Sıcak Sulu Güneş Kolektörü

Filtreleri Temizle
1 adet ürün listeleniyor

En İyi Güneş Kolektörü Modelleri

Güneş enerjisinden faydalanarak iklimlendirme sağlayan güneş kolektörü yenilenebilir, çevre dostu ürünlerin başını çeker. Sınırsız enerji sağlayan Güneş sayesinde tükenmeyen bir kaynak sunan ürünle hem kullanım suyu hem de ısıtma ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Yüksek verimliliğe sahip Wolf güneş kolektörleri ile siz de doğayı ve konforunuzu aynı anda koruyabilirsiniz!

Doğa Dostu Wolf Güneş Kolektörleri

Güneş enerjisi sistemleri arasında en çok rağbet gören ürünlerden biri güneş kolektörleridir. Temiz bir enerji kaynağı olan ürün doğaya zarar vermeyecek şekilde çalışır. Enerji üretimi için tümüyle Güneş’ten faydalanan Wolf güneş kolektörlerinin yatırım maliyetleri de düşüktür. Bu sayede bütçe dostu da olan ürün yüksek verim elde edebileceğiniz özelliklerle tasarlanır. Evlerde kullanım için ihtiyaç duyulan sıcak suyu temin edebileceğiniz Wolf güneş kolektörleri ısıtma desteğiyle de iklimlendirme sağlar. Katkısız, geri dönüşümü yapılabilen malzemelerden üretilen bu kolektörler her gün kesintisiz ısıtma sunabilir. Konut, yazlık ev gibi yapıların çatı ve teraslarına monte edilip kullanılabilen Wolf güneş kolektörleri EN 12975’e göre test edilmiş ürünlerdir. Isınma ve sıcak su ihtiyacını doğal kaynaklardan sağlayan ürünle kendi enerjinizi kendiniz elde edebilirsiniz. Böylece elektrik faturasından tasarruf yapabileceğiniz bir yenilebilir enerji sistemine sahip olabilirsiniz. Sıcak su depolaması için farklı çözümlere hijyenik ve pek çok avantaja sahip boyler ürünleriyle de ulaşabilirsiniz.

Wolf Güneş Kolektörlerinin Çalışma Prensibi

Kolay kurulumu ve kompakt yapısıyla hızlıca çalışmaya hazır hale gelen ürünün yalın bir işleyişi vardır. Güneş’teki enerjiyi toplayan ürün, kendi içerisinden geçen akışkanı bu enerjiyle ısıtır. Bir sıcak su deposuna (boyler) sahip ürün, kolektör ile boyler arasındaki akışkan transferini de sirkülasyon pompası ile gerçekleştirir. Boylerde depolanan sıcak su kullanıldıkça sirkülasyon pompası da kolektörün sıcaklığını dikkate alarak çalışır. Tüm bu sistemin düzenli bir şekilde işlemesi için de Wolf güneş kolektörleri etkili bir kontrol modülüne sahiptir. Gerekli enerjiyi kesintisiz olarak sunabilen ürün tek parça alüminyum kasalarıyla çok daha uzun ömürlüdür. Dayanıklılığı sayesinde bakım maliyetlerini de düşürebilen Wolf güneş kolektörleri hava şartlarına karşı da direnç gösterir. Bu sayede Güneş’in olmadığı bulutlu ve kapalı havalarda dahi sıcak su temin edebilirsiniz. Yüksek ışık geçirgenliği ile çalışan ürünün emniyet camı EN 12975’ye göre dolu yağışına karşı da test edilmiştir. Üstelik düz çatıya sahip bir binada oturmanız da asla dezavantaj yaratmaz. Üçgen biçimindeki montaj ayakları sayesinde Wolf güneş kolektörlerini açık teraslarda ve düz çatılarda da kullanabilirsiniz.

