Fotovoltaik Panel

Filtreleri Temizle
3 adet ürün listeleniyor

Fotovoltaik Panel

Isı pompası, Güneş kolektörleri ve Güneş enerji sistem inventörleri ile aynı ürün grubu içinde yer alan fotovoltaik panel modellerimizi sayfamız üzerinde detaylıca görüntüleyebilirsiniz. Yenilenebilir, doğa dostu ve temiz enerji kaynağı Güneş enerjisini, kullanıcılara sunmak amacıyla tasarlanan bu ürünler, yüksek kalite ve geniş servis ağıyla Alarko Carrier Yenilenebilir Enerji kategorisinde sizi bekliyor. Parçalarından her biri Alarko mühendislik alt yapısı ile özenle seçilmiş olan fotovoltaik paneller, çoklu kalite kontrol noktalarından geçerek tüketiciyle buluşuyor. Siz de sayfamızdaki fotovoltaik panel fiyatlarını inceleyerek dilediğiniz panel çeşidine kısa sürede sahip olabilirsiniz.

Fotovoltaik Panel Çeşitleri

Sayfamız üzerinde yer alan fotovoltaik panel çeşitleri içinde Alarko Diamond serisi Bifacial (BF) paneller ve çift camlı Bifacial panelleri görmek mümkün. Çift yüzlü Bifacial fotovoltaik panel çeşitleri, ileri teknolojisi sayesinde arkasına yansıyan Güneş ışınlarını enerjiye dönüştürerek çalışıyor. Bütünleşmiş çoklu bus-bar teknolojisi ve % 21,3 panel verimliliği ile öne çıkan bu ürünler, sayfam arka yüzü ile Güneş ışığından daha fazla enerji üretimi elde edebilme yeteneğine sahip. Üstelik yüksek kalitedeki EVA kullanımı da cabası. Böylece PID riskini de ortadan kaldırmayı hedefleyen çift yüzlü Bifacial fotovoltaik paneller, düşük dahili akım ve güç kullanım avantajıyla da Hot-Spot oluşumuna karşı yüksek koruma sağlıyor. Kısacası 10 Bus-bar'lı (BB) hücre teknolojisi ile Güneş ışığından daha fazla yararlanma ve daha güçlü akım toplama yeteneği bulunan bu fotovoltaik panelleri incelemek ve kolayca satın almak için kategorimizi incelemeye hemen başlayabilirsiniz.

Fotovoltaik Panel Çalışma Prensibi

Fotovoltaik panel çalışma prensibi, Güneş ışığını doğrudan elektriğe dönüştürmek şeklindedir. Bu paneller yarı iletken malzemelerden yapılmıştır ve Güneş ışığı fotovoltaik hücrelerdeki yarı iletken malzemeler tarafından emilir. Bu işlem sırasında elektronlar serbest kalır ve bir elektrik akımı oluşturmak için bir devre üzerinden akar. Güneş ışığı bol olduğu sürece bu paneller, sürekli elektrik üretebilme yeteneğine sahiptir. Fotovoltaik panellerin kullanım yerleri arasında ise çatılar, araziler ve diğer açık alanlar sayılabilir. Bu sayede evler, iş yerleri ve endüstriyel tesisler gibi birçok farklı uygulama alanında kullanılabilirler. Bu ürünlerin kurulumu esnasında ise birkaç önemli hususa dikkat ettiğinizde panelleri dilediğiniz yerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ürünün kurulumunu yapacak kişilerin bu konuda yetkin olması, koruyucu başlık ve yalıtkan eldiven kullanmaları son derece önemlidir. Ayrıca kurulum esnasında panellerin cam yüzeyleri sıcak olabileceği için PV modüllerine gerekmedikçe dokunmamaya da dikkat edilmelidir. Son olarak paneller çatıya monte edilecekse yukarıdan aşağıya ve soldan sağa ilkesini izleyerek güvenli bir kurulum süreci geçirebilirsiniz.

Fotovoltaik Panel Ölçüleri

Alarko Carrier Fotovoltaik panel ölçüleri, ürün çeşidine göre farklılık göstermekle birlikte, genel hatlarıyla 2278 x 1133 x 35 mm olarak verilebilir. Azami güç, çalışma noktası voltajı ve akımı, kısa devre voltajı ve akımı, modül verimliliği ve standart test koşulları açısından da oldukça elverişli olan Alarko fotovoltaik panellerin ön ve arka yüz mekanik dayanıklılıkları da oldukça tatmin edici düzeyde. -40 santigrat dereceden 85 santigrat dereceye kadar olan sıcaklıklarda çalışabilen bu fotovoltaik paneller, topraklama noktaları ile güvenli kullanım vadeder. PID direnç garantisi, Hot-Spot oluşumuna karşı yüksek koruma sağlayan yapısı ve çoklu bus-bar teknolojisi ile Alarko fotovoltaik paneller ile siz de doğal Güneş enerjisini elektrik enerjisine çevirerek doğa dostu bir kullanım hedefleyebilirsiniz.

Ücretsiz Online Keşif Yaptırın
Keşfe Çağır
Hangi Ürünü Alacağınıza Birlikte Karar Verelim
Hemen Başla
Yetkili Satıcı/Servis ile İletişime Geçin
Yetkili Satıcı/Servis Bul
Destek için Bize Ulaşın
İletişime Geç
Hoşgeldiniz!

Üye olduğunuz e-posta ve şifrenizi yazarak giriş yapabilirsiniz

Şifreniz en az 8 karakterden oluşmalı, 1 küçük harf, 1 büyük harf, 1 özel karakter içermelidir.

Beni hatırla

veya

Hoşgeldiniz!

Şifreniz en az 8 karakterden oluşmalı, 1 küçük harf, 1 büyük harf, 1 özel karakter içermelidir.

Size özel fırsatları görmek için bu bilgileri de doldurabilirsiniz.
Beni hatırla

veya

Şifre Yenileme

Şifre yenileme bağlantısı gönderebilmemiz için e-posta adresinize ihtiyacımız var.

Tebrikler

Şifre yenileme bağlantısı adresine gönderilmiştir.

Şifre Yenileme

Lütfen yeni oluşturacağınız şifreyi giriniz.

Şifreniz en az 8 karakterden oluşmalı, 1 küçük harf, 1 büyük harf, 1 özel karakter içermelidir.

Tebrikler
şifreniz başarıyla değiştirildi!

Şimdi güvenliğiniz için lütfen yeni şifreniz ile tekrar giriş yapınız.