Klima Santrali

Filtreleri Temizle
1 adet ürün listeleniyor

Klima Santrali Modelleri

Klima santrali özellikle endüstriyel yapılar başta olmak üzere binalarda da kullanılan büyük çaplı ünitelerdir. İç ortam havalarını üstün performansıyla ısıtan, soğutan, temizleyen klima santrali merkezi iklimlendirmeye ihtiyaç duyulan yerlerde sıklıkla tercih edilir. Siz de iş merkezlerinden hastanelere, fabrikalardan alışveriş merkezlerine kadar farklı pek çok yerde faydalanabileceğiniz klima santrallerine Carrier farkıyla sahip olabilirsiniz!

Carrier Klima Santrali

Carrier klima santrali sahip olduğu üstün teknik özellikler sayesinde pek çok kullanıcıya aradığı merkezi iklimlendirmeyi sağlar. Yüksek mekanik dayanımı ve sızdırmaz gövde yapısıyla sağlamlığını konuşturan Carrier klima santrali büyük işletmelerin, ticari yapıların yanı sıra konutlar için de mükemmel bir konfor sağlar. Tamamen düz bir tabana sahip olan ürün bu sayede kullanılacağı yere kolayca yerleştirilebilir. Carrier klima santralleri profil ve panellerden oluşan gövde yapısı ve esnekliğiyle kullanıcı dostudur. 122 farklı kesitte üretilebilen klima santrali böylece her tür ihtiyaca başarıyla yanıt vermektedir. Yüksek enerji verimliliğiyle tasarruf imkanı sağlayan ürün güçlü korozyon direncine sahiptir. Bu sayede uzun ömürlü kullanım sağlayan klima santralinin bakımı da kompakt yapısı sayesinde kolayca gerçekleştirilir. Klima santrali markaları arasında yüksek kalite parçalara sahip olmasıyla da öne çıkan ürün çok çeşitli opsiyonlar içerir. Nemlendirme sistemi, ısı geri kazanım sistemleri, soğutma bataryası drenaj havasına temizlik işlemleri için kolay erişim başlıca opsiyonlar arasındadır. Başarısını istatistiklerle de kanıtlayan Carrier klima santrali İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği (İSİB) tarafından ortaya koyulan verilere göre 2013, 2014, 2015 ve 2016’da en çok ihraç edilen klima santrali olarak sektörün öncü markalarından biri olmaya devam ediyor.

Üstün Carrier Klima Santrali Ekipmanları

Carrier klima santralinin profil ve panellerden oluşan gövdesi yüksek performansın en önemli ipuçlarından biridir. 1 mm kalınlığındaki çelik profil sayesinde ürünün iskeleti oldukça sağlamdır. Tüm iç ve dış yapısı boyalı olan profiller ürünün en önemli parçaları arasındadır. Tamamen sökülebilen 60 mm kalınlığa sahip çift cidarlı panelleri cihazın güçlü gövde profilleri tutar. Çeliğin uzun ömürlü kullanımından yararlanan panelleri ise ısı geri kazanım sistemleri takip eder. Egzoz havasının enerjisini kullanan ısı geri kazanım sistemleri taze havanın entalpisini yazın düşürür, kışın da arttırır. Carrier klima santralinin enerji tasarrufu sağlayan ısı geri kazanım sistemi daha az ısıtma ve soğutma ihtiyacı duyarak maliyetlerin de azalmasına yardımcı olur. Havanın ısıtılması, soğutulması ya da neminin alınması içinse su havuzunda basınçlı teste tabi tutulan bataryalar iş başındadır. Sıcak ve soğuk su bataryasının yanı sıra DX batarya ile buhar bataryasını da görebileceğiniz klima santrali, otomatik kontrol sistemiyle de kolay kullanım sağlar. Hastanelerden otellere, eğitim kurumlarından bankalara, kültür merkezlerinden havaalanlarına kadar pek çok büyük çaplı yapıda kullanılan klima santralleri uzaktan kontrol mekanizmasına da sahiptir. Böylece cihazla ilgili yapacağınız pek çok işlem otomatik olarak gerçekleştirilirken size de zamandan kazandırır. Carrier klima santrali filtre sistemi de yandan sürmeli panel, önden sürmeli torba filtre gibi çeşitlere sahiptir.

