Isı Pompası Nedir?

Ekonomik, Çevreci ve Yenilenebilir Teknoloji İle Tanışmak İçin...

HEMEN BAŞLA

Isı Pompası

Filtreleri Temizle
8 adet ürün listeleniyor

En İyi Isı Pompası Modelleri

Ev, iş yeri gibi pek çok mekanda bir ısı pompası ile gerekli ısıtma, soğutma ve sıcak su ihtiyacını karşılayabilirsiniz. Kolay montaj imkanıyla sunulan ısı pompaları gelişmiş teknolojilerle donatılarak yüksek verimlilik sağlar. Düşük enerji tüketimiyle maliyetleri minimuma indiren ısı pompası modellerine Flair, Carrier ve Toshiba farkıyla ulaşmak için kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Çevre Dostu Flair Isı Pompaları

Aradığınız iklimlendirme cihazına üstün bir Flair havadan suya ısı pompası ile ulaşabilirsiniz. Farklı birçok ortamda ısıtma, soğutma ve sıcak su ihtiyaçlarını karşılayabileceğiniz ürünü fonksiyonel yapısı sayesinde kolayca özelleştirebilirsiniz. Örneğin, ürünü uzun süre aktif olarak kullanmayacaksanız tatil moduna alarak tasarruf sağlayabilirsiniz. Sessiz mod sayesinde de bebeğiniz uykusuna kaldığı yerden devam edebilir. Flair ısı pompası yerden ısıtma ayarı, dış ortama göre çalışma gibi özellikleriyle de her zaman en ideal şekilde kullanılabilir. Su sıcaklığının değişimine göre otomatik ayar yapabilen ürün 70 dereceye kadar yüksek sıcaklıkta çalışarak bakterilerin artmasına engel olur. Isı pompası çeşitleri arasında yüksek oranda hijyenik su sağlamasıyla da öne çıkan ürün sağlıklı yaşam için müthiş bir deneyim sağlar. Bütçe dostu Flair ısıtma pompası yüksek COP değerleri sayesinde düşük maliyetlidir. DC Inverter teknolojisine sahip ürün ozon tabakasına zarar vermeyen soğutucu akışkanıyla da çevre dostudur. Sağlıklı bir yaşam için steril mekanlara nemlendiriciler sayesinde de ulaşabilirsiniz.

İdeal Çözümler Sunan Carrier Isı Pompaları

Carrier ısı pompası ürünleri de güvenilirlik konusunda sektörün önde gelen modellerini sunar. 65 dereceye kadar sıcak su sağlayabilen bir Carrier ısı pompasını tercih edebilirsiniz. Mekanları ısıtmak ve sıcak kullanım suyu elde etmek için yararlanabileceğiniz bu ürünle tüm binanın enerji verimliliğini arttırabilirsiniz. Yenilenebilir enerji sistemi sayesinde toplam enerji sarfiyatını düşüren ürün, eksi 20 derece dış hava sıcaklığında dahi yüksek sıcaklıklarda kullanım suyu sağlayabilir. Konutlar ve hafif yapıdaki ticari binalar için tercih edebileceğiniz bir Carrier ısı pompasını da inceleyebilirsiniz. Böyle bir model karşınıza yüksek verimliliği ve dayanıklılığıyla çıkar. Kış şartlarında müthiş sıcaklık sağlayan ürün bunaltıcı yaz koşullarında da ortamı en ideal şekilde soğutabilir. Düşük ses seviyeleri sayesinde çalışırken size rahatsızlık vermez. Kullanım suyunda da 60 dereceye varan sıcaklıklarla ulaşabilmenizi sağlar. Carrier ısı pompaları arasında etkili iklim kontrolü sağlayan pek çok modele siz de kategorimizden ulaşabilirsiniz. Bizimle iletişim kurarak ısı pompası fiyatlarını da öğrenebilir, ideal iklimlendirme sisteminize sahip olabilirsiniz.

Yüksek Enerji Verimliliğiyle Toshiba Isı Pompaları

Bir ısı pompası Toshiba’nın tasarımı sayesinde size sektörün en yüksek enerji verimliliklerini vadeder. Evinizin ısıtma, soğutma ihtiyacını ve kullanım sıcak suyunu mükemmel şekilde karşılayan Toshiba ısı pompası pek çok yere kolayca monte edilebilir. İklim konforuna tasarrufla beraber ulaşmanızı sağlayan ürün kışın ısıtma, yazın soğutma sağlayarak bir klima görevi görebilir. İnovasyondan aldığı güçle Toshiba ısı pompası yenilebilir enerji sistemine sahiptir. İhtiyaç duyacağınız minimum ve maksimum kapasitelere ulaşmanızı sağlayan ürün konforunuzu 4 mevsim sürdürebilmenize imkan tanır. Dış ortam havası çok yüksek ve düşük sıcaklıklarda olsa bile evinizin iklim kontrolü sizin elinizdedir. Uzun borulama mesafesine de sahip olan ürünün montajı çok kolay bir şekilde gerçekleştirilebilir. Kompakt ve sade yapısı sayesinde evinizin dekoruna da uyum sağlayabilen ürüne kategorimizden hemen sahip olabilirsiniz. Bizimle iletişime geçerek tüm merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz. Dilerseniz üstün ısıtma sistemlerine kazan modelleriyle de ulaşabilirsiniz.

Isı pompaları nerelerde kullanılır?

Isıtma pompaları ev, ofis gibi pek çok mekanda kullanılabilir.

Isı pompalarının görevi nedir?

Modelden modele değişmekle birlikte ısı pompaları ısıtma, soğutma ve sıcak su ihtiyaçlarınızı karşılar.

Isı pompalarının modelleri nelerdir?

Üstün özelliklere sahip pek çok ısı pompası için buraya tıklamanız yeterlidir.

Sizinle nasıl birebir iletişim kurabilirim?

Bu linke tıklayıp bizimle hızlıca iletişime geçebilirsiniz.

Ücretsiz Online Keşif Yaptırın
Keşfe Çağır
Hangi Ürünü Alacağınıza Birlikte Karar Verelim
Hemen Başla
Yetkili Satıcı/Servis ile İletişime Geçin
Yetkili Satıcı/Servis Bul
Destek için Bize Ulaşın
İletişime Geç
Hoşgeldiniz!

Üye olduğunuz e-posta ve şifrenizi yazarak giriş yapabilirsiniz

Şifreniz en az 8 karakterden oluşmalı, 1 küçük harf, 1 büyük harf, 1 özel karakter içermelidir.

Beni hatırla

veya

Hoşgeldiniz!

Şifreniz en az 8 karakterden oluşmalı, 1 küçük harf, 1 büyük harf, 1 özel karakter içermelidir.

Size özel fırsatları görmek için bu bilgileri de doldurabilirsiniz.
Beni hatırla

veya

Şifre Yenileme

Şifre yenileme bağlantısı gönderebilmemiz için e-posta adresinize ihtiyacımız var.

Tebrikler

Şifre yenileme bağlantısı adresine gönderilmiştir.

Şifre Yenileme

Lütfen yeni oluşturacağınız şifreyi giriniz.

Şifreniz en az 8 karakterden oluşmalı, 1 küçük harf, 1 büyük harf, 1 özel karakter içermelidir.

Tebrikler
şifreniz başarıyla değiştirildi!

Şimdi güvenliğiniz için lütfen yeni şifreniz ile tekrar giriş yapınız.