Daha sağlıklı ve konforlu bir hava...

Hava Temizleyici

Filtreleri Temizle
2 adet ürün listeleniyor

Toshiba Hava Temizleme Cihazı

  14.538 TL KDV Dahildir

  Kontrol Paneli Dijital
  Güç (W) 38
  Ses Seviyesi dB(A) 56
  Kullanım Alanı (m²) 38 - 66
  Yükseklik / Genişlik / Derinlik (mm) 670 / 310 / 310

  Ürün Stokta Kalmamıştır

  Alarko Hava Temizleme Cihazı

   13.701 TL KDV Dahildir

   Kontrol Paneli Dijital
   Güç (W) 30W
   Ses Seviyesi dB(A) <58
   Kullanım Alanı (m²) 25,2-43,2
   Yükseklik / Genişlik / Derinlik (mm) 628 x 410 x 210

   Hava Temizleyici

   Bulunulan ortamın tam olarak temizlenmesi, daha kaliteli ve daha sağlıklı yaşam koşulları için olmazsa olmaz. İşte bu görevi yerine getiren hava temizleyici cihazlar, kullanıldığı ortamın havasını temizler ve böylece yaşam kalitenizin artmasına yardımcı olur. Kullanışlı tasarımı ve üstün teknolojik özellikleriyle öne çıkmayı başaran Alarko, Carrier ve Toshiba hava temizleyici modelleri kategorimizde sizleri bekliyor. Son yılların en trend iklimlendirme cihazları arasında yer alan hava temizleyicisi ile siz de ortamınızın havasını değiştirmek istiyorsanız incelemeye hemen başlayın!

   En İyi Hava Temizleme Cihazı Modelleri Burada!

   En iyi hava temizleme cihazı modelleri Alarko Carrier ile beğenilerinize sunuluyor. Yaşam alanlarınızın havasını temizleyecek ve soluduğunuz havanın kalitesini arttıracak hava temizleme cihazları ile arzu ettiğiniz ortam koşullarını sağlayabilirsiniz. Hava temizleme cihazı modelleri arasında farklı ortamlara ve farklı beklentilere uygun birçok seçenek yer alıyor. Bunlardan biri olan Alarko hava temizleme cihazı, sahip olduğu Hepa-13 ve Aktif-Karbon filtre yapısı ve UV lamba ile ortam havasını temizliyor. Kullanım kolaylığı ile öne çıkan Alarko hava temizleme cihazları, çeşitli kullanım modları da sunuyor. Cihazların sahip olduğu uyku modu, turbo modu, çocuk kilidi ve uzaktan kontrol özellikleri kullanıcısına pek çok avantaj sunuyor. Carrier hava temizleme cihazı da farklı tasarım özellikleriyle öne çıkmayı başarıyor. Barındırdığı Hepa-13 ve Aktif-Karbon filtreler sayesinde havadaki istenmeyen partikülleri filtreleyen Carrier hava temizleyici, UV lamba sayesinde de havayı temizliyor. Kullanıcı dostu ekranıyla, son derece kolay bir şekilde kullanım ve kontrol imkânı sunan bu cihazlar; temiz bir nefes için en güvenilir yol! Yüksek tasarım kalitesi sayesinde Reddot Ürün Tasarımı Ödülüne layık görülen Toshiba hava temizleme cihazlarını da kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Ön filtre, pet filtresi, H13 filtre, çubuk karbon filtre, soğuk katalizör - Aktif Karbon filtre gibi çeşitli filtreler barındıran Toshiba hava temizleyiciler, üstün filtreleme özelliğiyle adeta kendine hayran bırakıyor.

   Oda Hava Temizleyicisi Kullanmanın Avantajları

   Oda hava temizleyicisi kullanmanın pek çok avantajı bulunuyor. Birçok açıdan faydalı ve kullanışlı olan hava temizleme cihazları; özellikle hava ile ilgili hassasiyeti olanlar için hayat kurtarıcı bir iklimlendirme ürünü olarak öne çıkıyor. Solunum yolu ile ilgili problem yaşayanlar ve alerjik hastalıkları bulunanların mutlaka edinmesi gereken ürünlerden olan hava temizleyiciler, ortamınızın çok daha temiz ve kaliteli bir havaya sahip olmasını sağlar. Hava temizleyici cihazlar havayı sürekli olarak temizlediği için bulunulan ortamdaki toz, kir, duman ve mikrop gibi zararlı maddeler temizlenir ve bu sayede daha verimli bir solunum ortamına sahip olursunuz. Üstelik anti-viral özellikli hava temizleme cihazları yalnızca havayı temizlemekle kalmaz aynı zamanda bulaşıcı hastalıkları ve alerji krizlerini azaltmaya da yardımcı olur. HEPA filtreli hava temizleyici özelliğine sahip olan Alarko, Carrier ve Toshiba hava temizleme cihazları; çocuklu ve evcil hayvanlı ortamlar için idealdir. Çocukların yaşadığı ortamlarda kullanılan anti-bakteriyel hava temizleme cihazlarının, hava ile oluşabilecek sağlık sorunlarının önüne geçmede son derece faydalı olduğu biliniyor. Yine evcil hayvanların bulunduğu ortamlarda da tüy, kıl ve deri gibi havaya karışabilen zararlı maddelerin temizlenmesi için hava temizleyicilerin kullanılması öneriliyor.

