Soğuk Oda Cihazları

Filtreleri Temizle
2 adet ürün listeleniyor

En İyi Soğuk Oda Sistemleri Modelleri

Soğuk oda sistemleri gıdaların tazeliğini korumak için tercih edilen, işletmelerin yiyecekleri korumak için kullandığı popüler cihazlardır. Üstün soğutma imkanı sunan ürün gıdalarınızın en ideal sıcaklıkta ve nem miktarında korunmasını sağlar. İster geniş ister ufak çaplı odalara uygun soğuk oda sistemlerine siz de Carrier ayrıcalığıyla sahip olabilirsiniz.

Küçük Tip Soğuk Oda Sistemleri

Carrier’in sunduğu üstün soğuk oda cihazları arasında küçük oda tipine uygun modelleri tercih edebilirsiniz. Size, kullanıma hazır halde teslim edilen bir soğuk oda sistemi ile gerekli soğutmayı hemen sağlayabilirsiniz. Kolay monte imkanıyla sunulan küçük oda tipi bir modelle yiyecekleriniz için optimum hava kalitesini yakalayabilirsiniz. Ortalama sıcaklık kapasitesi 0,7 kW – 3,4 kW arası olan bir modeli düşük sıcaklıkta çalıştırarak da tasarruf edebilirsiniz. Kolay ayarlama yapabileceğiniz böyle bir model kullanımda üst düzey güvenlik sağlar. Özellikle hermetik kompresörle donatıldığı için sektörün en düşük soğutucu sıvısı kaçağı bu tasarımlarda bulunur. Soğuk oda sistemleri arasında küçük odalar için tasarlanan farklı bir model de aradığınız çözümü sunabilir. Üstün yoğuşturucu ve soğutucu ünitelere sahip ürünler bunlardan biri olabilir. Ayrıca böyle bir model elektrikli buz çözme imkanı da sağlar. Bu sayede ürünün özellikle düşük sıcaklıkta çalışmasını sağlayabilirsiniz. Küçük oda tipindeki soğutucular kablosuz uzaktan kumanda sistemiyle de oldukça kolay kontrol edilir. Böylece Carrier, küçük tip soğuk oda sistemleri sayesinde ufak mekanlarda depolanan yiyecekleri en ideal hava şartlarında korumanızı sağlar.

Ticari Tip Soğuk Oda Sistemleri

Carrier soğutucuları arasında daha büyük mekanlar için üstün çözüm sunan bir model de bulabilirsiniz. Soğuk muhafaza ve dondurma uygulamalarında kullanılan pozitif ve negatif soğuk odalar için tasarlanan ticari tip tasarımlar geniş kapasite aralığı sunar. Soğuk muhafazası 2,4 kW ile 50,3 kW aralığına sahiptir. Dondurma işlemleriniz içinse ürünü 0,1 ile 28,8 kW arası bir kapasitede çalıştırabilirsiniz. Yoğuşturma ünitesinin beyaz emaye kaplı çelik panellere sahip kasası müthiş dayanıklıdır. Hermetik spiral kompresör ya da yarı hermetik kompresörle donatılan ürün emniyet vanası sayesinde güvenle kullanılmaktadır. Ürüne isteğe bağlı olarak uzaktan kumanda ile programlama da yapabilirsiniz. Böylece zamandan ve zahmetten tasarruf edebilir, gerekli ayarlamaları anında gerçekleştirebilirsiniz. Ticari tip soğutma üniteleri çok fonksiyonlu tuşlarıyla da oldukça işlevseldir. Duvara kolayca montajı yapılabilen ürün temin ettiğiniz gibi çalışmaya hazır hale gelebilir. Farklı çözümlerle de ilgileniyorsanız Soğutma Grubu ürünlerini de inceleyebilirsiniz.

Soğuk Oda Sistemlerinin Avantajları

Gıdalar normal şartlarda belli bir zaman saklanabilmektedir. Carrier soğutma sistemleri sayesinde bu süreyi arttırabilirsiniz. Gıdalarınızın çok daha fazla süre saklanabilmesi hem sağlık hem de maliyetler açısından oldukça avantajlıdır. Soğuk oda sisteminizin bulunduğu ortamda, ürünlerinizi havanın serbestçe dolaşımına uygun bir şekilde dizmeniz gerekir. Bu sayede sabit bir ürün istifleme düzeni de kazanabilirsiniz. Gıdalarınızı ilk hallerine çok yakın bir şekilde saklayabilmenizi sağlayan ürün pratik ve hızlı montajıyla da kolaylık sağlar. Ayrıca zorlanmadan temizleyebileceğiniz soğuk oda sistemleri taşınabilen yapısı sayesinde farklı bir mekanda da tekrar kullanılabilir. Siz de Carrier soğutma çözümleri sayesinde gıda depolama uygulamalarınızı güvenle gerçekleştirebilirsiniz. Fiyat bilgisi ve her türlü teknik detayı bizimle iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Destek bölümümüzden de sorularınıza yanıt alabilirsiniz.

Soğuk oda sistemleri ne işe yarar?

Soğuk oda sistemleri gıdaların tazeliğini korumak için üstün soğutma sağlar.

Soğuk oda sistemleri modelleri nelerdir?

Küçük tip soğuk oda sistemleri, ticari tip soğuk oda sistemleri gibi farklı modeller bulunur.

Soğuk oda sistemlerine nereden ulaşabilirim?

Carrier soğuk oda sistemlerine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Size nasıl ulaşabilirim?

Bu linke tıklayarak bizimle istediğiniz şekilde iletişime geçebilirsiniz.

Ücretsiz Online Keşif Yaptırın
Keşfe Çağır
Hangi Ürünü Alacağınıza Birlikte Karar Verelim
Hemen Başla
Yetkili Satıcı/Servis ile İletişime Geçin
Yetkili Satıcı/Servis Bul
Destek için Bize Ulaşın
İletişime Geç
Hoşgeldiniz!

Üye olduğunuz e-posta ve şifrenizi yazarak giriş yapabilirsiniz

Şifreniz en az 8 karakterden oluşmalı, 1 küçük harf, 1 büyük harf, 1 özel karakter içermelidir.

Beni hatırla

veya

Hoşgeldiniz!

Şifreniz en az 8 karakterden oluşmalı, 1 küçük harf, 1 büyük harf, 1 özel karakter içermelidir.

Size özel fırsatları görmek için bu bilgileri de doldurabilirsiniz.
Beni hatırla

veya

Şifre Yenileme

Şifre yenileme bağlantısı gönderebilmemiz için e-posta adresinize ihtiyacımız var.

Tebrikler

Şifre yenileme bağlantısı adresine gönderilmiştir.

Şifre Yenileme

Lütfen yeni oluşturacağınız şifreyi giriniz.

Şifreniz en az 8 karakterden oluşmalı, 1 küçük harf, 1 büyük harf, 1 özel karakter içermelidir.

Tebrikler
şifreniz başarıyla değiştirildi!

Şimdi güvenliğiniz için lütfen yeni şifreniz ile tekrar giriş yapınız.