Çatı Tipi Klima

Filtreleri Temizle
3 adet ürün listeleniyor

En İyi Çatı Tipi Klima Modelleri

Merkezi soğutma sistemlerinin önde gelen ürünleri arasında yer alan çatı tipi klimalara Carrier ayrıcalığıyla sahip olabilirsiniz! Farklı modeller arasından sizin için en ideal rooftop klimayı kategorimizde bulabilir, üstün iklimlendirme çözümlerine ulaşabilirsiniz. Çatı tipi klimalar arasında güçlü performansıyla öne çıkan Carrier ürünleri yüksek verimliliği ve esnekliğiyle de her zaman yanınızda!

Carrier Çatı Tipi Klima Çeşitleri

Carrier rooftop klimaları yüksek soğutma ve ısıtma kapasitesiyle iklimlendirme sisteminin üstün modellerini sunar. Çatı tipi paket klimalar arasında yer alan modeller verimliliği arttıran filtrelere sahiptir. Kompakt tasarımıyla az yer kaplayan ürün montajı yapılır yapılmaz kullanılabilir. Tak – çalıştır sistemiyle kullanıcılara kolaylık sağlayan Carrier çatı tipi klimalar üstün kontrol özellikleriyle de binanıza başarıyla uyum sağlar. Bina yüküne göre hassas kapasite ayarına sahip olan ürün dayanıklılığıyla da güvenli kullanımı önceler. Esnek yapısı ve bir başka merkezi klimaya ihtiyaç duymaması sayesinde son derece pratiktir. Dış ortam montajı için tasarlanan ürün aradığınız çatı tipi klima olabilir! Ek ısıtma opsiyonlarıyla da kullanılabilen ürün sayesinde endüstriyel klima arayışınıza da nokta koyabilirsiniz. Sessiz fanları, üstün kompresör teknolojisiyle yenilikçi çatı tipi klimalar arasında yerini alan ürün düşük titreşimlidir. Daha iyi sızdırmazlık için lehimli soğutucu gaz bağlantılarına sahiptir. 40 – 120 kW arası ısıtma ve soğutma kapasitesine sahip olan bir model Türkçe menülü dokunmatik ekranı sayesinde hızlı ve etkili bir şekilde kontrol edilebilir. Bilgi ve teklif için hemen bizimle iletişime geçerek üstün merkezi soğutma sisteminize sahip olabilirsiniz! Ürünün 120 – 200 kW aralığında soğutma & ısıtma kapasitesi sunan daha üst düzey çatı tipi klimasını da tercih edebilirsiniz.

Carrier Çatı Tipi Klima Özellikleri

Sahip olduğu üstün özellikleriyle Carrier çatı tipi klimalar yenilikçi standartları yakalamasını bilmektedir. A sınıfı enerji verimliliğiyle cebinizin dostu olan bir model 25 – 90 kW arası soğutma & ısıtma kapasitesinde çalışır. Enerji tasarrufuna imkan sağlayan birçok özelliği bulunan ürün yeni jenerasyona sahip bir çatı tipi klimadır. Bunun en büyük avantajı ise ürünün her tür kanal bağlantı yönüne uyum gösterebilmesidir. Alt, üst ya da yan kanal bağlantılarına izin veren Carrier çatı tipi klimaları üç farklı yönden hava kanalı bağlantısı sunan müthiş bir merkezi soğutma sistemidir. Yüksek sezonsal verimliliği sayesinde 4 mevsim maliyetleri düşürerek çalışabilen Carrier çatı tipi klimaları dokunmatik ve renkli ekranıyla da kolayca kontrol edilir. Ürün 3 farklı yardımcı ısıtma ekipmanına sahiptir. Bunlardan elektrikli ısıtıcılar 4 kademeli elektrik ısıtma özelliğine sahiptir. Müthiş bir iç konfor sunan elektrikli ısıtıcıları ise sıcak sulu ısıtıcılar takip eder. Donma koruma termostatı sayesinde sıcak sulu ısıtıcılar bataryanın donmasını önler. Üçüncü yardımcı ısıtma ekipmanı olarak doğal gazlı ısıtıcılarsa üstün yoğuşma teknolojisine sahiptir. Kış aylarında iç ortamın ideal sıcaklığı da böylelikle korunmuş olur. Büyük oranda taze hava imkanı sağlayan enerji geri kazanım opsiyonlarının da kanal bağlantısı gerekmeksizin montajı yapılabilir.

