Pompa Kontrol Ekipmanları

Filtreleri Temizle
1 adet ürün listeleniyor

Pompa Kontrol Ekipmanları

Dalgıç pompaları, santrifüj pompaları, hidroforlar, dalgıç pompa motorları ve dalgıç pompa motorları ile aynı ürün grubu içinde yer alan pompa kontrol ekipmanları, basınçlandırma sisteminizin maksimum verimde çalışmasına destek olmak amacıyla tasarlanmıştır. Ekran ve tuş takımı sayesinde kullanıcı dostu pratik bir kullanım avantajını da beraberinde getiren bu ürünler; hidrofor, dalgıç pompa, atık su pompası sistemleri ile birlikte çalışabilme yeteneğine de sahip. Siz de basınçlandırma sistemlerinizin en üst seviye verimlilikte çalışmasını istiyorsanız sayfamızdaki pompa kontrol ekipmanlarını incelerek ihtiyacınız olan ürünleri anında sepetinize ekleyebilirsiniz.

Dijital Pompa Kontrol Panosu

Alarko dijital pompa kontrol panosu modelleri; dalgıç pompa, hidrofor ve atık su uygulamaları alanlarında kullanılabilmekte. Zaman ayarlı aç/kapa, otomatik veya manuel başlat/durdur özelliği, elektrik kesintisi sonrası otomatik çalışma sistemi; akım, gerilim ve su seviyesi görüntülemesi, pompa arıza görüntülemesi ve uyarı sistemi, aşırı yükle, yüksüz veya susuz çalışma akım ayarı, pompa arıza kayıtlarını görüntüleme gibi üstün özellikleri sayesinde Alarko pompa kontrol panoları, kullanıcılardan tam puan alıyor. Bunların yanı sıra ürünlerdeki güvenlik önlemleri de son derece tatmin edici. Aşırı yük koruması, susuz ve yüksüz çalışma koruması, yüksek ve düşük gerilim koruması, kısa devre koruması ve faz kaybı koruması sayesinde bu panoları gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Alarko Pompa Kontrol Ekipmanları

Alarko uzaktan pompa kontrolü sağlayan pompa kontrol panolarını, belli kullanım hususlarına dikkat ederek kolayca kullanabilirsiniz. Örneğin manometreyi su çıkış tarafından en fazla 5 metre mesafede konumlandırmanız gerekiyor. Yüksek basınç ayarını normal koşullardan biraz daha fazla olacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Normalden daha düşük ayarlanması tavsiye edilen düşük basınç ayarını ise su içermeyen basınçtan daha yüksek olarak ayarlamanız gerekli. Daha sonra düğmeyi basınç konumuna getirin ve terminal 4 ile 5 arasındaki kısa devre kablosunu çıkarmayın. Bunlara ve ürünün kullanım kılavuzundaki diğer talimatlara dikkat ederek üründen azami faydayı elde edebilirsiniz.

Pompa Kontrol Ekipmanları Fiyatları

Alarko pompa ekipmanları çeşitlerini sayfamız üzerinde yer alan fiyatları görerek bütçenize uygun şekilde satın alabilirsiniz. Gelişmiş kontrol sistemleri, kaliteli malzemeleri, kompakt yapıları, kapsamlı destek hizmetleri ve garanti süreleri ile Alarko pompa kontrol ekipmanlarını uzun yıllar güvenle kullanmanız mümkün. Hidrofor, dalgıç pompa, atık su pompası sistemleri ile birlikte kullanılabilen bu ürünler, tipleri ve teknik özelliklerine göre çeşitli fiyatlara sahip olabilmekte. Siz de bütçenize ve ihtiyacınıza göre tercihlerde bulunarak aradığınız pompa kontrol ekipmanına bu sayfa üzerinden sadece birkaç tıkla sahip olabilirsiniz.

Ücretsiz Online Keşif Yaptırın
Keşfe Çağır
Hangi Ürünü Alacağınıza Birlikte Karar Verelim
Hemen Başla
Yetkili Satıcı/Servis ile İletişime Geçin
Yetkili Satıcı/Servis Bul
Destek için Bize Ulaşın
İletişime Geç
Hoşgeldiniz!

Üye olduğunuz e-posta ve şifrenizi yazarak giriş yapabilirsiniz

Şifreniz en az 8 karakterden oluşmalı, 1 küçük harf, 1 büyük harf, 1 özel karakter içermelidir.

Beni hatırla

veya

Hoşgeldiniz!

Şifreniz en az 8 karakterden oluşmalı, 1 küçük harf, 1 büyük harf, 1 özel karakter içermelidir.

Size özel fırsatları görmek için bu bilgileri de doldurabilirsiniz.
Beni hatırla

veya

Şifre Yenileme

Şifre yenileme bağlantısı gönderebilmemiz için e-posta adresinize ihtiyacımız var.

Tebrikler

Şifre yenileme bağlantısı adresine gönderilmiştir.

Şifre Yenileme

Lütfen yeni oluşturacağınız şifreyi giriniz.

Şifreniz en az 8 karakterden oluşmalı, 1 küçük harf, 1 büyük harf, 1 özel karakter içermelidir.

Tebrikler
şifreniz başarıyla değiştirildi!

Şimdi güvenliğiniz için lütfen yeni şifreniz ile tekrar giriş yapınız.