Kullanım Koşulları Kabulü

Alarko Carrier’a ait www.alarko-carrier.com.tr web sitesi, mobil ve web uygulamalarına (bundan sonra “Alarko Carrier Uygulamaları” olarak anılacaktır) girerek ve kullanarak aşağıda bahsi geçen kullanım koşullarını kabul etmektesiniz. Eğer herhangi bir nedenden dolayı bu koşulları kısmen veya tamamen kabul etmiyorsanız Alarko Carrier uygulamalarını kullanmamalı ve bu uygulamalardan ayrılmalısınız.Kullanım Koşulları

Alarko Carrier tarafından, kullanım koşulları herhangi bir duyuruda bulunulmaksızın değiştirilebilir. Kullanım koşullarında yapılan değişiklik / değişiklikler Alarko Carrier Uygulamalarına konulmalarından itibaren geçerlilik kazanacaktır. Kullanım koşullarının güncel halinin kontrolü uygulamaları kullanan kullanıcıların yükümlülüğündedir. Lütfen bu koşullarından haberdar olmak için düzenli olarak Kullanım Koşullarını (https://www.alarko-carrier.com.tr/kullanim-kosullari) kontrol ediniz.

Alarko Carrier, uygulamalarının içeriğinde, tasarımında, erişiminde haber vermeksizin değişiklik ve/veya kısıtlama yapma hakkını saklı tutar. Alarko Carrier herhangi bir nedenle ve tamamen kendi kararıyla bu uygulamalara erişimi kısıtlayabilir veya kaldırabilir.

Alarko Carrier, uygulamalarının içeriğini güncel ve doğru tutmak için elinden gelen tüm çabayı sarfetmektedir ancak Alarko Carrier bu bilgilerin doğruluğunu garanti etmez ve Alarko Carrier bu bilgilerin doğruluğuna, tam olmasına ve güncel olmasına ilişkin hiçbir sorumluluğu kabul etmez. Bu bilgilerin kullanımı kullanıcıların insiyatifindedir ve yasal bağlayıcılığı yoktur.

Alarko Carrier uygulamaları üzerinde başka web sitelerine yönlendirmeler bulunabilir. Alarko Carrier bu web sitelerindeki bilgilerin doğruluğunu ve uygunluğunu garanti etmez. Sözü edilen linkler bilgilendirme amaçlı olup kullanıcılara kolaylık sağlamak amacıyla verilmişlerdir. Alarko Carrier yönlendirme yapılan sitelerde bulunan bilgilerin doğruluğu, uygunluğu hakkında veya başka bir nedenle sorumlu tutulamaz. Bu bilgilerin Alarko Carrier'ı bağlayıcılığı yoktur.

Kullanıcı bu kullanım koşullarını kabul ettiği takdirde, Alarko Carrier Uygulamalarında yer alan kayıt formunu doldurup Gönder butonuna bastıktan sonra üyelik süresiz olarak yürürlüğe girer. Kullanıcı dilediği zaman üyeliğini sonlandırabilir. Kullanıcı, kullanım koşullarını kabul edip onaylamıyorsa bu uygulamaları kullanamayacaktır.

Kullanıcı, uygulamalara kayıt olurken kendi belirleyeceği ve güvenli bir şekilde saklamakla yükümlü olduğu bir şifre ve bir üye adına sahip olacaktır. Kullanıcı, şifresini dilediği zaman değiştirebilir. Şifrenin seçimi, değiştirilmesi ve korunması tamamı ile kullanıcının sorumluluğundadır. Kullanıcı, şifresini kaybetmesi ya da 3. kişilerin öğrendiği durumlarda uygulamalardan yeni şifre temin etmedikçe, şifre ile yapılan işlemlerden kendisinin sorumlu olduğunu, Alarko Carrier'ın herhangi bir sorumluluğunun olmadığını kabul, beyan ve taahhüt eder.

Kullanıcının ilk kayıt sırasında vermiş olduğu e-posta adresi ve üye adı, kullanıcıya özeldir ve bu e-posta adresi ve üye adı ile tek üyelik oluşturma imkanına sahiptir. Aynı elektronik posta adresi ve üye adı ile iki farklı üyelik oluşturulamaz. Kullanıcı, başka bir kullanıcıya ait e-posta adresi, üye adı veya şifre bilgilerini talep edemez. Herhangi bir yol ile başka bir kullanıcının hesabına erişmek yasaktır.

Kullanıcı, kendisi tarafından sağlanan bilgilerin ve içeriklerin doğru ve hukuka uygun olduğunu ve kendisine ait olduğunu kabul ve taahhüt eder. Alarko Carrier, kullanıcı tarafından yüklenen, değiştirilen ve sağlanan bilgilerin ve içeriklerin doğruluğunu araştırma, bu bilgi ve içeriklerin güvenli, doğru ve hukuka uygun olduğunu taahhüt ve garanti etmekle yükümlü ve sorumlu değildir.

Kullanıcı, kişisel verilerinin silinmesi veya imhası talebinde bulunabilir. Hesabının silinmesi için Alarko Carrier uygulamaları içinde profil ayarlarında yer alan 'Hesabımı Sil/Kapat' düğmesine tıklayabilir. Bu düğmeye tıkladığında ve hesabının silinmesini onayladığında, kişisel verileri silinme, yok edilme ya da anonimleştirme yöntemleri ile Alarko Carrier veri akışlarından çıkarılacaktır.

Uygulamalar zaman zaman güncellemeler gerektirebilecek olup bu güncellemelerin düzenli bir şekilde takip edilmesi ve uygulanması kullanıcının kendi sorumluluğundadır. Uygulamaların kullanımı Uygulamaların yanı sıra cep telefonu işletim sisteminin de zaman zaman güncellemelerini gerektirebilir.

