Santrifüj Pompa

Filtreleri Temizle
7 adet ürün listeleniyor

En İyi Santrifüj Pompa Modelleri

Santrifüj pompa sıvı transferlerinin gerçekleşmesi için sıklıkla tercih edilen mekanik cihazlar arasındadır. Alarko santrifüj pompa modelleri de pratik, güvenilir ve sağlam yapılarıyla beğeninize sunuluyor! Üstün su basınçlandırma çözümleri arasında yer alan santrifüj pompalara siz de Alarko güvencesiyle sahip olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Alarko Santrifüj Pompa Çeşitleri

Santrifüj pompa nedir diye bakıldığında, en basit tanımıyla; su transferi gerçekleştiren, basit çalışma prensiplerine sahip mekanik cihazlardır. Dalgıç pompa ve hidrofor ürünleri gibi santrifüj pompalar da su basınçlandırma alanında çözümler sunuyor. Alarko farkıyla ulaşabileceğiniz santrifüj pompa çeşitleri de kompakt ve etkili yapısıyla yüksek standardı yakalamanızı kolaylaştırıyor. Özellikle bahçelerde ve turistik tesislerde kullanılmak için çok ideal olan bu ürünler üstün motor özellikleriyle donatılıyor. Bu sayede sürekli çalışmaya uygun olan Alarko santrifüj pompaları evlerde ve ticari pek çok uygulamada kullanılabiliyor. Örneğin, açık kuyu ve depolardan 9 metreye kadar emiş özelliği olan Alarko santrifüj pompa serisini inceleyebilirsiniz. Maksimum 8 kilograma çıkabilen ağırlığıyla son derece hafif olan bu modeller konutlar ve ticari tesisler için mükemmel çözümler sunuyor. Bir başka santrifüj pompa serisi ise maksimum 10 kilogram ağırlığa sahip tasarımlar sunuyor. 9 metreye kadar emiş gücüne sahip bu serinin ürünleri paslanmaz çelikle güçlendiriliyor. Bahçe ve sera uygulamaları için aradığınız santrifüj pompası bu seriyle karşınıza çıkıyor! Gerek bu serideki ürünler gerek daha fazlası için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Alarko Santrifüj Pompa Özellikleri

Alarko santrifüj pompa özellikleri arasında öne çıkan detaylardan biri hafiflik. Maksimum 8 ya da 10 kg gibi ağırlıklara sahip olan modeller manuel olarak da kolayca taşınabiliyor. Yağmurlama ve sulama işlemlerinde kuyulardan ve sarnıçlardan temiz su imkanı Alarko farkıyla sunulan santrifüj pompaları sayesinde çok kolay! Ekstra kontrol cihazı bağlantı noktalarına sahip modeller ürünlerin pratikliğini arttırıyor. Açık kuyu ve depolardan 7 veya 9 metreye kadar emiş özelliğine sahip modeller bahçe, sera sulamalarından domestik ve ticari uygulamalara kadar en büyük yardımcınız olabilir. 230 V besleme gerilimi, yüksek HP motor gücü ile üstün çalışma prensiplerine sahip olan Alarko santrifüj pompaları hava soğutmalı bir yapıya sahip. Toza, dış darbelere, suya karşı yüksek korumaya sahip bu ürünler IP 44 derecesiyle de sağlamlığını konuşturuyor. Müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmayı hedef edinen Alarko, ürünlerinin daha pratik olmasını da önemsiyor. Örneğin, özel enerji kutusuna sahip olan pompalar kolay kablo bağlantısı imkanı sunuyor. Farklı su basınçlandırma çözümlerini de incelemek isterseniz sirkülasyon pompası modelleri de beğeninize sunuluyor!

Alarko Santrifüj Pompa Fiyatları

Santrifüj pompa fiyatları ürünlerin dahil olduğu seriye, modele, özelliklere göre değişkenlik gösteriyor. Alüminyum motor gövdesi veya dökme demir pompa gövdesine sahip olan modeller sağlamlığı ile oldukça uzun ömürlü olup avantaj sağlıyor. Yüksem verimlilik ve dayanıklılık özellikleriyle donatılan pompalar tüm özelliklerinin hakkını veriyor. Alarko santrifüj pompa fiyat listesi de tüm bu özelliklere göre farklılık gösteriyor. Dilerseniz Müşteri Danışma Hattı sayfamızdan bizimle iletişime geçerek tüm detayları öğrenebilir, size en uygun santrifüj pompasına hemen sahip olabilirsiniz.

Santrifüj pompa ne işe yarar?

Santrifüj pompa sıvı transferlerinin gerçekleştirilmesi için sıklıkla tercih edilen, su basınçlandırma çözümleri arasında yer alan cihazlardır.

Santrifüj pompanın kullanım alanları nereler?

Santrifüj pompalar modeline göre bahçelerde, turistik tesislerde, sera sulamalarında, çeşitli ticari uygulamalarda ve benzeri yerlerde sıklıkla tercih edilmektedir.

Santrifüj pompa çeşitleri nelerdir?

Monoblok, kendinden emişli, tek kademeli gibi santrifüj pompası çeşitleri için buraya tıklayabilirsiniz.

Farklı bir sorum var.

Buradan bizimle iletişime geçebilir, her türlü sorunuza yanıt alabilirsiniz.

Ücretsiz Online Keşif Yaptırın
Keşfe Çağır
Hangi Ürünü Alacağınıza Birlikte Karar Verelim
Hemen Başla
Yetkili Satıcı/Servis ile İletişime Geçin
Yetkili Satıcı/Servis Bul
Destek için Bize Ulaşın
İletişime Geç
Hoşgeldiniz!

Üye olduğunuz e-posta ve şifrenizi yazarak giriş yapabilirsiniz

Şifreniz en az 8 karakterden oluşmalı, 1 küçük harf, 1 büyük harf, 1 özel karakter içermelidir.

Beni hatırla

veya

Hoşgeldiniz!

Şifreniz en az 8 karakterden oluşmalı, 1 küçük harf, 1 büyük harf, 1 özel karakter içermelidir.

Size özel fırsatları görmek için bu bilgileri de doldurabilirsiniz.
Beni hatırla

veya

Şifre Yenileme

Şifre yenileme bağlantısı gönderebilmemiz için e-posta adresinize ihtiyacımız var.

Tebrikler

Şifre yenileme bağlantısı adresine gönderilmiştir.

Şifre Yenileme

Lütfen yeni oluşturacağınız şifreyi giriniz.

Şifreniz en az 8 karakterden oluşmalı, 1 küçük harf, 1 büyük harf, 1 özel karakter içermelidir.

Tebrikler
şifreniz başarıyla değiştirildi!

Şimdi güvenliğiniz için lütfen yeni şifreniz ile tekrar giriş yapınız.