Brandverse Awards 2024’te Sosyal Sorumluluk ve Sürdürülebilirlik Ödülü

Alarko Carrier, iklimlendirme alanındaki uzmanlığını bir iyilik hareketine dönüştürdüğü “Okulların Havası Değişiyor” projesiyle Brandverse Awards 2024’te Sosyal Sorumluluk ve Sürdürülebilirlik ana bölümü, “Sürdürülebilir Şehir ve Yaşam Alanları” kategorisinde Bronz ödülün sahibi oldu.

Alarko Carrier’ın İhracat Başarısı Ödüllendirildi

Alarko Carrier, 2022 yılında gerçekleştirdiği ihracat faaliyetleriyle İklimlendirme Sanayicileri İhracatçılar Birliği (İSİB) tarafından İhracatın Liderleri ödül töreninde “En Çok Klima Santrali, Rooftop, Fancoil, Paket Tipi Klima İhracatı Yapan Firma” kategorisinde birinci sırada yer alarak ödüle layık görüldü.

Alarko Carrier AR-GE Çalışmasıyla İnovasyon Ödülünü Kucakladı

Alarko Carrier, yeni Ar-Ge çalışması ile 2022 Uluslararası Tasarım, Araştırma ve Geliştirme Konferansı’nda (RDCONF), “En İyi Optimizasyon Proje Bildirisi” kategorisinde üçüncülük ödülü kazandı.

İstanbul Marketing Awards’tan Alarko Carrier’a Tasarım ve Yaratıcılık Ödülü

Alarko Carrier’ın, “Alarko Süper Kombiler” için hazırladığı reklam filmi, İstanbul Marketing Awards bağımsız jürisi tarafından “Hareketli Görüntü Tasarımı” kategorisinde Gold ödüle layık görüldü.

Alarko Carrier 39HQ Serisi Klima Santralleri Ödüllendirildi

39HQ klima santralleri hijyen, filtreleme ve UV-C özellikleri sayesinde iç hava kalitesi iyileştirmeleri ile ödüle layık görüldü.

Alarko Carrier Gebze Fabrikası’nda üretilen ve 9 yıldır üst üste en çok klima santrali ihracatı kategorisinde ödül alan 39HQ serisi klima santrallerine bir ödül de Orta Doğu’da düzenlenen “Climate Controls Award” tan geldi. Bu yıl 12. kez düzenlenen organizasyonda Carrier Middle East Limited şirketinin başvurusu ile Yılın Üreticisi/Tedarikçisi (Hava Koşullandırma) kategorisinde ödül aldı.

Alarko Carrier’ın İhracat Başarısı Ödüllendirildi

Alarko Carrier, 2021 yılında gerçekleştirdiği ihracat faaliyetleriyle İklimlendirme Sanayicileri İhracatçılar Birliği (İSİB) tarafından İhracatın Liderleri ödül töreninde “En Çok Klima Santrali, Rooftop, Fancoil, Paket Tipi Klima İhracatı Yapan Firma” kategorisinde birinci sırada yer alarak ödüle layık görüldü.

Social Media Awards Turkey’den Alarko Carrier’a Ödül

Social Media Awards Türkiye 2021’in SocialBrands Veri Analitiği Ödülleri’nde kazanan markalar açıklandı.

Tüm sektörlerden markaların yıl boyunca sosyal medya performanslarını tarafsız ve veriye dayalı olarak değerlendiren SocialBrands Veri Analitiği Ödülleri’nde Alarko Carrier, İklimlendirme sektörü kategorisinde Bronz ödüle layık görüldü.

Alarko Carrier Üst Üste 8’inci Kez Ödüle Layık Görüldü

Alarko Carrier, İklimlendirme Sanayicileri İhracatçılar Birliği (İSİB) tarafından “En Çok Klima Santrali, Rooftop, Fancoil, Paket Tipi Klima İhracatı Yapan Firma” ödülüne layık görüldü...

