Nemlendirici

Filtreleri Temizle
1 adet ürün listeleniyor

En İyi Nemlendirici Modelleri

Ortamdaki nem miktarını önemli ölçüde değiştiren nemlendiricilerle hava kalitesini her zaman koruyabilirsiniz. Özellikle kuru havaya sahip iç mekanlar alerjik pek çok reaksiyona sebep olabildiğinden nemlendiriciler sağlığınızın da yararınadır. Özel mülkler, kamusal binalar, hastaneler, ofisler gibi pek çok alanda tercih edebileceğiniz Hygromatik nemlendiricileri ile siz de mekanın nem miktarını ideal seviyeye getirebilirsiniz.

Hygromatik Nemlendirici Çeşitleri

Buhar sistemlerinin önde gelen ürünleri arasında yer alan nemlendiriciler kullanım tipine göre pek çok çeşide sahiptir. Elektrotlu buharlı nemlendiriciler iletken suyu ısıtarak düşük basınçlı, hijyenik buhar üretir. Musluk suyu kullanımı için uygun olan ürün kolay kurulumu ve verimliliğiyle kullanıcı dostudur. Dayanıklı gövdesi sayesinde uzun ömürlü olan elektrotlu buharlı nemlendiriciler musluk suyu vasıtasıyla yüksek hijyenik buharın oluşmasını sağlar. Elektrikli ısıtıcılı buharlı nemlendiriciler ise her tür su kaynağında kullanılabilir. Düşük basınçta son derece hijyenik buhar üretimi gerçekleştiren ürün etkili bir sağlıklı yaşam sistemi kurmanızı sağlar. Kategorimizdeki buharlı nemlendiriciler arasında yüksek basınç oluşturan modelleri de bulabilirsiniz. Yoğuşmanın arttırıldığı yüksek basınçlı buhar sistemlerini buhar kontrol vanası ile ayarlayarak kolayca kullanabilirsiniz. Bu nemlendirici çeşitlerinde nemlendirme miktarı bir motor tarafından hassas olarak kontrol edilir. Evinizde, ofisinizde, bulunduğunuz sağlık kuruluşunda ve daha birçok mekanda yüksek hava kalitesini bu kadar kolay bir şekilde tesis edebilirsiniz. Atomizörler de kendine has çalışma prensibine sahip nemlendirici sistemleridir. Özellikle düşük enerji ihtiyacı duyan ürün ideal nem miktarını ayarlarken son derece ekonomik çalışır.

Hygromatik Nemlendiricilerde Çalışma Prensipleri

Farklı kullanım tiplerine özgü nemlendiriciler arasında mekanınıza uyumlu modeli kolayca bulabilirsiniz. Elektrotlu buharlı nemlendiriciler bir silindir içerisine daldırılan elektrotların üzerindeki elektrik akımının iletken suyu ısıtması ile çalışır. Hygromatik nemlendiricilerin bu çeşitleri sessiz çalışan fanıyla sizi rahatsız etmez. Buharı eşit şekilde dağıtarak odanın genelini nemlendiren elektrotlu buharlı modeller küçük ve orta ölçekli ofisler için de çok idealdir. Paslanmaz çelik silindiriyle uzun ömürlü kullanım sağlayan elektrikli ısıtıcılı buharlı nemlendiriciler ise sürekli buhar üretimine olanak tanır. Optimum enerji verimliliği ve düşük bakım maliyetleri sayesinde oldukça ekonomiktir. Bir silindirin içerisinde suyu ısıtarak buhar üreten bu modellerle aradığınız iklimlendirme sistemine sahip olabilirsiniz. Yüksek basınçlı buhar sistemleri de kendi içerisinde farklı tasarımlara sahiptir. Mevcut buhar sistemini kullanarak birçok nemlendirme uygulaması sağlayan bir yüksek basınçlı buhar sistemini tercih edebilirsiniz. Atomizörlerde ise nemlendirme için kullanacak su aerosol denilen küçücük su taneciklerine ayrılır. Kompakt yapısı ve düşük enerji maliyetleri sayesinde siz de nemlendiricilerin sağladığı hava kalitesine ulaşabilirsiniz. Soğutucu ünitelerle de ilgileniyorsanız Soğuk Oda Cihazları kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Hygromatik Nemlendirici Fiyatları

