Ameliyathane Cihazları

Filtreleri Temizle
1 adet ürün listeleniyor

En İyi Ameliyathane Cihazları Modelleri

Hastane ortamlarında taze hava, nem miktarı gibi önemli unsurları ameliyathane cihazları ile optimum oranlarda tutabilirsiniz. Hijyenin üst düzeyde korunması gereken hastaneler, çeşitli sağlık kurumları, kimya endüstrisi gibi alanlar için üstün bir ameliyat klimasına veya laminar akış ünitesine hemen sahip olabilirsiniz. Yüksek verimlilik sağlayan ürünler özellikle ameliyat ortamları için gerekli hava koşullarını güvenli bir şekilde tesis etmenize imkan tanır.

Steril Bir Ortam İçin Akış Üniteleri

Merkezi soğutma sistemleri arasında öne çıkan laminar akışlı ameliyathane tavanlarıyla farklı pek çok ortamın hijyen ihtiyacını sağlayabilirsiniz. Steril bir ortam için gerekli birçok koşulu sağlayan ürün partiküllerin, sıcaklığın, nemin ve buna benzer hava hareketlerinin kontrol altında tutulmasını sağlar. Ameliyathaneler başta olmak üzere yoğun hijyen uygulamaları gereken pek çok ortamda kullanabileceğiniz laminar akışlı ameliyathane tavanları mükemmel bir hava akışı sunar. Yenilikçi ve esnek yapısıyla fayda sağlayan ürün son derece güvenli bir cihazdır. Laminar akış ünitelerini, geliştirilen sistem sayesinde enerji köprülerinde, aydınlatma armatürlerinde ve yoğun bakım ünitelerinde içiniz rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Laminar Flow adıyla da bilinen ürün diğer akışlara kıyasla çok daha steril sonuçlar sağlar. Bu nedenle pek çok hijyen uygulamasında laminer akışlı ameliyathane tavanlarını tercih ederek büyük oranda fayda sağlayabilirsiniz. Ameliyathane sistemleri arasında oldukça rağbet gören ürün hastaların enfeksiyona yakalanma riskinin önüne geçmek için çok idealdir. Oluşturulan laminer akım sayesinde ameliyat ortamında hasta ve doktorlar mikroplardan, bakterilerden, virüslerden mükemmel derecede korunmaktadır. Siz de sağlam bir hijyen temeline oturtulmuş uygulamalar için laminar akışlı ameliyathane tavanlarına kategorimizden hemen ulaşabilirsiniz.

Üstün Ameliyathane Klima Sistemleri

Ameliyathane cihazları arasında üst düzey steril bir ortam için kimyasal ve bakteriyolojik kirlenmeyi önleyen cihazları tercih edebilirsiniz. Ameliyathane klimaları merkezi klima sistemleri arasında tam da bu ihtiyacı gidermek üzere tasarlanır. Yüksek oranda taze hava sağlayan ürün odadaki yüksek ya da alçak basıncı da kontrol edebilmektedir. Ürün genel ameliyathanelerden özel ortopedi ameliyathanelerine, yoğun bakım ünitelerinden teşhis odalarına kadar birbirinden farklı ortamların aradığı hijyeni sunar. Teknik Denetim Kurulu olarak da bilinen Almanya TÜV tarafından onaylanan bir ameliyat klimasına kategorimizden hemen ulaşabilirsiniz. Cihazın 4 temel modeli bulunmaktadır. Her model farklı çalışma prensibiyle kullanılmaktadır. OHA model ameliyathane kliması hava ya da su kaynaklı kondenser ile uyumlu direkt genleşmeli soğutma devresine sahiptir. Soğutma grubu ile çalışan sulu batarya modeli ise OHU olarak bilinir. OHA HR, hava ya da sulu tip kondenser ile uyumlu ve ısı geri kazanımlı, direkt genleşmeli soğutma devresi modelidir. Son olarak OHU HR ise sulu bataryayla çalışan soğutma grubu ve ısı geri kazanım sistemi olarak öne çıkar. Sterilizasyonu en üst seviyede tutmak için birçok işlemden geçen ameliyathane klimaları, korozyonu engelleyen koruyucu maddelerle de güçlendirilir.

