Dalgıç Pompa

Filtreleri Temizle
13 adet ürün listeleniyor

En İyi Dalgıç Pompa Modelleri

Dalgıç pompa ürünleri elinizdeki mevcut kaynakların yetersiz kaldığı durumlarda yeraltı sularının çıkarılmasını sağlıyor. Alarko farkıyla sunulan pek çok dalgıç pompa yüksek enerji verimliliği ve güvenlik standardıyla yanınızda! Üstün motor özellikleriyle donatılan pek çok modeli siz de hemen kategorimizde inceleyebilirsiniz. Domestik ve standart dalgıç pompalar arasından size en uygun modele bizimle iletişime geçerek hızlıca sahip olabilirsiniz!

Alarko Standart Dalgıç Pompalar

Alarko güvencesiyle sunulan standart dalgıç pompalar çeşitliliğiyle size birçok seçenek sunuyor. Kullanım ve içme suyu alanlarında müthiş çözümler sağlayan modeller arasından en doğru tercihi yapabilirsiniz. Turistik mekanlardan müstakil evlere, gökdelenlerden endüstriyel işletmelere kadar birçok ortamda proses ve kullanım suyu ihtiyacı için kullanabileceğiniz modeller bahçecilik ve tarım alanında da yardımınıza koşuyor! Tarım arazinizi sulamanız için de tercih edebileceğiniz Alarko dalgıç pompa modelleri çok yönlülüğüyle birden fazla ihtiyacınızı karşılıyor. Standart dalgıç pompalar arasında yenilikçi teknolojilerle donatılan modeller ekonomik yapısıyla da bütçe dostu. Birbirinden farklı modellerine Alarko farkıyla ulaşabileceğiniz standart dalgıç pompalar kesintisiz bir su kaynağı arayışınız için en ideal çözümler arasında yer alıyor. Ayrıca binalarda kullanım suyu depolanmasında hidrofor olarak kullanılabilme özelliğine sahip modeller de bulunuyor. Siz de en uygun dalgıç pompa seçimi için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. İhtiyaçlarınıza yönelik olarak en ideal dalgıç pompayı beraber hızlıca bulabiliriz!

Alarko Domestik Pompaları

Dalgıç pompa markaları arasında Alarko farkıyla sunulan tasarımlar domestik modelleriyle de beğeninize sunuluyor. Artık ve kirli suların boşaltılması, septik tanklardaki işlemler, küçük ve orta ölçekli arıtma uygulamalarında kullanılması için tasarlanan bir model aradığınız domestik pompa olabilir. 45 cm boyu ile son derece kompakt ve kullanışlı olan böyle bir model güvenli ve verimli çalışmak için üstün özelliklerle donatılıyor. 1,5 ila 25 m³ / saat debi aralığında çalışan bir domestik pompa yüksek motor performansı sayesinde güçlü ve kesintisiz çalışabiliyor. Taşınabilir tipteki bir başka domestik pompayı da tercih edebilirsiniz. Atık ve kirli sulardan pek çok arıtma uygulamasına kadar kullanabileceğiniz bu tip bir model 1,5 - 54 m³ / saat debi aralığında çalışıyor. Basma ventiline, paslanmaz çelikle güçlendirilen motor yuvasına sahip, volt, akım ve güç kapasitesiyle sürekli çalıştırmaya uygun. Alarko dalgıç pompa çeşitleri arasında yağmur suyunun yeniden kullanımını sağlayan domestik pompalar da bulunuyor. Satışa sunulan Vortex sistem taşınabilir dalgıç pompa modelleri aşındırıcı atık sularının boşaltılmasında da kullanılıyor. Birbirinden etkili çözümler sunan domestik pompalar hakkında daha kapsamlı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Alarko Dalgıç Pompa Fiyatları

Farklı birçok seriye sahip Alarko dalgıç pompaları çeşitliliğiyle en doğru tercihi yapabilmenizi sağlıyor. Birbirinden güçlü motor yapısına sahip modeller kullanım alanınıza uygun dalgıç pompaya ulaşmanızı kolaylaştırıyor. Temiz su, kirli su, atık sular ve yağmur suları gibi alanlar için farklı modellerin sunulduğu dalgıç pompalar modellerine göre fiyatlandırılıyor. Dalgıç pompa fiyatları için bizimle iletişime geçerek hem en doğru bilgilere hem sizin için ideal modelin hangisi olduğuna ulaşabilirsiniz. Dilerseniz dalgıç pompa motorlarını da inceleyebilirsiniz. Birbirinden farklı motor çaplarına sahip dalgıç pompa motorları da Alarko güvencesiyle beğeninize sunuluyor!

Dalgıç pompalar ne işe yarar?

Dalgıç pompalar mevcut kaynakların yetersiz kaldığı yerlerde yer altı sularının çıkarılması için kullanılan cihazlardır.

Dalgıç pompalar nerelerde kullanılır?

Dalgıç pompalar tarlalarda, kanalizasyon ve drenaj işlemlerinde, kuyularda ve benzeri yerlerde kullanılır.

Ne tür dalgıç pompalar bulunmaktadır?

Alarko güvencesiyle görebileceğiniz standart ve domestik pompalar için buraya tıklayabilirsiniz.

Farklı bir sorunuz mu var?

Her türlü soru ve sorununuz için buradan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ücretsiz Online Keşif Yaptırın
Keşfe Çağır
Hangi Ürünü Alacağınıza Birlikte Karar Verelim
Hemen Başla
Yetkili Satıcı/Servis ile İletişime Geçin
Yetkili Satıcı/Servis Bul
Destek için Bize Ulaşın
İletişime Geç
Hoşgeldiniz!

Üye olduğunuz e-posta ve şifrenizi yazarak giriş yapabilirsiniz

Şifreniz en az 8 karakterden oluşmalı, 1 küçük harf, 1 büyük harf, 1 özel karakter içermelidir.

Beni hatırla

veya

Hoşgeldiniz!

Şifreniz en az 8 karakterden oluşmalı, 1 küçük harf, 1 büyük harf, 1 özel karakter içermelidir.

Size özel fırsatları görmek için bu bilgileri de doldurabilirsiniz.
Beni hatırla

veya

Şifre Yenileme

Şifre yenileme bağlantısı gönderebilmemiz için e-posta adresinize ihtiyacımız var.

Tebrikler

Şifre yenileme bağlantısı adresine gönderilmiştir.

Şifre Yenileme

Lütfen yeni oluşturacağınız şifreyi giriniz.

Şifreniz en az 8 karakterden oluşmalı, 1 küçük harf, 1 büyük harf, 1 özel karakter içermelidir.

Tebrikler
şifreniz başarıyla değiştirildi!

Şimdi güvenliğiniz için lütfen yeni şifreniz ile tekrar giriş yapınız.