Soğutma Grubu

Filtreleri Temizle
9 adet ürün listeleniyor

En İyi Soğutma Grubu Modelleri

Soğutma grubu genellikle geniş ve çok katlı binalarda tercih edilen üstün merkezi soğutma sistemleridir. Su soğutmalı ve hava soğutmalı olarak farklı kondenser tiplerinde bulabileceğiniz Carrier soğutma grubu ürünleri çevreye zarar vermez. Yüksek verimliliğiyle avantaj sağlayan ürünler sayesinde siz de oteller, hastaneler, fabrikalar, üretim tesisleri gibi büyük alanlar için yüksek performans gösteren soğutma sistemlerine sahip olabilirsiniz.

Hava Soğutmalı Soğutma Grubu

Soğutma grubu ürünleri içerisinde hava soğutmalı soğutma grubunu inceleyebilirsiniz. Carrier ısının havaya atıldığı hava kaynaklı soğutma grubunda birçok model sunar. Scroll kompresör tipinde çalışan modeller hızlı montaj ve kolay bakım imkanı sağlayan tasarımlara sahiptir. Çevre ve ozon dostu özelliklere sahip bir modeli düşük ses seviyeli fanlarla görebilirsiniz. Opsiyonel değişken hızlı pompaya sahip olan böyle bir model yeni nesil teknolojilerle zenginleştirilir. 40 – 161 kW kapasite aralığındaki bir model de aşırı sessiz çalışarak gürültüye neden olmaz. Üstün bir merkezi soğutma sisteminin en iyi örnekleri arasındadır. Programlanabilir termostatlarıyla uzaktan kumanda sistemi de ürünün kolayca kontrol edilmesini sağlar. Azaltılmış enerji maliyetleriyle müthiş verim sağlayan farklı modelleri de inceleyebilirsiniz. Seçenekler arasındaki hızlı montaj ve basit kullanım imkanı sunan bir model aradığınız ürün olabilir. Esnek yapıda tasarlanan hava soğutmalı soğutma grubu ürünleri kolay bakım avantajıyla beğeninize sunulur. Siz de 17 – 40 ya da 604 – 804 kW gibi farklı aralıklarda çalışan pek çok hava kaynaklı soğutma grubu arasından sizin için en ideal modele sahip olabilirsiniz.

Su Soğutmalı Soğutma Grubu

Chiller olarak da bilinen soğutma grubu ürünleri arasında su soğutmalı modelleri de inceleyebilirsiniz. Carrier, su kaynaklı soğutma gruplarıyla da en doğru tercihi yapabilmenizi sağlar. Absorpsiyonlu, santrifüj, vidalı ve scroll kompresör tiplerine sahip olan farklı modeller bulunmaktadır. Santrifüj kompresörlü tasarımlar özellikle çevre dostu merkezi soğutma sistemleri arasında önemli bir yere sahiptir. 703 – 5275 kW kapasite aralığına sahip üstün bir modeli tercih edebilirsiniz. Hermetik sıkıştırmaya ve pozitif basınçlı tasarıma sahip ürün yüksek verim sağlayan motoruyla bütçenizin dostudur. Binalar için müthiş performans sağlayan bir su soğutmalı soğutma grubu ürünü oldukça sessiz çalışır. Ürün, merkezi soğutma ihtiyacı duyan iş merkezleri, oteller ve hastaneler gibi birçok yerde kullanabileceğiniz özelliklerle donatılır. Vidalı kompresör tipine sahip bir modeli de yüksek kW kapasite değerleri arasından seçebilirsiniz. LCD ekranından kolayca kontrol edebileceğiniz ürün, sektörün en düşük soğutucu akışkan kaçak oranıyla da üst düzey güvenlik sağlar. En doğru soğutma grubu seçimi için siz de kategorimizi inceleyebilir, ürün özelliklerine göre filtreleme seçeneğimizi değerlendirebilirsiniz.

Soğutma Grubu Fiyatları

Carrier tarafından sunulan soğutma grubu ürünleri farklı talep ve ihtiyaçlara yönelik birçok model içerir. Tercihlerinize göre en doğru soğutma grubuna kategorimizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Üstün soğutma sistemleri arasında yer alan modelleri bulabileceğiniz Carrier soğutma grupları endüstriyel ve ticari uygulamalar için çok idealdir. Yeni nesil teknolojilerle zenginleştirilen ürünler üst düzey teknik özellikleriyle mükemmel merkezi soğutma çözümleridir. Kategorimizde detaylı ürün incelemesi yapabilirsiniz. Bilgi ve teklifler için de bizimle iletişime geçebilirsiniz. Böylece fiyatlandırmalar dahil olmak üzere soğutma grubu ile ilgili merak ettiklerinizi öğrenebilir, ihtiyacınıza ve bütçenize uygun bir modeli hemen temin edebilirsiniz. Büyük çaplı yapılar için ideal klima santrali ürünlerini de inceleyebilir, çatı tipi merkezi soğutma sistemlerini Çatı Tipi Klima kategorimizden öğrenebilirsiniz.

Soğutma grubu (Chiller) ürünleri nerelerde kullanılır?

Genellikle çok ve geniş katlı binalarda kullanılan bu ürünler otellerde, hastanelerde, fabrikalarda, üretim tesislerinde tercih edilir.

Soğutma grubu ürünleri nelerdir?

Hava soğutmalı ve su soğutmalı soğutma grupları olarak iki ayrı model bulunur.

Soğutma grubu ürünlerine nereden ulaşabilirim?

Farklı pek çok model için buraya tıklamanız yeterlidir.

Nasıl birebir iletişim kurabilirim?

Bu linke tıklayarak bizimle hızlıca iletişime geçebilirsiniz.

Ücretsiz Online Keşif Yaptırın
Keşfe Çağır
Hangi Ürünü Alacağınıza Birlikte Karar Verelim
Hemen Başla
Yetkili Satıcı/Servis ile İletişime Geçin
Yetkili Satıcı/Servis Bul
Destek için Bize Ulaşın
İletişime Geç
Hoşgeldiniz!

Üye olduğunuz e-posta ve şifrenizi yazarak giriş yapabilirsiniz

Şifreniz en az 8 karakterden oluşmalı, 1 küçük harf, 1 büyük harf, 1 özel karakter içermelidir.

Beni hatırla

veya

Hoşgeldiniz!

Şifreniz en az 8 karakterden oluşmalı, 1 küçük harf, 1 büyük harf, 1 özel karakter içermelidir.

Size özel fırsatları görmek için bu bilgileri de doldurabilirsiniz.
Beni hatırla

veya

Şifre Yenileme

Şifre yenileme bağlantısı gönderebilmemiz için e-posta adresinize ihtiyacımız var.

Tebrikler

Şifre yenileme bağlantısı adresine gönderilmiştir.

Şifre Yenileme

Lütfen yeni oluşturacağınız şifreyi giriniz.

Şifreniz en az 8 karakterden oluşmalı, 1 küçük harf, 1 büyük harf, 1 özel karakter içermelidir.

Tebrikler
şifreniz başarıyla değiştirildi!

Şimdi güvenliğiniz için lütfen yeni şifreniz ile tekrar giriş yapınız.