Klima Kontrol Ekipmanları

Filtreleri Temizle
8 adet ürün listeleniyor

Klima Kontrol Ekipmanları

Klimanızdan maksimum verim alabilmek ve onun en iyi şekilde çalışmasını sağlamak için klima kontrol ekipmanlarına ihtiyaç duyabilirsiniz. Wi-Fi tabanlı klima kontrol panellerinden klima kumandası çeşitlerine kadar geniş bir klima kontrol ekipmanı koleksiyona sahip olan Alarko Carrier, satın almış olduğunuz klima modelinden en iyi biçimde randıman alabilmeniz için burada sizi bekliyor. Siz de bu kategorimizde listelenen klima kontrol ünitelerini ve ekipmanlarını inceleyerek klimanızın modeli ve serisi ile uyumlu ürünler satın alarak rahat edebilirsiniz.

Kablosuz Klima Kumandası Çeşitleri

Klimanızı etkili bir biçimde kontrol etmek için her şeyden önce klimanızın modeli ile uyumlu çalışabilecek bir klima kumandası modeline ihtiyacınız olacaktır. Klima kumandaları, söz konusu klima modeline bağlı olarak farklı fonksiyonlar gösterebiliyor ve klimanızda daha önce bilmediğiniz özellikleri dahi kullanılabilir hale getirmenize olanak sunuyor. Kategorimizde inceleyebileceğiniz klima kumandası modelleri arasında Alarko Flair, Alarko Flair Plus, Alarko Seiya Split ve Toshiba klima modellerine uygun pek çok farklı kumanda türü ile karşılaşmanız mümkün. Bu kumandaları kullanarak klimanızın sıcaklık değerini ayarlayabilir, çalıştırmak istediğiniz klima modları arasından seçim yapabilir ve kişiselleştirilebilir modlar oluşturarak klimanızı özelleştirme imkanı yakalayabilirsiniz. Bir klima kumandasında olması gereken tüm göstergeleri üzerinde barındıran ve pratik bir kullanım imkanı sunan Alarko Carrier klima kumandası çeşitleri, kablosuz ve kablolu olmak üzere de tercih edilebiliyor. Standart kablolu uzaktan kumanda çeşitlerine tek bir iç ünite ya da 8 adede kadar iç üniteye sahip bir grup bağlanabiliyor. Kumandaların üzerlerinde güç tasarrufu modu ve klima arızalarını görüntüleyebilme özellikleri de yer alıyor. Siz de satın almış olduğunuz Alarko Carrier ya da Toshiba marka klimanız için en uygun klima kumandasını bu sayfamız üzerinden hemen satın alabilirsiniz.

Klima Wi-Fi Kitleri

Alarko Carrier'ın klima modelleri için hazırladığı Wi-Fi tabanlı klima kontrol üniteleri, en güncel teknolojileri evinize getirerek klima kullanımınızı bir üst seviyeye çıkarmanıza imkan tanıyor. Kontrolün tam anlamıyla sizde olduğu bu klima Wi-Fi kitleri sayesinde klimanızın kumandasını tabletiniz ya da telefonunuz üzerinden kontrol etme olanağına sahip olabiliyorsunuz. Bu setleri ilgili cihazınızın Wi-Fi fonksiyonun kullanarak aktive edebilir, klimanız üzerinde gerçekleştirmek istediğiniz tüm işlemleri klima kumandası yerine akıllı telefonunuz ya da tabletiniz üzerinden yapabilirsiniz. Klimanız evinizdeki ya da iş yerinizdeki Wi-Fi ağına bağlandıktan sonra internet erişimine sahip telefon ya da tabletinizde bir uygulama indirerek dilediğiniz zaman çok fonksiyonlu bu çalışma yapısından faydalanabilirsiniz. Evinizde olmadığınız zamanlarda klimanızı açıp kapatabilir, böylelikle siz evinize gelmeden evinizin dilediğiniz sıcaklığa ya da soğukluğa gelmesini sağlayabilirsiniz. Klimayı açık unuttuğunuz zamanlarda dahi eve geri dönmeden bu uygulama üzerinden klimanızı hemen kapatabilir, bulunduğunuz odada klima kumandası olmasa bile yine bu aplikasyonu kullanarak klimanızda dilediğiniz değişiklikleri gerçekleştirebilirsiniz. Yenilikçi teknolojileri evinize getiren Alarko Carrier ile siz de klimanızı uzaktan kontrol etmenin kolaylığını tadabilirsiniz.

