Hizmet almak istediğiniz ili ve ürünleri seçerek yetkili satıcı veya servislerimize ulaşabilirsiniz.

Hizmet almak istediğiniz ili ve ürünleri seçerek yetkili satıcı veya servislerimize ulaşabilirsiniz.

Alarko Yetkili Satıcılar

Türkiye'nin dört bir yanındaki Alarko-Carrier yetkili satıcılarına ulaşmak ve size en yakın yetkili satıcıyı tespit ederek tüm Alarko-Carrier ürünlerine ulaşmak için doğru adrestesiniz. İstanbul'dan Diyarbakır'a, Ankara'dan Kayseri'ye tüm Alarko yetkili satıcı listesine buradan erişebilir ve lokasyon olarak size en uygun yetkili satıcının adresini, telefon numarasını ve diğer iletişim bilgilerini burada bulabilirsiniz.

Alarko-Carrier Klima Modelleri Yetkili Satıcılarda

En güncel ve son teknoloji Alarko-Carrier klima modellerini yakından incelemek için size en yakın Alarko yetkili satıcılarını ziyaret etmeye ne dersiniz? Bu sayfamızdaki gelişmiş arama ve filtreleme özelliklerinden faydalanarak bunu yapmanız mümkün. Bulunduğunuz ildeki yüzde yüz yetkili Alarko satıcılarını hemen şimdi tespit edebilir ve bir rota oluşturarak kendilerine en kısa sürede ulaşabilirsiniz. Alarko-Carrier ve Toshiba marka klima modellerinin yanı sıra yetkili satıcılarda sitemiz üzerinden beğendiğiniz klima modellerini de bulmanız ve hemen satın almanız mümkün. Flair, Flair Plus, Seiya, Shorai Edge ve Haori gibi en popüler Alarko klima modellerini birebir yetkili satıcı bayileri üzerinden inceleyerek nihai kararınızı verebilirsiniz. 9000 BTU, 12000 BTU ve 24000 BTU gibi çeşitli kapasite seçenekleri ve A'dan A+++'a kadar geniş bir enerji sınıfı kategorisi bulunan modeller arasından ihtiyaçlarınıza uygun bir modeli beğenerek yetkili satıcı güvencesiyle evinize taşıyabilirsiniz.

İçinizi Isıtacak Kombiler Alarko Yetkili Satıcılarında

Alarko satış bayilerinde tıpkı Alarko-Carrier klima modelleri gibi en çok tercih edilen ve çokça satan Alarko kombi modellerini de yakından inceleyebilir ve ürünler arasından seçim yaparak ihtiyaç ve beklentilerinize uygun bir kombi temin edebilirsiniz. Alarko-Carrier ve Wolf marka kombi modelleri arasından yoğuşmalı kombi ya da yoğuşmalı kat kaloriferi modellerini tercih edebilirsiniz. 20 kW'tan 55 kW'a kadar geniş bir kapasite havuzu sunan Alarko kombi modelleri ile siz de kışlarınızı sıcacık evinizde, güvenle geçirebilirsiniz. Alarko yetkili satıcıları ayrıcalıklarıyla satın alacağınız kombinizi uzun yıllar gönül rahatlığıyla kullanabilir, herhangi bir arıza ya da teknik sorun ile karşılaştığınız durumlarda ise doğrudan Alarko yetkili servislerinden destek alabilirsiniz. Alarko yetkili satıcılarında kombi ve klima modellerinin yanı sıra aynı zamanda hava temizleyici, radyatör, kazan ve hidrofor gibi diğer Alarko-Carrier ürünlerini de canlı olarak inceleyebilir ve ihtiyaçlarınızı hemen karşılayabilirsiniz.

Alarko Yetkili Satıcıları Her Daim Yanınızda

Tüm Alarko klima yetkili satıcılarından yapacağınız satın almalarda Alarko-Carrier güvencesini ve ayrıcalıklarını yeniden keşfederek kalifiye bir alışveriş deneyimine sahip olabilirsiniz. Sizinle yakından ve birebir ilgilenecek olan satış yetkililerimize merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir, ürünler hakkında hem teknik hem de donanımsal bilgilere erişebilir, ürünlere dair kafanıza takılan tüm soru işaretlerini bir bir giderebilirsiniz. Konforlu ve tüketici dostu mimarileriyle müşterilerini samimiyetle karşılayan Alarko yetkili satıcılarında klima, kombi ve diğer Alarko-Carrier ürünlerini yakından inceleme fırsatı bulabilirsiniz. Alarko-Carrier web sitesinde beğendiğiniz modelleri yetkili satıcılarımızda canlı olarak gözlemleme fırsatı bulabilir, onları müşteri temsilcilerimizin danışmanlığı eşliğinde test ederek sizin için uygun ürünler olup olmadığını tespit edebilirsiniz. Üstelik garanti kapsamları, teknik servis erişimleri ve ürün satın alma hakkında merak edebileceğiniz diğer tüm ayrıntıları da alışverişiniz esnasında netleştirebilirsiniz. Kısacası Alarko yetkili satıcıları, size eşsiz bir tüketici deneyimi sunmak için kapılarını aralayarak sizleri bekliyor.

Hoşgeldiniz!

Üye olduğunuz e-posta ve şifrenizi yazarak giriş yapabilirsiniz

Şifreniz en az 8 karakterden oluşmalı, 1 küçük harf, 1 büyük harf, 1 özel karakter içermelidir.

Beni hatırla

veya

Hoşgeldiniz!

Şifreniz en az 8 karakterden oluşmalı, 1 küçük harf, 1 büyük harf, 1 özel karakter içermelidir.

Size özel fırsatları görmek için bu bilgileri de doldurabilirsiniz.
Beni hatırla

veya

Şifre Yenileme

Şifre yenileme bağlantısı gönderebilmemiz için e-posta adresinize ihtiyacımız var.

Tebrikler

Şifre yenileme bağlantısı adresine gönderilmiştir.

Şifre Yenileme

Lütfen yeni oluşturacağınız şifreyi giriniz.

Şifreniz en az 8 karakterden oluşmalı, 1 küçük harf, 1 büyük harf, 1 özel karakter içermelidir.

Tebrikler
şifreniz başarıyla değiştirildi!

Şimdi güvenliğiniz için lütfen yeni şifreniz ile tekrar giriş yapınız.