Alarko Carrier ürün ve uygulamaların kullanımı için, ürün ile birlikte gelen veya uygulama kurulum ve kullanım kılavuzlarının okunup, tüm talimatların izlenmesi gerekmektedir. Kullanıcı, ürün ve uygulamaları belirtilen talimatlar ve bilgilendirmeler doğrultusunda kullanmayı, bu talimatları okuduğunu ve anladığını, bu talimatlara uymaması sebebiyle ve/veya kullanmakta olduğu yazılım ve donanımlardan kaynaklanan sebeplerle ürün veya uygulamaları kullanamaması durumunda Alarko Carrier'dan herhangi bir şekilde tazminat talebinde bulunmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

Alarko Carrier uygulamalarına erişim ve bunların üzerinden gerçekleştirilen işlemlerin kalitesi ilgili operatörden temin edilen hizmetin kalitesine de dayanmakta olup söz konusu hizmet kalitesinden kaynaklı sorunlarda Alarko Carrier’ın herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Doğalgaz veya elektrik fatura tutarı, Alarko Carrier ürün ve hizmetlerin kullanım şekli, doğalgaz ücreti, hava sıcaklığı, mevsim şartları, evin izolasyonu, boyutu, diğer ısı kaynaklarının kullanımı ve evde ısı değişimine sebep verebilecek diğer faktörler ve bunlar gibi sebeplere göre değişiklik gösterebilir. Alarko Carrier, konfor koşullarından ödün vermeden tasarruf edebilmesi için elinden geleni yapar ancak kullanıcının fatura tutarlarının düşeceğine ya da belirli bir vadede fatura tutarlarında tasarruf edileceğine ilişkin herhangi bir taahhütte bulunmaz. Kullanıcının doğalgaz veya elektrik faturalarının normalden daha yüksek olması halleri de dahil olmak üzere Alarko Carrier faturalara ilişkin herhangi bir iddia veya talebin muhatabı değildir.

Alarko Carrier ve kullanıcılar, doğal afetler, sıkıyönetim veya olağanüstü hal, iç karışıklık, savaş ya da askeri operasyonlar, ulusal ya da yerel güvenlik, grev ve lokavt, herhangi bir kanuni yükümlülüğe uyulması, yangın, yıldırım, patlama, sel, toprak kayması, kendi sorumluluğu altında olmayan Üçüncü Şahısların hareketleri ya da ihmalleri ya da kendi denetimi dışında bulunan benzer ya da benzer olmayan herhangi sebeple bu Kullanım Koşulların ihlalinden sorumlu olmayacaklardır.

Alarko Carrier, kullanıcı veya üçüncü şahıslardan gelen herhangi bir müdahale sonucunda maruz kalınan kayıp veya hasarlardan veya herhangi bir yazılım, teçhizat veya verideki, hata, hasar ya da bozulmalardan; kullanıcı tarafından kullanımı neticesinde oluşacak herhangi bir telif hakkı ve mülkiyet haklarının ihlalinden hiçbir şekilde sorumlu olmayacaktır. Kullanıcının uygulamalar dâhilinde yaptığı her işlem ve eylem ile ilgili hukuki ve cezai sorumluluk kendisine aittir.

Kullanıcı tarafından Alarko Carrier Uygulamalarının herhangi bir şekilde ve herhangi bir teknoloji ile kısmen veya tamamen doğrudan doğruya veya dolaylı olarak, kopyalanması, çoğaltılması, işlenmesi, değiştirilmesi, yayınlanması yasaktır.

Kullanıcı, Alarko Carrier Uygulamalarını kullandığı sürece Alarko Carrier tarafından yapılacak her türlü bilgilendirme, duyuru, hizmet, tanıtım ve reklam verilmesine muvafakat ettiğini peşinen kabul, beyan ve taahhüt eder.

Bu sözleşmede hüküm tesis edilmeyen hallerde 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun ve ilgili yönetmelik hükümleri uygulanacaktır. Kullanıcı’nın her türlü şikayet ve itirazına ilişkin başvurularında ve işbu sözleşme ile ilgili çıkabilecek diğer ihtilaflarda her yıl Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından ilan edilen değere kadar Kullanıcı’nın yerleşim yerindeki Tüketici Sorunları Hakem Heyetleri, söz konusu değerin üzerindeki ihtilaflarda ise Tüketici Mahkemeleri yetkilidir.Hoşgeldiniz!

Üye olduğunuz e-posta ve şifrenizi yazarak giriş yapabilirsiniz

Şifreniz en az 8 karakterden oluşmalı, 1 küçük harf, 1 büyük harf, 1 özel karakter içermelidir.

Beni hatırla

veya

Hoşgeldiniz!

Şifreniz en az 8 karakterden oluşmalı, 1 küçük harf, 1 büyük harf, 1 özel karakter içermelidir.

Size özel fırsatları görmek için bu bilgileri de doldurabilirsiniz.
Beni hatırla

veya

Şifre Yenileme

Şifre yenileme bağlantısı gönderebilmemiz için e-posta adresinize ihtiyacımız var.

Tebrikler

Şifre yenileme bağlantısı adresine gönderilmiştir.

Şifre Yenileme

Lütfen yeni oluşturacağınız şifreyi giriniz.

Şifreniz en az 8 karakterden oluşmalı, 1 küçük harf, 1 büyük harf, 1 özel karakter içermelidir.

Tebrikler
şifreniz başarıyla değiştirildi!

Şimdi güvenliğiniz için lütfen yeni şifreniz ile tekrar giriş yapınız.