Hizmet almak istediğiniz ili ve ürünleri seçerek yetkili satıcı veya servislerimize ulaşabilirsiniz.

Hizmet almak istediğiniz ili ve ürünleri seçerek yetkili satıcı veya servislerimize ulaşabilirsiniz.

Alarko Yetkili Servisler

Satın almış olduğunuz Alarko-Carrier ürününe dair teknik destek almak istediğiniz anlarda Alarko yetkili servisi yanınızda. Size en yakın Alarko yetkili servis adresini, telefon numarasını ve diğer iletişim bilgilerini bu sayfamız üzerinden kolaylıkla bulabilir, lokasyonunu hemen tespit ederek size en kısa sürede destek vermesini sağlayabilirsiniz. Klimadan kombiye tüm Alarko ürünlerinde size kalifiye ve kaliteli hizmet verecek olan Alarko-Carrier yetkili servisler listesi sayesinde yaşadığınız tüm arıza ve teknik problemlerin hızlıca giderilmesini sağlayabilirsiniz.

Size En Yakın Alarko Yetkili Servisi Burada

İstanbul'dan Çorlu'ya, Ankara'dan Aksaray'a, Türkiye'nin dört bir yanındaki sayısız Alarko kombi yetkili servislerini bu sayfamız üzerinden tespit edebilir ve doğrudan kendileriyle iletişime geçebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, hizmet almak istediğiniz ili ve ürünü seçerek yetkili servislerimizin listesine ulaşmak. Belirlediğiniz kriterlere uygun yetkili servis adedine ve listesine hemen erişebileceğiniz gibi bayinin açık adresini, güncel telefon numarası ve e-posta adresini de buradan görüntüleyebilirsiniz. Liste aynı zamanda ilgili yetkili servisin haritasını da sergilemekle birlikte en hızlı biçimde yol tarifi almanıza da olanak sunuyor. Siz de yaşadığınız kombi ya da klima arızalarına anında destek sağlamak için bu listemizden faydalanabilir ve Alarko-Carrier'ın üstün kaliteli satış sonrası kurumsal bakım hizmetlerini deneyimleyebilirsiniz.

Klima ve Kombi Arızalarınızda Alarko Yanınızda

Alarko-Carrier yetkili servislerinden alacağınız destek ile klimanızı, kombinizi ya da problem yaşadığınız diğer Alarko ürününü en kısa sürede tamir ettirebilirsiniz. İstanbul, Ankara ve İzmir başta olmak üzere ülkenin dört bir yanında konumlandırılmış olan çözüm merkezlerimizde sahip olduğunuz ürün niteliğine göre en nitelikli teknik desteği temin edebilirsiniz. Alarko-Carrier, cihaz satışını müşteri ilişkilerinde asla bir son olarak görmediği için cihaz satışı sonrasında yaşanan herhangi bir teknik arıza ya da kullanıcı deneyimi sorunu karşısında tüketicisine maksimum fayda sağlamayı ve üst düzeyde destek olmayı amaçlar. Bu nedenle de size en yakın Alarko yetkili servisinden alacağınız hizmette, tüm çalışmalarını "Üretimden Hizmete Kalite" anlayışı ile yürüten ekiplerle karşılaşırsınız. Müşterilerimizin sorunlarını en kısa sürede ve en doğru biçimde çözmeyi amaçlayan yetkili servislerimizden klima arızalarınızı ve kombi arızalarınızı hemen çözümleyebilir ve dayanıklı ürününüzü Alarko güvencesiyle yeniden eskisi gibi çalışır hale getirebilirsiniz.

Aradığınız Teknik Destek, Beklediğiniz Yüksek Performans

Alarko yetkili satıcıları, beklentilerinizi en iyi biçimde karşılayacak yüksek performans ile ihtiyaçlarınız doğrultusundaki teknik desteği en doğru şekilde sizlere sunmayı hedefliyor. Burada bulacağınız Alarko yetkili servis telefon numarası listesi ile aramayı seçtiğiniz her bir yetkili satıcıdan aynı kalitede hizmete ve müşteri memnuniyetine erişebilirsiniz. Yetkili servislerimizden alacağınız teknik destek ve arıza çözümleri, elbette ki sadece klima ve kombi modelleriyle de sınırlı değil. Sahip olduğunuz Alarko-Carrier ürününe bağlı olarak yoğuşmalı kazan, doğalgaz brülörü, sıvı yakıtlı cihazlar ve katı yakıtlı cihazlar özelinde teknik personel desteğine ulaşabilirsiniz. Türkiye geneline yayılmış 300'ü aşkın yetkili servisimiz ile aklınıza takılan tüm sorulara yanıt sunmayı hedefliyor, en yaygın klima arızalarından daha önce karşılaşılmamış kombi problemlerine kadar tüm teknik süreçlerde size azami performansta danışmanlık sunmayı amaçlıyoruz. Cihaz garanti süreleri, ek garanti uzatma süreçleri ve kurumsal bakım ve onarım prosedürleri hakkında bilgilere bu sayfamızdan erişebilir, tüm yetkili satıcılarımızı listelemek için ise Yetkili Satıcılar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Hoşgeldiniz!

Üye olduğunuz e-posta ve şifrenizi yazarak giriş yapabilirsiniz

Şifreniz en az 8 karakterden oluşmalı, 1 küçük harf, 1 büyük harf, 1 özel karakter içermelidir.

captcha
Beni hatırla

veya

Hoşgeldiniz!

Şifreniz en az 8 karakterden oluşmalı, 1 küçük harf, 1 büyük harf, 1 özel karakter içermelidir.

Size özel fırsatları görmek için bu bilgileri de doldurabilirsiniz.

captchaBeni hatırla

veya

Şifre Yenileme

Şifre yenileme bağlantısı gönderebilmemiz için e-posta adresinize ihtiyacımız var.

Tebrikler

Şifre yenileme bağlantısı adresine gönderilmiştir.

Şifre Yenileme

Lütfen yeni oluşturacağınız şifreyi giriniz.

Şifreniz en az 8 karakterden oluşmalı, 1 küçük harf, 1 büyük harf, 1 özel karakter içermelidir.

Tebrikler
şifreniz başarıyla değiştirildi!

Şimdi güvenliğiniz için lütfen yeni şifreniz ile tekrar giriş yapınız.