Hijyenik Klima Santrali

Klima santralleri hastane, ilaç fabrikaları veya özel endüstriyel tesislerde kullanıldığında havayı koşullandıracağı mekanın özelliklerine göre bazı hijyenik standartları sağlaması gerekmektedir. Bu standartlar mekanın bir bölümünden başka odasına değişiklikler gösterebilmektedir. Örneğin hastanede ameliyat odalarının bile operasyon tipinde tipine göre farklı gereklilikleri olabilmektedir. Çoğu klima santrali üreticisi hijyenik klima santrallerini farklı bir seri olarak piyasaya sunarken Carrier marka 39HQ klima santralleri tamamen esnek üretimli bir cihaz olduğu için seçim programından seçilebilen özellikleri ile hijyenik standartları karşılayabilecek şekilde üretilebilmektedir.
• Standartlar
• EN 13053
• DIN 1946/4
• VDI 6022

Diğer Özellikler

Carrier klima santrali sahip olduğu birçok ürün sertifikasıyla da başarısını gözler önüne sermektedir. Alarko Carrier tarafından alınan ISO 9001, ISO 14001 gibi pek çok sertifikanın yanı sıra Carrier klima santralinin ayrıca sahip olduğu bu sertifikaları kalite kontrol testleri onaylar. Montaj testlerinin yanı sıra tamamlanmış ürünlerin de kalite kontrolleri Alarko Carrier fabrikasında gerçekleştirilmektedir. Detaylı müşteri kabul testlerinin de yapılabildiği klima santrali ile siz de mükemmel iklimlendirme çözümlerine sahip olabilirsiniz. İster konutlar için ister daha büyük kamusal alanlar ve yapılar için tercih edebileceğiniz ürünle ilgili tüm merak ettiklerinizi bizimle iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Carrier klima santrali fiyatları hakkında da bilgi alabileceğiniz iletişim kanalımızdan detaylı ürün sorgulaması gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz VRF Sistemleri için de araştırma yapabilir, çatı tipi klimaları incelemek için Çatı Tipi Klima kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Klima santrali nerelerde kullanılır?

Genellikle endüstriyel yapılar başta olmak üzere büyük çaplı binalarda, konutlarda da klima santralleri kullanılabilmektedir.

Klima santrali modelleri nelerdir?

Kategorimizde yer alan klima santralleri 122 farklı kesitte üretilebilir.Klima santrallerini nereden inceleyebilirim?

Buraya tıklayarak farklı tasarım imkanlarına ulaşabilirsiniz.

Farklı bir sorunuz mu var?

Teklifler, bilgiler ve daha fazlası için bu linke tıklayıp bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ücretsiz Online Keşif Yaptırın
Keşfe Çağır
Hangi Ürünü Alacağınıza Birlikte Karar Verelim
Hemen Başla
Yetkili Satıcı/Servis ile İletişime Geçin
Yetkili Satıcı/Servis Bul
Destek için Bize Ulaşın
İletişime Geç
Hoşgeldiniz!

Üye olduğunuz e-posta ve şifrenizi yazarak giriş yapabilirsiniz

Şifreniz en az 8 karakterden oluşmalı, 1 küçük harf, 1 büyük harf, 1 özel karakter içermelidir.

Beni hatırla

veya

Hoşgeldiniz!

Şifreniz en az 8 karakterden oluşmalı, 1 küçük harf, 1 büyük harf, 1 özel karakter içermelidir.

Size özel fırsatları görmek için bu bilgileri de doldurabilirsiniz.
Beni hatırla

veya

Şifre Yenileme

Şifre yenileme bağlantısı gönderebilmemiz için e-posta adresinize ihtiyacımız var.

Tebrikler

Şifre yenileme bağlantısı adresine gönderilmiştir.

Şifre Yenileme

Lütfen yeni oluşturacağınız şifreyi giriniz.

Şifreniz en az 8 karakterden oluşmalı, 1 küçük harf, 1 büyük harf, 1 özel karakter içermelidir.

Tebrikler
şifreniz başarıyla değiştirildi!

Şimdi güvenliğiniz için lütfen yeni şifreniz ile tekrar giriş yapınız.