, deniz manzaralı ve Marina’ya 1 km uzaklıkta olan Navona butik otelde konaklayanlar Toshiba konforu ve sessizliğiyle Mersin’in güzel Akdeniz maviliğini izleyerek, deniz sesini dinleyecekler.

Toshiba VRF sistemlerinde kullandığı DC Twin Rotary kompresör teknolojisi, hassas inverter kontrolü ile enerji verimliliğini en üst düzeyde sağlarken, kompresör ve dış ünitelerin eş yaşlanma özelliği rakiplerine göre farkındalık yaratan sistemi ile konfor sağlıyor. Mersin’deki yeni Navona Otel’in ismi, İtalya’nın ünlü meydanından geliyor.

Tipik bir Barok mimari örneği olan Navona Meydanı’ndan esinlenerek tasarlanan Navona Otel dış cephesinden iç dekorasyonuna kadar özel bir tesis. Lüks, ihtişamlı, ferah ve aydınlık alanlar, Navona Otel’in değerli misafirlerine benzersiz bir deneyim sunmak üzere özel olarak planlanmıştır.

Göz alıcı altın rengi, kalite ve mütevazılığı yansıtan dinlendirici kum beji ve ortama hareket katan koyu lacivert kadife kaplamalarla bütünleşen büyük aydınlatma grupları; Navona Otel’in, ismini aldığı Navona Meydanı gibi hareketli, dinamik, ilgi çekici ve benzersiz bir kompleks olmasını sağlar. Mersin’in önemli bir etkinlik, toplantı, konaklama ve buluşma noktası olmayı hedefleyen Navona Otel, şehrin yeni gözdesidir. Otel 14 katlı olup, 72 oda, 2 kral dairesi ve 172 yatak kapasitesine sahiptir.

50 kişiden 1000 kişiye kadar misafir sayısına göre hizmet veren 3 balo salonu ile özel günlerde hizmet vermektedir. Navona Otel’in iklimlendirilmesinde Toshiba SMMS-i serisi 855 kW soğutma kapasitesine sahip 19 adet dış ünite ve 120 adet iç ünite kullanıldı.

Tümünü Temizle
Karşılaştır