Kazan

Filtreleri Temizle
4 adet ürün listeleniyor

En iyi Kazan Modelleri

Merkezi Isıtma sistemleri sektörünün önde gelen ürünlerinden kazanlar güçlü yapıya sahip modelleriyle kategorimizde yer alıyor! Yoğuşmalı ve konvansiyonel teknolojilerle donatılan birçok model arasından sizin için ideal kazanı bulabilirsiniz. Wolf ve Alarko kazan modelleri doğal gazlı, sıvı ve gaz yakıtlı, katı yakıtlı tipleriyle aradığınız ürünü bulmanızı kolaylaştırıyor.

Alarko Kazan Modelleri

Paslanmaz çelik eşanjöre sahip, uzun ömürlü kullanım sağlayan Alarko kazan modelleriyle mükemmel ısıtma çözümlerine sahip olabilirsiniz. 65, 85, 105, 130 ve 150 kW kapasitelerde beş modelden biri aradığınız kazan olabilir. Çok yüksek verimlilik sağlayan böyle bir modelle yoğuşmalı kazanınıza ulaşabilirsiniz. Dur – kalk hareketini minimuma indirgeyerek yakıttan tasarruf sağlayan ürün Türkçe menülü panosuyla son derece kolay kontrol edilir. Yüksek verimlilik ve üstün çalışma prensiplerine sahip kombi modellerini de inceleyebilirsiniz.

Wolf Kazan Modelleri

Doğal gazlı kazanlar arasında üstün mühendislik ürünü olan Wolf kazanlarını da inceleyebilirsiniz. Tam yoğuşmalı bir Wolf kazan modeli 126 – 1000 kW arasında 11 farklı tasarım sunar. Böylece istediğiniz çalışma kapasitesine sahip kazanı kolayca bulabilirsiniz. Bu model müthiş sessiz çalışarak gürültüye neden olmaz. Entegre kontrol ünitesi sayesinde yoğuşma etkisini en ideal düzeyde sürdürür. Çok temiz yanma sağlayan ürünle zorlu kış şartlarına rağmen ideal ortam sıcaklığına ulaşabilirsiniz. Wolf kazanları arasında kat kaloriferi işleviyle kullanabileceğiniz bir modeli de tercih edebilirsiniz. Tam yoğuşmalı kat kaloriferi veya kazan üstün eşanjör sistemi sayesinde çok yüksek verimlilik sağlar. Sızdırmaz yanma haznesine sahip ürün açık ve hermetik baca sistemiyle güvenli bir şekilde kullanılabilir. Fazla miktarda sıcak su temini ihtiyacınız varsa ürünü kullanım suyu boylerleri ile de kullanabilirsiniz. Wolf kazanları da kolay kurulum ve hızlı montaj imkanı sayesinde hemen çalışmaya hazır hale gelebilir. Siz de güçlü ve dinamik özelliklere sahip Wolf kazanları arasından dilediğiniz tasarıma kategorimizden sahip olabilirsiniz.

Kazan Fiyatları

Isıtma çözümlerinin en mükemmel ürünleri arasında yer alan kazanlar yüksek verimli modelleriyle önemli ölçüde yakıt tasarrufu sağlar. Sade ve estetik görünüme sahip kazanlar farklı pek çok büyüklükteki binalar ve yapılar için uygundur. Kazan ya da kat kaloriferi fiyatları da ürünün sahip olduğu pek çok teknik özelliğine göre değişiklik gösterir. Farklı fiyatlandırmaları bizimle iletişime geçerek öğrenebilir, en ideal modele hemen sahip olabilirsiniz. Bakımı kolay yapılabilen kazanlar onarım ve tamir gibi maliyetlerin de minimize edilmesini sağlayabilir. Böylece ihtiyaç duyduğunuz ısıtma sistemine düşük masraflı kazanlar aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Teklif ve bilgiler için bizimle irtibata geçebilir, sizin için en ideal kazan modeline hemen ulaşabilirsiniz.

Kazanlarda hangi yakıtlar kullanılır?

Kazanlar gaz (doğal gaz), sıvı ve katı yakıtlı olmak üzere üç farklı yakıt tipine sahiptir.

Yoğuşmalı kazanın avantajları neler?

Isının üretimi ve geri kazanımı noktasında yoğuşmalı kazanlar yüksek verimlilik sağlayan, enerji maliyetlerini daha fazla düşüren kazanlardır.

En ideal kazanı nasıl seçebilirim?

Buraya tıklayarak kazan modellerini inceleyebilir, yakıt tasarrufu sağlayan güçlü bir kazana sahip olabilirsiniz.

Diğer sorularım için nasıl iletişime geçebilirim?

Müşteri Danışma Hattı ile irtibat kurmak için buraya tıklamanız yeterlidir.

Ücretsiz Online Keşif Yaptırın
Keşfe Çağır
Hangi Ürünü Alacağınıza Birlikte Karar Verelim
Hemen Başla
Yetkili Satıcı/Servis ile İletişime Geçin
Yetkili Satıcı/Servis Bul
Destek için Bize Ulaşın
İletişime Geç
Hoşgeldiniz!

Üye olduğunuz e-posta ve şifrenizi yazarak giriş yapabilirsiniz

Şifreniz en az 8 karakterden oluşmalı, 1 küçük harf, 1 büyük harf, 1 özel karakter içermelidir.

Beni hatırla

veya

Hoşgeldiniz!

Şifreniz en az 8 karakterden oluşmalı, 1 küçük harf, 1 büyük harf, 1 özel karakter içermelidir.

Size özel fırsatları görmek için bu bilgileri de doldurabilirsiniz.
Beni hatırla

veya

Şifre Yenileme

Şifre yenileme bağlantısı gönderebilmemiz için e-posta adresinize ihtiyacımız var.

Tebrikler

Şifre yenileme bağlantısı adresine gönderilmiştir.

Şifre Yenileme

Lütfen yeni oluşturacağınız şifreyi giriniz.

Şifreniz en az 8 karakterden oluşmalı, 1 küçük harf, 1 büyük harf, 1 özel karakter içermelidir.

Tebrikler
şifreniz başarıyla değiştirildi!

Şimdi güvenliğiniz için lütfen yeni şifreniz ile tekrar giriş yapınız.