   Hava Temizleyici Fiyatları

   İçerisinde bulunan iyonizer veya HEPA filtre gibi filtreler yardımı ile ortamdaki havayı içine çekerek, temizleyebilen hava temizleyiciler; temiz bir ortam havası solunmasını sağlıyor. Ev hava temizleyici cihazlar yalnızca evlerde değil ofislerde, mağazalarda, dükkanlarda ve çeşitli birçok kapalı mekanda kullanılabiliyor. İnsan sağlığı için birçok anlamda yarar sağlayan hava temizleme cihazları, uyku kalitesinden cilt tahrişlerine kadar pek çok olumsuz durumun önüne geçebiliyor. Sağlıklı bir yaşam alanı yaratmak için tercih edebileceğiniz en ideal iklimlendirme ürünlerinden biri olan hava temizleyiciler bir tık uzağınızda sizleri bekliyor. En iyi hava temizleme cihazı modellerini ve en uygun hava temizleyici fiyatlarını sayfamız üzerinden inceleyerek beğendiğiniz ürünü Alarko Carrier güvencesiyle satın alabilirsiniz.

   Hava temizleyici ne işe yarar?

   Hava temizleyici, sahip olduğu iyonizer ya da HEPA filtre yardımıyla ortam havasını içine çeker ve temizler. Ortamdaki hava kalitesini arttırmaya yarayan hava temizleme cihazları, pek çok sağlık sorununun önüne geçebilmeyi sağlar.

   Evde hava temizleme cihazı kullanılır mı?

   Evet, hava temizleme cihazları evde kullanılabilir. Hatta özellikle solunum ile ilgili sağlık sorunu bulunanlar, alerjik bünyeler, çocuklu ve evcil hayvanlı evlerde hava temizleyicilerin muhakkak kullanılması tavsiye edilir.

   Hava temizleyicilerin faydaları neler?

   Hava temizleyicilerin insan sağlığı açısından pek çok faydası bulunuyor. Hava temizleyici cihazların faydalarından bazıları; küfleri ortadan kaldırması, alerjileri azaltması, yaşlı ve çocuklar için nefes almayı kolaylaştırması, evcil hayvanlar için daha uygun bir ortam sunması, mikropları yok etmesi, istenmeyen kokuları gidermesi, polen ve diğer alerjenleri yok etmesi, yemek hazırlığı sonrası havayı normalleştirmesidir.

   En iyi hava temizleme cihazını nasıl bulabilirim?

   Alarko, Carrier ve Toshiba markalı en iyi hava temizleme cihazları arasından beklentinize ve bütçenize en uygun ürünü kolayca bulabilirsiniz.

   Daha farklı bir sorum var.

   Tüm soru, öneri ve istekleriniz için İletişim bölümümüzden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

   Ücretsiz Online Keşif Yaptırın
   Keşfe Çağır
   Hangi Ürünü Alacağınıza Birlikte Karar Verelim
   Hemen Başla
   Yetkili Satıcı/Servis ile İletişime Geçin
   Yetkili Satıcı/Servis Bul
   Destek için Bize Ulaşın
   İletişime Geç
   Hoşgeldiniz!

   Üye olduğunuz e-posta ve şifrenizi yazarak giriş yapabilirsiniz

   Şifreniz en az 8 karakterden oluşmalı, 1 küçük harf, 1 büyük harf, 1 özel karakter içermelidir.

   Beni hatırla

   veya

   Hoşgeldiniz!

   Şifreniz en az 8 karakterden oluşmalı, 1 küçük harf, 1 büyük harf, 1 özel karakter içermelidir.

   Size özel fırsatları görmek için bu bilgileri de doldurabilirsiniz.
   Beni hatırla

   veya

   Şifre Yenileme

   Şifre yenileme bağlantısı gönderebilmemiz için e-posta adresinize ihtiyacımız var.

   Tebrikler

   Şifre yenileme bağlantısı adresine gönderilmiştir.

   Şifre Yenileme

   Lütfen yeni oluşturacağınız şifreyi giriniz.

   Şifreniz en az 8 karakterden oluşmalı, 1 küçük harf, 1 büyük harf, 1 özel karakter içermelidir.

   Tebrikler
   şifreniz başarıyla değiştirildi!

   Şimdi güvenliğiniz için lütfen yeni şifreniz ile tekrar giriş yapınız.