Ek Garanti / Bakım

Filtreleri Temizle
15 adet ürün listeleniyor

Alarko Carrier bünyesinde sunulan yetkin satış sonrası hizmetleri ile üstün bakım ve onarım avantajlarından yararlanmak ister misiniz? Aldığınız ürünün performans ve verimini arttıracak olan satış sonrası hizmetler yetki belgeli servis firmalarımızca gerçekleştiriliyor. Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş bir marka olarak, yalnızca ürün satışında değil, sonrasında da size hizmet vermeye devam ediyoruz. Siz de Alarko Carrier satış sonrası hizmetinden yararlanmak için hemen bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Alarko Carrier Satış Sonrası Hizmetlerinden Yararlanın

Türkiye’nin tüm bölgelerine yayılmış olan 300 servisi sayesinde Alarko Carrier üretimde olduğu kadar satış sonrası hizmette de yüksek kalite sunuyor. Bizim için ürün satışı müşteriyle olan ilişkinin sonlanması anlamına gelmiyor. Kullanıcıların sahip oldukları cihazdan maksimum verim alabilmeleri için üstün bakım ve onarım hizmeti de sunuyoruz. Koşulsuz müşteri memnuniyetine dayalı anlayışımız satış sonrası hizmetlerde de kendini gösteriyor. Bakım hizmetleri noktasında sunulan hizmet cihazın genel temizliğinden çok daha fazlasını kapsıyor. “Öngörülü bakım” mantığı da denilen yaklaşım sayesinde muhtemel problemlerin bakım esnasında çözülmesi amaçlanıyor. Bu sayede gerek yüksek maliyet gerek konfor kaybı yaşanmasının önüne geçilmesi sağlanıyor. Alarko Carrier bünyesinde sunulan satış sonrası hizmetler, alanında uzman ve yetki belgesine sahip firmalar tarafından yapılıyor. Türkiye’nin dört bir yanına yayılmış 300 servisimiz satış sonrası hizmetle işimizin yalnızca ürün satışı olmadığını ortaya koyuyor!

Alarko Carrier Satış Sonrası Hizmetleriyle Üstün Klima Bakımı

Klima bakımı bakım ve onarım gerektiren en önemli ürünler arasında yer alıyor. Etkili iklimlendirme sağlayan klimalar için bakımın yanı sıra garanti paketi de sunuluyor! Multi split klima ürünleri için faydalanabileceğiniz satış sonrası hizmetleri arasında farklı pek çok alternatif bulunuyor. Örneğin, maksimum 5 yaşındaki multi klimalara 1 yıl ek garanti ve 1 adet genel bakım sunulan hizmetten yararlanabilirsiniz. Bu bakım hizmetinde klimanız olası arızalara ve bu arızalardan kaynaklı parça değişikliklerine karşı garanti kapsamına alınıyor. Benzer bir diğer hizmet ise 1 yıl ek garantinin yanı sıra 2 adet genel bakımı kapsıyor. Sunduğu satış sonrası hizmetiyle Alarko Carrier klima garanti süresini uzatmak ve cihazının bakımlarını gerçekleştirmek isteyenlere farklı alternatifler de sunuyor. 5 yaşına kadar olan multi split klimalar için 2 yıl ek garanti ve 2 adet genel bakımın sunulduğu bakım ve garanti paketi bunlardan biri. Alarko Carrier satış sonrası hizmetler hakkında daha kapsamlı bilgi almak için sayfamızı inceleyebilir, ilgilendiğiniz paket için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Alarko Carrier Satış Sonrası Hizmetleri Fiyatları

Cihaz satışı sonrası klima bakımı gibi önemli hizmetlerle Alarko Carrier ürünlerinizin ömrünüzü uzatacak, performansına etki edecek avantajlar sağlıyor. Etkili bakım ve onarım çalışmaları sayesinde olası arızaların önlenmesi gibi önemli hizmetler sunuluyor. Birbirinden farklı satış sonrası hizmet çalışmaları da paket detaylarına göre farklı fiyatlarla şekillendiriliyor. Dilerseniz kategorimizde yer alan hizmet detaylarını inceleyerek fiyatlar hakkında fikir sahibi olabilir, daha kapsamlı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca sunduğumuz diğer mühendislik hizmetleriyle de enerjiden yüksek verim elde etmek, tasarruf sağlamak isterseniz Enerji Verimliliği Danışmanlık Hizmetleri kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Satış sonrası hizmetler neleri kapsıyor?

Cihazın bakım ve onarımı, olası arızaların önüne geçecek tamir işlemleri, garanti süresini uzatma gibi hizmetler bulunmaktadır.

Satış sonrası hizmetleriniz hangi illerde var?

Türkiye geneline yayılmış 300 servisimizle pek çok ilde bakım & onarım hizmeti veriyoruz.

Klimamın garanti süresi bitiyor, satış sonrası hizmetinizden yararlanabilir miyim?

Evet, sunduğumuz birbirinden farklı paketler sayesinde hem klimanızın onarımını gerçekleştiren hem garanti süresini uzatan hizmetler için buraya tıklayabilirsiniz.

Farklı bir sorum var.

Bizimle buradan iletişim kurabilir, aklınıza takılan tüm sorulara yanıt bulabilirsiniz.

Ücretsiz Online Keşif Yaptırın
Keşfe Çağır
Hangi Ürünü Alacağınıza Birlikte Karar Verelim
Hemen Başla
Yetkili Satıcı/Servis ile İletişime Geçin
Yetkili Satıcı/Servis Bul
Destek için Bize Ulaşın
İletişime Geç
Hoşgeldiniz!

Üye olduğunuz e-posta ve şifrenizi yazarak giriş yapabilirsiniz

Şifreniz en az 8 karakterden oluşmalı, 1 küçük harf, 1 büyük harf, 1 özel karakter içermelidir.

captcha
Beni hatırla

veya

Hoşgeldiniz!

Şifreniz en az 8 karakterden oluşmalı, 1 küçük harf, 1 büyük harf, 1 özel karakter içermelidir.

Size özel fırsatları görmek için bu bilgileri de doldurabilirsiniz.

captchaBeni hatırla

veya

Şifre Yenileme

Şifre yenileme bağlantısı gönderebilmemiz için e-posta adresinize ihtiyacımız var.

Tebrikler

Şifre yenileme bağlantısı adresine gönderilmiştir.

Şifre Yenileme

Lütfen yeni oluşturacağınız şifreyi giriniz.

Şifreniz en az 8 karakterden oluşmalı, 1 küçük harf, 1 büyük harf, 1 özel karakter içermelidir.

Tebrikler
şifreniz başarıyla değiştirildi!

Şimdi güvenliğiniz için lütfen yeni şifreniz ile tekrar giriş yapınız.