2019 EMEA Bölgesi "Best Sales Growth" Ödülü

Türkiye’de Toshiba klimaların distribütörlüğünü yürüten Alarko Carrier, 2019 yılında ısı pompası segmentindeki üstün başarısından ötürü EMEA Bölgesi "Best Sales Growth" ödülünü almaya hak kazandı.

Alarko Carrier’ın İhracat Başarısı Ödüllendirildi

Alarko Carrier, 2019 yılında gerçekleştirdiği ihracat faaliyetleriyle İklimlendirme Sanayicileri İhracatçılar Birliği (İSİB) tarafından İhracatın Liderleri ödül töreninde “En Çok Klima Santrali, Rooftop, Fancoil, Paket Tipi Klima İhracatı Yapan Firma” kategorisinde birinci sırada yer alarak ödüle layık görüldü.

Alarko Carrier’ın İhracat Başarısı Ödüllendirildi

Alarko Carrier, 2019 yılında gerçekleştirdiği ihracat faaliyetleriyle, İklimlendirme Sanayicileri İhracatçılar Birliği (İSİB) tarafından “En Çok Klima Santrali, Rooftop, Fancoil, Paket Tipi Klima İhracatı Yapan Firma” kategorisinde 2. sırada yer alarak ödüle layık görüldü.

Toshiba, Bu Yıl da İklimlendirme Sektörünün “En Cool Markası” Seçildi

Toshiba, pazarlama dünyasının önemli yayınlarından Marketing Türkiye için Roamler Türkiye tarafından bu yıl beşincisi yapılan “Cool Markalar Araştırması” sonucunda iklimlendirme sektörünün “En Cool Markası” seçilerek ikinci kez iklimlendirme sektörünün en cool markası oldu.

Alarko Carrier’ın İhracat Başarısı Ödüllendirildi

Alarko Carrier, 2018 yılında gerçekleştirdiği ihracat faaliyetleriyle, İklimlendirme Sanayicileri İhracatçılar Birliği (İSİB) tarafından “En Çok Klima Santrali, Rooftop, Fancoil, Paket Tipi Klima İhracatı Yapan Firma” ödülüne layık görüldü. Ödül töreni, Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkanı İsmail Gülle, İSİB Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Şanal, TİM Başkan Vekilleri Zeki Poyraz ve İbrahim Pektaş ile çok sayıda iklimlendirme sanayicisinin katılımıyla gerçekleşti.

2018 “Best Sales Growth” Ödülü

Alarko Carrier, 2018 yılında hafif ticari klimalar segmentindeki üstün başarısından ötürü ‘Best Sales Growth ‘ödülü almaya hak kazandı.

Toshiba, İklimlendirme Sektörünün “En Cool Markası” Seçildi

Toshiba, pazarlama dünyasının önemli yayınlarından Marketing Türkiye için Roamler Türkiye tarafından bu yıl dördüncüsü yapılan “Cool Markalar Araştırması” sonucunda iklimlendirme sektörünün “En Cool Markası” seçildi.

2017 Yılı En İyi Satış Destek Özel Takdir Ödülü

Alarko Carrier, satış destek alanında verdiği hizmetlerle önemli bir başarıya daha imza atarak, Carrier’ın “2017 Yılı En İyi Satış Destek Özel Takdir” ödülünü almaya hak kazandı.

Alarko Carrier’a İSİB’ten İhracat Ödülü

Alarko Carrier, 2017 yılında gerçekleştirdiği başarılı ihracat faaliyetleriyle, İklimlendirme Sanayicileri İhracatçılar Birliği (İSİB) tarafından verilen “En Çok Klima Santrali, Rooftop, Fancoil, Paket Tipi Klima İhracatı Yapan Firma” dalında ödüle layık görüldü.

2017 The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülü

Alarko Carrier, “The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri” kapsamında, iklimlendirme sektöründe birinciliği elde etti.

2017 Toshiba Air Conditioning'den Best Sales Growth Ödülü

Alarko Carrier, Bir çok farklı ülkeden katılımcıların olduğu toplantıda 2017 yılında Multi Klima ürün segmentindeki üstün başarımızdan ötürü “Best Sales Growth ödülü” almaya hak kazandı. 

