Radyatör

Filtreleri Temizle
1 adet ürün listeleniyor

En İyi Radyatör Modelleri

Isıtma teknolojilerinin en çok tercih edilen ürünleri arasında yer alan radyatörler panel tipi modelleriyle kategorimizde yer alıyor! Evinizin her köşesini etkili bir şekilde ısıtmanızı sağlayan Alarko radyatörleriyle çetin kış şartlarından korunmak oldukça kolay. Farklı ölçülere sahip panel tipi radyatörler sayesinde siz de çok katlı binalarda, dar mekanlarda, küçük ölçekli ortamlarda eşsiz bir konfora sahip olabilirsiniz.

Alarko Radyatörleri Özellikleri

Bir Alarko radyatör panel tipi tasarımlarıyla evinizin tamamını etkili bir şekilde ısıtır. Çeşitli ölçekteki iş yerleri gibi mekanlarda da kullanabileceğiniz panel radyatörleri dışarıdaki hava şartları ne kadar soğuk olursa olsun gerekli sıcaklığı sağlar. Sızdırmaz yapıya sahip Alarko panel radyataörleri oldukça dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Bu sayede kolay kolay radyatör değişimine gitmenize gerek kalmaz. İleri teknolojiden yararlanılarak hazırlanan Alarko radyatörleri bilgisayar kontrollü bantlarda üretilir. Boyama uygulamasında da aynı sistemden yararlanılan radyatörler yüksek verim elde edeceğiniz özelliklerle zenginleştirilir. Şık bir tasarıma sahip Alarko panel radyatörleri evinizin dekorasyonuna da kolayca uyum sağlar. Yüksek konvektör sistemiyle ürünlerin ısıtma yüzeyleri arttırılır. Yüksek ısıl gücüne ve az miktarda su hacmine sahip olduğundan bulunduğu ortamı kısa sürede ısıtmayı başarır. Radyatör çeşitleri içinde sektörünün en çok rağbet gören modelleri arasında bulunan Alarko radyatörlerine siz de en ideal ölçülerde hemen sahip olabilirsiniz. Dilerseniz yüksek verimlilik sağlayan, bütçe dostu kombi modellerini de inceleyebilirsiniz.

Alarko Radyatörleri Avantajları

Kompakt ventil, yerden ısıtma gibi tesisat uygulamalarında Alarko radyatörlere alttan bağlantı yapılması sağlanabilir. Katlı binalar, dar mekanlar gibi farklı birçok ortamda yüksek verim sağlayan radyatörlerin ana gövdeleri EN standartlarına uygun olarak üretilir. Soğuk rulo çelik çekme sacdan üretilen gövdeler çalışma verimliliğini de arttırır. 120 derece maksimum çalışma sıcaklığına sahip bu ürünler korozyona ve darbelere karşı yüksek direnç gösterir. Alarko radyatörlerinin en büyük avantajlarından biri de sorunsuz ve kolay montaj imkanıdır. Birçok tesisat uygulaması evin rutin akışını sekteye uğratabiliyorken Alarko panel radyatörler montajcıların önerdiği ürünler arasındadır. Radyatörler, hafifliğiyle ve ambalajından çıkarılmadan monte edilebilme imkanıyla da öne çıkar. Bu sayede ihtiyaç duyduğunuz ısıtma sisteminizi, temin ettikten kısa bir süre sonra kullanmaya başlayabilirsiniz. Panel radyatör ölçüleri de farklılık göstermektedir. 300 – 900 mm arası 5 farklı yükseklikte, 400 – 3000 mm arası 21 farklı uzunlukta bulabileceğiniz radyatör modelleri monte edileceği yerin mimarisine kolayca uyum sağlar. Yakıt tasarrufu sağlayan, oda sıcaklığını istenilen seviyede tutmanıza yardımcı olan oda termostatı modellerini de inceleyebilirsiniz.

Radyatör Fiyatları

Alarko panel radyatör fiyatları seçtiğiniz modelin tasarımına, ölçüsüne, büyüklüğüne göre değişkenlik gösterebilir. Boyutları itibarıyla farklı pek çok tasarımını görebileceğiniz Alarko panel radyatörleri beyaz renkle boyanarak standardı devam ettirmektedir. Bununla beraber özel toplu siparişlerde istenilen renklere de boyanabilmektedir. Pek çok hava koşuluna karşı dayanıklı olan Alarko radyatörleri kolay yıpranmayan yapısıyla da uzun ömürlüdür. Böylece yalnız yakıt tasarrufu değil, radyatörün kullanımı noktasında da avantaj sağlayabilirsiniz. Bilgi ve teklifler için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Gerek toplu gerek bireysel siparişler hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabileceğiniz iletişim kanalımız aracılığıyla en doğru radyatörlere sahip olabilirsiniz. Verimli yanma sağlayan brülör modellerini inceleyerek de farklı ısıtma çözümlerine ulaşabilirsiniz.

Radyatör ne işe yarar?

İçinde devamlı olarak bir akışkanın bulunduğu radyatörler ısısını kolayca dışarı yayarak üst düzey ısıtma sağlar.

Radyatör modelleriniz nelerdir?

Alarko panel tipi radyatörlerine 400 – 3000 mm arası 21 farklı uzunlukta ulaşabilirsiniz.

Radyatör almak istiyorum, ne yapmalıyım?

Buraya tıklayarak farklı radyatör tasarımlarına sahip olabilirsiniz.

Farklı bir sorunuz mu var?

Teklifler, bilgiler ve daha fazlası için bu linke tıklayıp bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ücretsiz Online Keşif Yaptırın
Keşfe Çağır
Hangi Ürünü Alacağınıza Birlikte Karar Verelim
Hemen Başla
Yetkili Satıcı/Servis ile İletişime Geçin
Yetkili Satıcı/Servis Bul
Destek için Bize Ulaşın
İletişime Geç
Hoşgeldiniz!

Üye olduğunuz e-posta ve şifrenizi yazarak giriş yapabilirsiniz

Şifreniz en az 8 karakterden oluşmalı, 1 küçük harf, 1 büyük harf, 1 özel karakter içermelidir.

Beni hatırla

veya

Hoşgeldiniz!

Şifreniz en az 8 karakterden oluşmalı, 1 küçük harf, 1 büyük harf, 1 özel karakter içermelidir.

Size özel fırsatları görmek için bu bilgileri de doldurabilirsiniz.
Beni hatırla

veya

Şifre Yenileme

Şifre yenileme bağlantısı gönderebilmemiz için e-posta adresinize ihtiyacımız var.

Tebrikler

Şifre yenileme bağlantısı adresine gönderilmiştir.

Şifre Yenileme

Lütfen yeni oluşturacağınız şifreyi giriniz.

Şifreniz en az 8 karakterden oluşmalı, 1 küçük harf, 1 büyük harf, 1 özel karakter içermelidir.

Tebrikler
şifreniz başarıyla değiştirildi!

Şimdi güvenliğiniz için lütfen yeni şifreniz ile tekrar giriş yapınız.