Isıtma Kontrol Ekipmanları

Filtreleri Temizle
10 adet ürün listeleniyor

En İyi Kombi Oda Termostatı Modelleri

Oda termostatları kombi ve benzeri ısıtma sisteminizin en ideal ve en tasarruflu şekilde çalışmasını sağlar. Ayarlanan oda sıcaklığına uyumlu olarak çalışan akıllı termostatlar yüksek kalite ile kategorimizde sizleri bekliyor. Alarko ayrıcalığıyla sunulan oda termostatı modelleriyle ısıtmada her zaman yüksek verimliliğe ulaşabilirsiniz! Cebinizin dostu oda termostatı çeşitlerini ve özelliklerini keşfetmeye hemen başlayın.

Alarko Oda Termostatlarıyla En İdeal Oda Sıcaklığına Ulaşın!

Kombinizde sürekli olarak yaptığınız sıcaklık ayarlaması zahmetine Alarko akıllı termostat ürünleriyle son verebilirsiniz. Akıllı özelliklerle donatılan bu oda termostatları kombinizi belirlediğiniz oda sıcaklığına uyumlu bir şekilde çalıştırır. Böylece iç ve dış etkenlere bağlı sıcaklık değişimlerine maruz kalmak zorunda olmazsınız. Alarko akıllı termostatları kombi kullanımında sunduğu konforla beraber ciddi miktarda tasarruf yapmanızı da sağlar. Ayrıca kablosuz olarak da kullanılabilen bu ürünler evinizdeki internete bağlanarak cep telefonu üzerinden de kolayca kontrol edilebilir. Yalnız ısıtma veya yalnız soğutma için kullanabileceğiniz kontrol üniteleri arasında ise oda termostatları oldukça doğru bir seçimdir. Apartmanlarda, konutlarda, ticarethanelerde, hafif endüstriyel yapılarda kullanabileceğiniz oda termostatları yalın ve etkili bir çalışma prensibine sahip bulunur. Oda sıcaklığı, belirlediğiniz değerin altına düşerse ya da üstüne çıkarsa ilgili kontak devreye girerek ayarlanmış sıcaklığa tekrar ulaşmanızı sağlar.

Yüksek Konfor ve Tasarruf İçin Oda Termostatı Doğru Seçim

Kontrol üniteleri arasında en çok rağbet gören ürünlerden biri olan termostat çeşitleri iklimlendirmede müthiş konfor sunar. Alarko akıllı oda termostatları doğal gaz faturanızda %37’ye varan tasarruf imkânı sağlar. Ev, uyku, dışarı gibi fonksiyonları sayesinde farklı modlarını kullanabileceğiniz bu kontrol üniteleri haftalık programlama yapmanıza da olanak tanır. Programlı oda termostatı modelleri ortamın ideal sıcaklığını korumak için optimum özelliklerle donatılır. Bu termostat modelleri zamanı ve günü ayarlayabileceğiniz oldukça kolay bir kullanıma sahiptir. Haftalık programlı oda termostatı ürünleri de 868 Mhz radyo frekansı ile konutlarda 30 metreye kadar kablosuz iletişim imkânı sunar. Haftalık programlanarak kullanıma olanak tanıyan bu ürünleri geniş LCD ekranından kolayca takip edebilirsiniz. Oda termostatı fiyatları genel olarak cihazın modeline ve sahip olduğu özelliklere göre değişkenlik gösterir. Kategorimizi inceleyerek yaşam alanınız için en uygun modeli seçebilir, ideal oda sıcaklığına yüksek tasarruf imkanıyla ulaşabilirsiniz.

Oda Termostatı Çeşitleri Neler?

Alarko oda termostatı çeşitleri arasında her ihtiyaca ve her beklentiye uygun seçenekler bulunuyor. Oda termostatı kablosuz ve kablolu seçeneklerle sunulduğundan ister kablolu isterseniz de kablosuz kullanım tercih edebiliyorsunuz. Kablosuz oda termostatında adından da anlaşılacağı gibi kablo çekilmesine gerek kalmaksızın kombi ile bağlantı sağlanabiliyor. Kablolu oda termostatlarında ise bu bağlantı için bir kablo çekiliyor. Programlı oda termostatı çeşitleri, programlanabilir yapısı sayesinde istediğiniz zamanda ideal oda sıcaklığını ayarlamanıza olanak verir. Ayrıca bazı modellerde bulunan haftalık programlama özellikleri hayatınızı kolaylaştırır. Siz de aradığınız oda termostatı modelini sayfamızdaki geniş ürün yelpazesi arasından rahatlıkla bulabilirsiniz. Farklı fiyatlandırmalara sahip bu ürünler hakkında daha kapsamlı bilgi edinmek isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Oda termostatı nedir?

Oda termostatı, sıcaklığı istenilen dereceye geldiğinde ısıtma ünitesine açma/kapama yaptırarak oda sıcaklığını sabit tutmaya yarayan cihazlardır.

Akıllı oda termostatlarının faydaları nelerdir?

İnternete bağlayarak telefonunuz üzerinden de kontrol edebileceğiniz akıllı termostalar doğal gaz faturanızda ciddi oranda tasarruf yapmanızı sağlar.

İdeal telefonla kumanda cihazına nasıl sahip olabilirim?

Buraya tıklayarak farklı pek çok telefonla kumanda cihazına ulaşabilirsiniz.

Farklı bir sorunuz mu var?

Öneri, görüş ve bilgi için İletişim sayfamızı ziyaret ederek, istediğiniz iletişim yöntemiyle bize ulaşabilirsiniz.

Ücretsiz Online Keşif Yaptırın
Keşfe Çağır
Hangi Ürünü Alacağınıza Birlikte Karar Verelim
Hemen Başla
Yetkili Satıcı/Servis ile İletişime Geçin
Yetkili Satıcı/Servis Bul
Destek için Bize Ulaşın
İletişime Geç
Hoşgeldiniz!

Üye olduğunuz e-posta ve şifrenizi yazarak giriş yapabilirsiniz

Şifreniz en az 8 karakterden oluşmalı, 1 küçük harf, 1 büyük harf, 1 özel karakter içermelidir.

Beni hatırla

veya

Hoşgeldiniz!

Şifreniz en az 8 karakterden oluşmalı, 1 küçük harf, 1 büyük harf, 1 özel karakter içermelidir.

Size özel fırsatları görmek için bu bilgileri de doldurabilirsiniz.
Beni hatırla

veya

Şifre Yenileme

Şifre yenileme bağlantısı gönderebilmemiz için e-posta adresinize ihtiyacımız var.

Tebrikler

Şifre yenileme bağlantısı adresine gönderilmiştir.

Şifre Yenileme

Lütfen yeni oluşturacağınız şifreyi giriniz.

Şifreniz en az 8 karakterden oluşmalı, 1 küçük harf, 1 büyük harf, 1 özel karakter içermelidir.

Tebrikler
şifreniz başarıyla değiştirildi!

Şimdi güvenliğiniz için lütfen yeni şifreniz ile tekrar giriş yapınız.