Klima Kontrol Ekipmanı Nasıl Seçilir?

Kategorimizdeki klima kontrol ekipmanları arasından seçim yaparken belli başlı püf noktalara dikkat etmeniz gerekiyor. Bunlardan bir tanesi ve belki de en önemlisi, elbette satın almayı planladığınız klima kontrol ekipmanının evinizdeki klima markası ve modeli ile uyumlu olmasıdır. Alarko Carrier marka klimalar için ayrı uzaktan kumanda ve Wi-Fi kitleri üretilirken Toshiba klima modellerinin de aynı şekilde kendine has ve özellikli klima kontrol ekipmanları yer alıyor. Beğendiğiniz klima kontrol ünitesinin klima modeliniz ile uyumlu olup olmadığını ürün detay sayfasından inceleyerek nihai seçiminizi yapabilirsiniz. Klima kontrol ekipmanları seçiminde dikkat etmeniz gereken bir diğer konu da klima kullanım alışkanlıklarınızı en iyi biçimde karşılayacak ürünlerde karar kılmak oluyor. Eğer özellikle klimanızı siz evde yokken rahatlıkla kontrol edebileceğiniz ve gerektiğinde önceden açıp kapatabileceğiniz bir ortam oluşturmak istiyorsanız, bunun için özel olarak tasarlanmış Wi-Fi kitlerini deneyebilirsiniz. Sizlere daha fazla fonksiyon sunan çevirim içi bu kumandalar sayesinde dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden internet erişimine sahip akıllı telefonunuzdan klimaya erişebilir, kişisel tercihlerinize uygun mod ve fonksiyonlar arasından seçim yapabilirsiniz. Haftalık Zamanlayıcı gibi fonksiyonları bulunan bu klima Wi-Fi modülleri ile bir hafta boyunca klimanızın açılma kapanma saatlerini dahi kişiselleştirebilirsiniz. Bu ve bunun gibi daha pek çok inovatif özelliği bulunan klima kontrol ekipmanları, Alarko Carrier kalitesi ve ayrıcalıklarıyla burada beğeninize sunuluyor.

Ücretsiz Online Keşif Yaptırın
Keşfe Çağır
Hangi Ürünü Alacağınıza Birlikte Karar Verelim
Hemen Başla
Yetkili Satıcı/Servis ile İletişime Geçin
Yetkili Satıcı/Servis Bul
Destek için Bize Ulaşın
İletişime Geç
Hoşgeldiniz!

Üye olduğunuz e-posta ve şifrenizi yazarak giriş yapabilirsiniz

Şifreniz en az 8 karakterden oluşmalı, 1 küçük harf, 1 büyük harf, 1 özel karakter içermelidir.

Beni hatırla

veya

Hoşgeldiniz!

Şifreniz en az 8 karakterden oluşmalı, 1 küçük harf, 1 büyük harf, 1 özel karakter içermelidir.

Size özel fırsatları görmek için bu bilgileri de doldurabilirsiniz.
Beni hatırla

veya

Şifre Yenileme

Şifre yenileme bağlantısı gönderebilmemiz için e-posta adresinize ihtiyacımız var.

Tebrikler

Şifre yenileme bağlantısı adresine gönderilmiştir.

Şifre Yenileme

Lütfen yeni oluşturacağınız şifreyi giriniz.

Şifreniz en az 8 karakterden oluşmalı, 1 küçük harf, 1 büyük harf, 1 özel karakter içermelidir.

Tebrikler
şifreniz başarıyla değiştirildi!

Şimdi güvenliğiniz için lütfen yeni şifreniz ile tekrar giriş yapınız.