Klima Aksesuarları

Filtreleri Temizle
13 adet ürün listeleniyor

Klima Aksesuarları

Klimanızı daha şık ve işlevsel hale getirecek klima aksesuarlarını bu sayfamız üzerinden inceleyebilir ve beğendiğiniz ürünü Alarko Carrier kalitesiyle hemen satın alabilirsiniz. Ticari klimalarınıza destek sağlayacak klima flanşı modellerinden evinize farklı bir tasarım havası katacak klima kılıfı modellerine pek çok klima aksesuarı burada beğeninize sunuluyor.

Birbirinden Şık ve Yenilikçi Klima Kılıfları

Toshiba Haori klima modellerine has klima kılıfları, klimanızı geleneksel görünümünden kurtararak onu salon dekorasyonunuzun adeta bir parçası haline getiriyor. Kişiselleştirilebilir klima kılıfları sayesinde siz de klimanızın görüntüsünü daha modern hale getirebilir, evinizin şık dekorasyon stilini bir üst seviyeye çıkartabilirsiniz. Pek çok farklı renk seçeneği bulunan Toshiba Haori klima kılıfları, klimayı kullandığınız odanın dekorasyonuna ve renk şemasına en uygun ürünü seçmenize olanak sunuyor. Yeşil, gri, haki, krem, sarı, mavi ve kahverengi gibi göz yormayan ve doğal renk tonlarının yanı sıra Haori klimanız için bordo ya da ekose gibi iddialı seçimlerde de bulunabilirsiniz. Haori klimanız ile yüzde yüz uyumlu olan ve onu kusursuz bir biçimde sarmalayarak klimanızı evinizin dekorunun şık bir parçası haline getiren bu kılıflar, üstün kaliteli materyali sayesinde uzun ömürlü bir kullanım vadediyor. Eğer siz de evinizde Toshiba Haori klima kullanıyorsanız, buradaki zengin renk ve desen seçeneklerinden birinde karar kılarak yeni nesil klima deneyimini evinize taşıyabilirsiniz.

Salon Tipi & Ticari Klimalarınız İçin Aksesuarlar

Bu kategorimizde bulabileceğiniz klima aksesuarları yalnızca klima kılıfları ile sınırlı değil. Klimanız için ihtiyaç duyduğunuz pek çok farklı ekipman ve aksesuarı burada bularak marka ve model ile birebir uyum sağlayacak ürünleri satın almanız mümkün. Örneğin Toshiba klima modelleriyle uyumlu klima flanşları, özellikle kanal tipi ticari klimalarda hava dağıtımında destek sağlayan ürünler olara karşınıza çıkıyor. Bu flanşlar, iki klimayı sızdırmaz bir biçimde birleştirmek üzere tasarlanarak kullanım yerine ve amacına göre farklı malzemelerden üretilebiliyor. Çoğunlukla basınç ve boyutuna göre sınıflandırılan bu ürünler, daireler yapıya sahip bir şekilde ideal bir kullanım imkanı sunuyor. Klima flanşları, kanal tipi klimalarda daha sıklıkla kullanılmakla birlikte işletme maliyetini optimize etmesi ve optimum düzeyde kullanıcı konforu sunması gibi avantajlarıyla da ön plana çıkıyor. Siz de kanal tipi ticari klimalarınız için 2'li, 3'lü ya da 4'lü klima flanş çeşitlerinden birini hemen satın alarak hava dağıtım projenize en uygun ve esnek çözümü temin edebilirsiniz. Klima flanşlarının işlevleri ve görevleri hakkında daha detaylı bilgiye erişmek için Flanş Nedir, Ne İşe Yarar? yazımızı okuyabilirsiniz.

Klima Aksesuarları Nasıl Seçilir?

Söz konusu klima aksesuarı seçimi olduğu zaman bazı püf noktalara dikkat etmek gerekiyor. Bunlardan bir tanesi ve belki de en önemlisi, seçtiğiniz klima aksesuarının, onu kullanmayı planladığınız klima modeli ve markası ile yüzde yüz uyumlu olması oluyor. Klima aksesuarlarımız arasından seçim yaparken kullandığınız klima modelini, serisini ve markasını göz önünde bulundurarak buna uygun bir seçim yapmanız elzem hale geliyor. Örneğin klima kılıflarını incelerken bu kılıfların yalnızca Toshiba Haori klima modelleri ile uyumlu olduğunu bilmeniz gerekiyor. Bununla birlikte yine sayfamızda beğeninize sunulan flanş modellerinin de kanal tipi ticari klimalarda maksimum verim ve performans gösterdiğini belirtmek gerekiyor. Siz de kullandığınız klima modeline uygun birbirinden kaliteli ve dayanıklı klima aksesuarlarını bu sayfamız üzerinden inceleyebilir ve hemen sepetinize ekleyerek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Uygun fiyatlı ve birinci sınıf kalitedeki klima modellerini incelemek için Klima kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Ücretsiz Online Keşif Yaptırın
Keşfe Çağır
Hangi Ürünü Alacağınıza Birlikte Karar Verelim
Hemen Başla
Yetkili Satıcı/Servis ile İletişime Geçin
Yetkili Satıcı/Servis Bul
Destek için Bize Ulaşın
İletişime Geç
Hoşgeldiniz!

Üye olduğunuz e-posta ve şifrenizi yazarak giriş yapabilirsiniz

Şifreniz en az 8 karakterden oluşmalı, 1 küçük harf, 1 büyük harf, 1 özel karakter içermelidir.

Beni hatırla

veya

Hoşgeldiniz!

Şifreniz en az 8 karakterden oluşmalı, 1 küçük harf, 1 büyük harf, 1 özel karakter içermelidir.

Size özel fırsatları görmek için bu bilgileri de doldurabilirsiniz.
Beni hatırla

veya

Şifre Yenileme

Şifre yenileme bağlantısı gönderebilmemiz için e-posta adresinize ihtiyacımız var.

Tebrikler

Şifre yenileme bağlantısı adresine gönderilmiştir.

Şifre Yenileme

Lütfen yeni oluşturacağınız şifreyi giriniz.

Şifreniz en az 8 karakterden oluşmalı, 1 küçük harf, 1 büyük harf, 1 özel karakter içermelidir.

Tebrikler
şifreniz başarıyla değiştirildi!

Şimdi güvenliğiniz için lütfen yeni şifreniz ile tekrar giriş yapınız.