Ameliyathane Cihazlarının Fiyatları

Merkezi soğutma sistemleri arasında yer alan ameliyathane cihazları gerekli hijyeni sağlamanız için tavizsiz çalışırlar. Ürünler ortam sterilliğinin korunmasını sağlamak için titiz bir şekilde tasarlanır. Ameliyathane klimalarının panelleri yüksek ses ve ısı yalıtımına sahiptir. Üniteyi çalıştırdığınızda ön panellerdeki gözetleme pencereleri sayesinde cihazı açmadan kontrol edebilirsiniz. Bu sayede iç hava kalitesinden de ödün verilmez. Kategorimizde bulunan laminar akışlı ameliyathane tavanları ise ürün grubunun en güvenilir modelleri arasındadır. Oldukça uzun ömürlü bir yapıya sahip olan ürün yüksek kalite vadeder. Ameliyathane cihazları bu ve benzeri özelliklere göre farklı fiyatlandırmalara sahiptir. Bizimle iletişime geçerek ürünlerin fiyat performansı dahil merak ettiğiniz tüm detaylarını öğrenebilirsiniz. Güvenli ve steril ameliyatlar başta olmak üzere pek çok hijyen uygulaması için kategorimizdeki ürünleri inceleyebilir, ihtiyacınıza yönelik olana derhal ulaşabilirsiniz. Soğutma grubu ürünleri için de Soğutma Grubu kategorisini ziyaret edebilir, klima santrali seçeneğini Klima Santrali sayfasından inceleyebilirsiniz.

Ameliyathane cihazları nelerdir?

Genellikle hastane ortamlarında kullanılan ameliyathane cihazları akış üniteleri ve hastane klimalarından oluşur.

Ameliyathane cihazlarının kullanım amacı nedir?

Üst düzey hijyen gereken hastane, sağlık kuruluşu gibi mekanlarda taze hava ve ideal nem miktarı için kullanılır.

Ameliyathane klima sistemleri nerelerde kullanılır?

Kimyasal ve bakteriyolojik kirlenmeye önleyen ameliyathane klima sistemleri ameliyathane, yoğun bakım üniteleri gibi alanlarda kullanılır.

Farklı bir sorum var.

Buraya tıklayarak her türlü soru, görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Ücretsiz Online Keşif Yaptırın
Keşfe Çağır
Hangi Ürünü Alacağınıza Birlikte Karar Verelim
Hemen Başla
Yetkili Satıcı/Servis ile İletişime Geçin
Yetkili Satıcı/Servis Bul
Destek için Bize Ulaşın
İletişime Geç
Hoşgeldiniz!

Üye olduğunuz e-posta ve şifrenizi yazarak giriş yapabilirsiniz

Şifreniz en az 8 karakterden oluşmalı, 1 küçük harf, 1 büyük harf, 1 özel karakter içermelidir.

Beni hatırla

veya

Hoşgeldiniz!

Şifreniz en az 8 karakterden oluşmalı, 1 küçük harf, 1 büyük harf, 1 özel karakter içermelidir.

Size özel fırsatları görmek için bu bilgileri de doldurabilirsiniz.
Beni hatırla

veya

Şifre Yenileme

Şifre yenileme bağlantısı gönderebilmemiz için e-posta adresinize ihtiyacımız var.

Tebrikler

Şifre yenileme bağlantısı adresine gönderilmiştir.

Şifre Yenileme

Lütfen yeni oluşturacağınız şifreyi giriniz.

Şifreniz en az 8 karakterden oluşmalı, 1 küçük harf, 1 büyük harf, 1 özel karakter içermelidir.

Tebrikler
şifreniz başarıyla değiştirildi!

Şimdi güvenliğiniz için lütfen yeni şifreniz ile tekrar giriş yapınız.