2017 SocialBrands Veri Analitiği Ödülü

Alarko Carrier, Marketing Türkiye ve BoomSonar işbirliğiyle düzenlenen “Social Media Awards Turkey” yarışmasında, iklimlendirme sektöründe SocialBrands Veri Analitiği Ödülü’nü kazandı.

2016 The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülü

Alarko Carrier, “The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri” kapsamında, iklimlendirme sektöründe birinciliği elde etti.

2016 İSİB İhracat Başarı Ödülleri

Alarko Carrier, İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği’nin 2016 yılı başarılı ihracatçılarını ödüllendirdiği “2016 Yılı İklimlendirme Sektörü Başarılı İhracatçılar Ödülleri” nde 2016 yılında gösterdiği perfomansla “En Çok Klima Santralı İhracatı Yapan Firma” ve “En Çok Ülkeye İhracat Yapan Firma” dallarında ödül kazanarak, önceki yıllarda elde ettiği başarıyı sürdürdü.

Alarko Carrier’ın İhracat Başarısı Ödüllendirildi

Alarko Carrier, 2015 yılında gerçekleştirdiği ihracat faaliyetleriyle İklimlendirme Sanayicileri İhracatçılar Birliği (İSİB) tarafından İhracatın Liderleri ödül töreninde “En Çok Klima Santrali, Rooftop, Fancoil, Paket Tipi Klima İhracatı Yapan Firma” kategorisinde birinci sırada yer alarak ödüle layık görüldü.

Alarko Carrier’ın İhracat Başarısı Ödüllendirildi

Alarko Carrier, 2014 yılında gerçekleştirdiği ihracat faaliyetleriyle İklimlendirme Sanayicileri İhracatçılar Birliği (İSİB) tarafından İhracatın Liderleri ödül töreninde “En Çok Klima Santrali, Rooftop, Fancoil, Paket Tipi Klima İhracatı Yapan Firma” kategorisinde birinci sırada yer alarak ödüle layık görüldü.

Alarko Carrier’ın İhracat Başarısı Ödüllendirildi

Alarko Carrier, 2013 yılında gerçekleştirdiği ihracat faaliyetleriyle İklimlendirme Sanayicileri İhracatçılar Birliği (İSİB) tarafından İhracatın Liderleri ödül töreninde “En Çok Klima Santrali, Rooftop, Fancoil, Paket Tipi Klima İhracatı Yapan Firma” kategorisinde birinci sırada yer alarak ödüle layık görüldü.

2007 Yılı Toshiba En İyi Marka Gelişmesi

Alarko Carrier, Toshiba 2008 Global Müşteri Konferansında, "En Fazla Gelişen Şirketi" ödülünü almıştır.

Hoşgeldiniz!

Üye olduğunuz e-posta ve şifrenizi yazarak giriş yapabilirsiniz

Şifreniz en az 8 karakterden oluşmalı, 1 küçük harf, 1 büyük harf, 1 özel karakter içermelidir.

Beni hatırla

veya

Hoşgeldiniz!

Şifreniz en az 8 karakterden oluşmalı, 1 küçük harf, 1 büyük harf, 1 özel karakter içermelidir.

Size özel fırsatları görmek için bu bilgileri de doldurabilirsiniz.
Beni hatırla

veya

Şifre Yenileme

Şifre yenileme bağlantısı gönderebilmemiz için e-posta adresinize ihtiyacımız var.

Tebrikler

Şifre yenileme bağlantısı adresine gönderilmiştir.

Şifre Yenileme

Lütfen yeni oluşturacağınız şifreyi giriniz.

Şifreniz en az 8 karakterden oluşmalı, 1 küçük harf, 1 büyük harf, 1 özel karakter içermelidir.

Tebrikler
şifreniz başarıyla değiştirildi!

Şimdi güvenliğiniz için lütfen yeni şifreniz ile tekrar giriş yapınız.