Carrier Çatı Tipi Klima Fiyatları

Çatı tipi klimalar, gösterdikleri üstün performanslarıyla beraber verimlilik sağlayan birçok özelliğe de sahiptir. Bu sayede çalışma giderlerinin düşürülmesini sağlayan ürünler büyük merkezi soğutma sistemlerine tasarruf imkanıyla ulaşmanızı sağlar. Ayrıca Carrier yeni nesil çatı tipi klimalar Avrupa’da yürürlüğe girecek olan Ekotasarım gerekliliklerinin de üzerinde verimliliğe sahiptir. Yine tam yükteki tüm modeller de Eurovent A sınıfı enerji verimliliğiyle bütçe dostudur. Ticari klima olarak da kullanabileceğiniz ürün sahip olduğu tüm bu özelliklere göre fiyatlandırılır. Detaylı ürün sorgusu ve fiyat bilgisi için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Büyük bina ve yapıların iklimlendirilmesi için klima santrali modellerini de öğrenebilir, soğutma seçeneğini Soğutma Grubu kategorisinden inceleyebilirsiniz.

Çatı tipi klimaların kullanım alanları nedir?

Bir endüstriyel klima olarak da bilinen çatı tipi klimalar daha çok ticari binalarda, mağazalarda, sinemalarda, havalimanlarında, lojistik merkezlerinde kullanılır.

Çatı tipi klimaların avantajları nelerdir?

Yüksek iklimlendirme kapasitesine sahip çatı tipi klimalar enerji verimliliği ve esnek yapısıyla kullanıcı dostudur.

Rooftop klimaların kapasitesi ne kadar?

Modeline göre 40 – 120 kW, 120 – 200 kW, 25 – 90 kW gibi pek çok kapasiteye sahiptir.

Farklı ticari klimalar da var mı?

Toshiba, Carrier, Flair markalarının ticari klimalarına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Ücretsiz Online Keşif Yaptırın
Keşfe Çağır
Hangi Ürünü Alacağınıza Birlikte Karar Verelim
Hemen Başla
Yetkili Satıcı/Servis ile İletişime Geçin
Yetkili Satıcı/Servis Bul
Destek için Bize Ulaşın
İletişime Geç
Hoşgeldiniz!

Üye olduğunuz e-posta ve şifrenizi yazarak giriş yapabilirsiniz

Şifreniz en az 8 karakterden oluşmalı, 1 küçük harf, 1 büyük harf, 1 özel karakter içermelidir.

Beni hatırla

veya

Hoşgeldiniz!

Şifreniz en az 8 karakterden oluşmalı, 1 küçük harf, 1 büyük harf, 1 özel karakter içermelidir.

Size özel fırsatları görmek için bu bilgileri de doldurabilirsiniz.
Beni hatırla

veya

Şifre Yenileme

Şifre yenileme bağlantısı gönderebilmemiz için e-posta adresinize ihtiyacımız var.

Tebrikler

Şifre yenileme bağlantısı adresine gönderilmiştir.

Şifre Yenileme

Lütfen yeni oluşturacağınız şifreyi giriniz.

Şifreniz en az 8 karakterden oluşmalı, 1 küçük harf, 1 büyük harf, 1 özel karakter içermelidir.

Tebrikler
şifreniz başarıyla değiştirildi!

Şimdi güvenliğiniz için lütfen yeni şifreniz ile tekrar giriş yapınız.