Hidrofor

Filtreleri Temizle
3 adet ürün listeleniyor

En İyi Hidrofor Modelleri

Hidrofor su basıncının yetersiz kaldığı durumlarda kullanılan etkili su basınçlandırma sistemleridir. Şehir şebekelerinde, yüksek katlı binalarda, müstakil evlerde, su kesintisine karşı su deposu bulunan yerlerde kullanılabilen hidroforlar basınçlı su ihtiyacı için en sık tercih edilen ürünler arasında. Kategorimizde görebileceğiniz hidrofor çeşitleri arasında Alarko farkıyla sunulan pek çok model sizleri bekliyor! Tasarruf imkanı sağlayan, farklı koşullara da cevap verebilen, özel tasarımıyla öne çıkan birçok hidrofor modeli için siz de kategorimizi ziyaret edebilir, bilgi ve teklif için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Alarko Hidrofor Modelleri

Alarko hidrofor modelleri domestik paket, frekans kontrollü, eş eksenli ve dik pompalı hidroforlar olarak çeşitlilik sunuyor. Birbirinden farklı serilerde görebileceğiniz bu ürünler su basınçlandırma çözümü için en doğru tercihi yapabilmenizi sağlıyor. Örneğin; ev, villa, küçük çaplı apartman, küçük iş yeri ve ofisler için domestik paket hidroforlar en doğru tercihler arasında! Söz konusu yerler için özel olarak geliştirilen bu modeller fişi tak – çalıştır sistemine sahip son derece kompakt tasarımlardır. Bir domestik hidrofor pompa, su tankı, basınç şalteri, manometre ve çekvalfi ile tam otomatik bir deneyim sağlıyor. Oldukça pratik bir çalışma prensibine sahip bu ürünleri ise Alarko frekans kontrollü hidroforlar takip ediyor. Özellikle basınçlı su ihtiyacını yüksek tasarruf imkanıyla karşılamak isteyen kullanıcılar Alarko’nun sunduğu frekans kontrollü hidroforlarla avantajı yakalıyor. Sınıfının en iyi örneklerinden biri olan Toshiba inverterleri ile donatılmış bu modeller yüksek verim ve taviz vermeyen koruma için en doğru adreslerden biri! İdeal hidrofor seçiminiz için daha farklı modelleri de inceleyebilirsiniz. 18 bar basınca kadar, farklı birçok gereksinime yanıt veren eş eksenli hidroforlarda 90 ayrı model sunuluyor! Dik pompalı hidroforlar ise evlerden apartmanlara, turistik tesislerden sağlık kuruluşlarına kadar birçok yerde kullanılmak üzere özel tasarım olarak öne çıkıyor. Farklı su basınçlandırma ürünleri için dilerseniz santrifüj pompa modellerini de inceleyebilirsiniz.

Alarko Hidrofor Özellikleri

Kategorimizde görebileceğiniz birçok hidrofor özel tasarım ürünleridir. Yüksek verim sağlayan dik pompalı hidroforlar son derece sessiz ve titreşimsiz olarak çalışıyor. Böylece rahatsız edici unsurlar önlenerek kullanıcı deneyiminde yüksek standart vadediliyor. Sabit basınçta ve istenilen debide sürekli su imkanı sunan bu özellikleriyle Alarko dik pompalı hidroforlar özel tasarımının hakkını veriyor. Şehir şebekesinde çalıştırılabilecek 9 modelin sunulduğu bu hidroforlar sayesinde basınçlı su ihtiyacına kesin ve etkili bir çözüm sağlayabilirsiniz! Alarko eş eksenli hidroforlar da geniş kapasite aralığı ile dikkat çekiyor. Toplamda 3 pompaya kadar 9 tipte 90 modelin sunulduğu bu ürünlerle enerji tasarrufunu arttırmak oldukça kolay! Bina otomasyon sistemlerine uygunluğuyla da öne çıkan bu modeller LCD ekranından kolayca kontrol edilebiliyor. Kategorimizde bir başka serinin içerisinde görebileceğiniz frekans kontrollü hidrofor modelleri de maksimum konfor için geliştirilmiş özellikleriyle öne çıkıyor. LCD kontrol paneline sahip bu modeller Türkçe yazılımı sayesinde kullanıcı dostu olarak adından söz ettiriyor. Bina otomasyon sistemleriyle uyumlu bu ürünler sessiz çalışma özelliği sayesinde asla rahatsızlık vermiyor. Domestik paket hidroforlarsa İtalyan pompa teknolojisiyle hizmet veriyor. Bir domestik hidrofor tankı, basınç şalteri, manometresi ile tam otomatik modeller arasında yer alıyor. Daha detaylı ürün sorgusu için siz de kategorimizi inceleyebilir, tüm sorularınıza bize ulaşarak yanıt alabilirsiniz.

