Boyler

Filtreleri Temizle
3 adet ürün listeleniyor

En İyi Boyler Modelleri

Sıcak su depolaması için aradığınız çözümlere konforlu boyler ürünleriyle ulaşabilirsiniz. Kazan gibi ısıtma kaynaklarından gelen sıcak suları depolayabileceğiniz boylerler duş ve musluklardan akacak sıcak suları da temin etmenizi sağlıyor. Siz de sıcak su depolama sistemlerine verimli bir şekilde ulaşmak için Alarko boylerlerini inceleyebilirsiniz.

Alarko Boyler Modelleri, Özellikleri

Alarko kombi boyler ve ısıl denge tanklarıyla sıcak suyunuzu kolayca depolayabilirsiniz. Kullanıcıların farklı ısıtma kaynaklarından yararlanmasını sağlayan bu ürünler serpantinli kombi boylerleri de sunar. Serpantinli kombi boylerler sayesinde Güneş enerjisinden de faydalanabilirsiniz. Alarko kombi boylerlerinde görebileceğiniz ısıl denge tankları ise basınca karşı oldukça dayanıklıdır. Isıl denge tanklarının kullanıcılara sunduğu en büyük avantajlardan biri ani ısı taleplerini hemen karşılayabilme özelliğidir. Alarko boyler modelleri arasında sıcak su boylerlerini de tercih edebilirsiniz. Sıcak su boylerleri ısı pompalarındaki yeterli dereceye sahip olmayan sıcaklıklarla bile ideal performans gösterir. Eşit ısı dağılımı özelliğine sahip sıcak su boyleri ürünleri böylece bakteri üremesine yol açacak soğuk bölgeler barındırmaz. Özel emaye kaplı bu Alarko boyler modelleri oldukça hijyenik olduğu gibi korozyona karşı da direnç gösterir. Bu sayede sıcak su depolaması için uzun süre kesintisiz hizmet verir. Boylerlerin sıcak su depolayabileceği bir ısıtma kaynağı için ısı pompalarını da inceleyebilirsiniz.

Alarko Boylerleriyle Sıcak Su Depolama Sorununa Son!

Eğer sıcak su ihtiyacına yönelik çözümler arıyorsanız Alarko sıcak su boylerleri daima yanınızda! Geliştirilmiş teknolojisi sayesinde farklı pek çok mekana uygun bu modeller villalarda, apartmanlarda, hastanelerde, ofislerde rahatlıkla kullanılabilir. Ayrıca sıcak su boylerleri 100 – 3000 litre hacim ağırlığı, 2 modeli ve 23 farklı tipi ile kullanıcıların en ideal seçeneğe ulaşmasını sağlar. Sıcak su boylerleri arasında tek serpantinli boylerleri tercih edebilirsiniz. Tek serpantinli boylerlerde sıcak su ya da buhar ısıtıcı akışkan olarak kullanılır. Çift serpantinli boylerler ise Güneş enerjisinden yararlanabilmektedir. Alarko sıcak su boylerlerine bir akümülasyon tankı da bağlanabilir. Çok katlı yapılarda 95 derece sıcaklığı geçmeyen proses suların en az ısı kaybı ile depolanmasını akümülasyon tankları sağlamaktadır. Özellikle villa ya da apartmanlarda ikamet edenler sıcak su boylerlerine akümülasyon tankı bağlatarak proses suların hijyenik bir şekilde depolanmasını sağlayabilir. Dilerseniz Alarko Boyler fiyat listesini incelemek için de Fiyat Listesi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Isı Enerjisini Yedekleyebilen Alarko Kombi Boylerleri

Alarko boyler modelleri arasında, sunduğu avantajlarla konforunuzu koruyan kombi boylerler de etkili çözümler sunar. Alarko kombi boylerleri dış ve iç tankta biriken suları birbirine karıştırmaz. Koruduğu bu dengenin yanı sıra ısılar birbirine aktarılır. Bu da, ısı enerjisi açısından her iki tankın da birbirini yedeklemesi anlamına gelir. Serpantinli kombi boylerleri ise Güneş enerjisinden yararlanmak isteyenler kullanıcılar için çok idealdir. Serpantinli kombi boylerler Güneş enerjisi sisteminde bulunan su ile diğer ısıtma kaynaklarının sularını birbirine karıştırmaz. Isıl denge tankları ise dayanıklı su depolarıdır. Özellikle sıcak su depolaması için birden çok ısıtma kaynağından yararlanacaksanız ısıl denge tankları karışıklığı önlemektedir. Sıcak sular böylece birbirine karışmadan toplanmakta ve dağıtımı yapılmaktadır. Alarko boylerleri ile ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Boyler nedir?

Farklı ısıtma kaynaklarından alınan suyu depolayan, ihtiyaç halinde kullanmanızı sağlayan sıcak su depolama tankıdır.

Kombi boylerler ne işe yarar?

Kombi boylerler kazan ya da ısı pompası gibi ısıtma kaynaklarından sıcak suyu depolar ve duşlara, musluklara gidecek sıcak suyun da elde edilmesini sağlar.

Serpantinli boylerlerin faydası nedir?

Serpantin, boylerlere Güneş enerjisinin de katkıda bulunmasını sağlar.

Diğer sorularım için size nasıl ulaşabilirim?

Buraya tıklayarak dilediğiniz iletişim kanalından bize ulaşabilirsiniz.

Ücretsiz Online Keşif Yaptırın
Keşfe Çağır
Hangi Ürünü Alacağınıza Birlikte Karar Verelim
Hemen Başla
Yetkili Satıcı/Servis ile İletişime Geçin
Yetkili Satıcı/Servis Bul
Destek için Bize Ulaşın
İletişime Geç
Hoşgeldiniz!

Üye olduğunuz e-posta ve şifrenizi yazarak giriş yapabilirsiniz

Şifreniz en az 8 karakterden oluşmalı, 1 küçük harf, 1 büyük harf, 1 özel karakter içermelidir.

Beni hatırla

veya

Hoşgeldiniz!

Şifreniz en az 8 karakterden oluşmalı, 1 küçük harf, 1 büyük harf, 1 özel karakter içermelidir.

Size özel fırsatları görmek için bu bilgileri de doldurabilirsiniz.
Beni hatırla

veya

Şifre Yenileme

Şifre yenileme bağlantısı gönderebilmemiz için e-posta adresinize ihtiyacımız var.

Tebrikler

Şifre yenileme bağlantısı adresine gönderilmiştir.

Şifre Yenileme

Lütfen yeni oluşturacağınız şifreyi giriniz.

Şifreniz en az 8 karakterden oluşmalı, 1 küçük harf, 1 büyük harf, 1 özel karakter içermelidir.

Tebrikler
şifreniz başarıyla değiştirildi!

Şimdi güvenliğiniz için lütfen yeni şifreniz ile tekrar giriş yapınız.