Wolf Güneş Kolektörleri Avantajları

Gelişimi günden güne hız kazanan bir Güneş enerji sistemine siz de Wolf güneş kolektörleriyle sahip olabilirsiniz Wolf güneş enerjisi sistemleri yüksek kalite kolektörler sunar. Soğuma nedeniyle oluşabilecek ısı kayıplarını minimize etmek için taş yünüyle kapsamlı bir ısı yalıtımı gerçekleştirilir. Ürün daha fazla verimlilik sağlamak için yüksek emiş gücüne sahip absorbanla zenginleştirilir. Böylece suyunuz çok daha yüksek sıcaklıklara ulaşabilir. Güneş enerjili bir ısıtma sistemine her gün kesintisiz olarak ulaşabilmenizi sağlayan ürün asla sızdırma sorunu yaşatmaz. Güçlü kasalara sahip Wolf güneş kolektörleri mükemmel köşe bağlantıları sayesinde sızdırmaz yapıdadır. Düşük debiye uyumlu bir şekilde çalışabilen ürüne, ihtiyacınıza uygun sayıda sahip olabilirsiniz. Wolf özellikle büyük yapılarda kolektör kullanımı için diyagonal olarak 10 kolektöre kadar bağlantı imkanı sunar. Ürünle beraber temin edilen montaj ayakları da ışınlardan mükemmel verim alınması için 20, 30 ve 45 dereceye ayarlanabilir. Siz de ısınma ve sıcak çözümlerine Güneş enerjisi sistemleriyle ulaşmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Çatıdan iklimlendirme sağlayan üstün çatı tipi klimaları da inceleyebilirsiniz.

Güneş kolektörü nedir?

Güneş enerjisinden faydalanarak iklimlendirme sağlayan güneş kolektörleri hem kullanım sıcak suyu hem de ısıtma desteği sağlayan çevre dostu ürünlerdir.

Güneş kolektörü nasıl çalışır?

Güneş’teki enerjiyi toplayan güneş kolektörleri kendi içerisindeki akışkanı bu enerjiyle ısıtarak kullanılabilir hale getirir.

Güneş kolektörünün faydaları nelerdir?

Doğaya zarar vermeyen, tümüyle Güneş’ten beslenen güneş kolektörü aynı zamanda elektrik faturasından da ciddi ölçüde tasarruf sağlar.

Güneş kolektörü ürünlerini nereden inceleyebilirim?

Farklı güneş kolektörü tasarımlarını incelemek için buraya tıklamanız yeterlidir.

Ücretsiz Online Keşif Yaptırın
Keşfe Çağır
Hangi Ürünü Alacağınıza Birlikte Karar Verelim
Hemen Başla
Yetkili Satıcı/Servis ile İletişime Geçin
Yetkili Satıcı/Servis Bul
Destek için Bize Ulaşın
İletişime Geç
Hoşgeldiniz!

Üye olduğunuz e-posta ve şifrenizi yazarak giriş yapabilirsiniz

Şifreniz en az 8 karakterden oluşmalı, 1 küçük harf, 1 büyük harf, 1 özel karakter içermelidir.

Beni hatırla

veya

Hoşgeldiniz!

Şifreniz en az 8 karakterden oluşmalı, 1 küçük harf, 1 büyük harf, 1 özel karakter içermelidir.

Size özel fırsatları görmek için bu bilgileri de doldurabilirsiniz.
Beni hatırla

veya

Şifre Yenileme

Şifre yenileme bağlantısı gönderebilmemiz için e-posta adresinize ihtiyacımız var.

Tebrikler

Şifre yenileme bağlantısı adresine gönderilmiştir.

Şifre Yenileme

Lütfen yeni oluşturacağınız şifreyi giriniz.

Şifreniz en az 8 karakterden oluşmalı, 1 küçük harf, 1 büyük harf, 1 özel karakter içermelidir.

Tebrikler
şifreniz başarıyla değiştirildi!

Şimdi güvenliğiniz için lütfen yeni şifreniz ile tekrar giriş yapınız.