Alarko Hidrofor Fiyatları

Hidrofor markaları arasında en etkili ve üstün çözümleri sunmayı hedef edinen Alarko, farklı modelleriyle çeşitlilik sağlıyor. Farklı mekanlar, koşullar ve gereksinimler için tercih edebileceğiniz birçok model kategorimizde yer alıyor. Her bir seride yer alan hidrofor modelleri özel tasarım, maksimum tasarruf, sessiz çalışma gibi özellikleriyle müşterilerin en doğru ürünü seçmesini sağlıyor. Hidrofor fiyatları da sunulan tüm bu modellere göre şekilleniyor. Detaylı ürün incelemesi yapabileceğiniz kategorimizde bilgi ve teklifler için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz su basınçlandırma alanında sunduğumuz farklı ürünleri de inceleyebilirsiniz. Sirkülasyon pompası, dalgıç pompa gibi ürünlerimiz de sizleri bekliyor! Ayrıca Fiyat Listesi kategorimizi ziyaret ederek de ürünlerimizin fiyatlandırılmalarını detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Hidrofor ne işe yarar?

Hidroforlar su basıncının yetersiz kaldığı durumlarda en sık tercih edilen, farklı kullanım alanları bulunan su basınçlandırma çözümleri arasındadır.

Hidroforlar nerelerde kullanılır?

Şehir şebekeleri, yüksek katlı binalar, müstakil evler, su kesintisine karşı su deposu bulunan binalar ve benzeri yerlerde hidroforlar kullanılmaktadır.

Hidrofor çeşitleri nelerdir?

Frekans kontrollü, eş eksenli, dik pompalı ve domestik paket hidrofor modelleri için buraya tıklayabilirsiniz.

Farklı bir sorum var.

Buradan bizimle iletişime geçerek tüm sorularınıza yanıt alabilirsiniz.

Ücretsiz Online Keşif Yaptırın
Keşfe Çağır
Hangi Ürünü Alacağınıza Birlikte Karar Verelim
Hemen Başla
Yetkili Satıcı/Servis ile İletişime Geçin
Yetkili Satıcı/Servis Bul
Destek için Bize Ulaşın
İletişime Geç
Hoşgeldiniz!

Üye olduğunuz e-posta ve şifrenizi yazarak giriş yapabilirsiniz

Şifreniz en az 8 karakterden oluşmalı, 1 küçük harf, 1 büyük harf, 1 özel karakter içermelidir.

Beni hatırla

veya

Hoşgeldiniz!

Şifreniz en az 8 karakterden oluşmalı, 1 küçük harf, 1 büyük harf, 1 özel karakter içermelidir.

Size özel fırsatları görmek için bu bilgileri de doldurabilirsiniz.
Beni hatırla

veya

Şifre Yenileme

Şifre yenileme bağlantısı gönderebilmemiz için e-posta adresinize ihtiyacımız var.

Tebrikler

Şifre yenileme bağlantısı adresine gönderilmiştir.

Şifre Yenileme

Lütfen yeni oluşturacağınız şifreyi giriniz.

Şifreniz en az 8 karakterden oluşmalı, 1 küçük harf, 1 büyük harf, 1 özel karakter içermelidir.

Tebrikler
şifreniz başarıyla değiştirildi!

Şimdi güvenliğiniz için lütfen yeni şifreniz ile tekrar giriş yapınız.