Korozyona dayanıklı güçlü gövdeleriyle sizi yarı yolda bırakmayan nemlendiriciler ideal buhar seviyesine düzenli olarak ulaşmanızı sağlar. Duvar montajına uygun, farklı pek çok kapasitede buhar çıkışı sağlayan bir model tercihiniz olabilir. Güvenli kullanım sağlayan Hygromatik nemlendiriciler saf buhar üreterek dilediğiniz mekanda temiz hava solumanızı sağlar. Özellikle kuru havaya sahip ortamlarda güçlük çekenlerin sağlık maliyetleri de nemlendiriciler sayesinde minimuma inebilir. Ürünler farklı nemlendirme seçenekleri sayesinde ortamda bulunan kişiler için optimum buhar üretimi gerçekleştirebilir. Hızlı ve kolay kullanımıyla hiçbir karışıklığa sebep olmayan nemlendiriciler tüm bu çeşitliliklerine göre farklı şekilde fiyatlandırılır. Bizimle irtibat kurarak istediğiniz nemlendirici hakkında fiyat bilgisi ve teknik detaya ulaşabilirsiniz. Evinizde konforun tadını çıkarmak için kendi iklimlendirme cihazınıza klimalar sayesinde de ulaşabilirsiniz.

Nemlendiriciler ne işe yarar?

Nemlendiriciler ortamdaki nem miktarını önemli ölçüde değiştirmenizi sağlar.

Nemlendiricilerin faydası nedir?

Özellikle kuru havaya sahip ortamlarda gerekli nem miktarını sağlayan nemlendiriciler, nemsiz ortamda yaşanabilecek alerjik reaksiyonlara da engel olur.

Nemlendirici modellerine nereden ulaşabilirim?

Elektrotlu buharlı, elektrikli ısıtıcılı gibi birçok nemlendirici modeli için buraya tıklamanız yeterlidir.

Farklı bir sorum var.

Buraya tıklayıp her türlü soru, görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Ücretsiz Online Keşif Yaptırın
Keşfe Çağır
Hangi Ürünü Alacağınıza Birlikte Karar Verelim
Hemen Başla
Yetkili Satıcı/Servis ile İletişime Geçin
Yetkili Satıcı/Servis Bul
Destek için Bize Ulaşın
İletişime Geç
Hoşgeldiniz!

Üye olduğunuz e-posta ve şifrenizi yazarak giriş yapabilirsiniz

Şifreniz en az 8 karakterden oluşmalı, 1 küçük harf, 1 büyük harf, 1 özel karakter içermelidir.

Beni hatırla

veya

Hoşgeldiniz!

Şifreniz en az 8 karakterden oluşmalı, 1 küçük harf, 1 büyük harf, 1 özel karakter içermelidir.

Size özel fırsatları görmek için bu bilgileri de doldurabilirsiniz.
Beni hatırla

veya

Şifre Yenileme

Şifre yenileme bağlantısı gönderebilmemiz için e-posta adresinize ihtiyacımız var.

Tebrikler

Şifre yenileme bağlantısı adresine gönderilmiştir.

Şifre Yenileme

Lütfen yeni oluşturacağınız şifreyi giriniz.

Şifreniz en az 8 karakterden oluşmalı, 1 küçük harf, 1 büyük harf, 1 özel karakter içermelidir.

Tebrikler
şifreniz başarıyla değiştirildi!

Şimdi güvenliğiniz için lütfen yeni şifreniz ile tekrar giriş yapınız.