Üretim
Üretim

Gebze Ana Üretim Tesisleri
Alarko Carrier Gebze Kompleksi, Gebze Organize Sanayi Bölgesi’nde 60.000 m² alanda kurulu, 20.000 m² kapalı üretim alanı, 2.000 m² ofisleri, 2.000 m² test ve araştırma geliştirme binası ile sosyal ve eğitim tesislerinden olusan modern bir komplekstir. Bu üretim tesisinde merkezi klima alanında; klima santrallari, çatı tipi klimalar, ısıtma ve soğutma bataryaları, ısıtma alanında; konvansiyonel ve yoğuşmalı kombiler, motorin, ağır yağ ve gaz brülörleri; su basınçlandırma alanında; dalgıç pompalar ve motorları, sirkülasyon pompaları ve hidroforların üretimi yapılıyor.

Üretim tesislerinde, Carrier’in bağlı bulunduğu UTC’nin tüm bölgelerinde uygulanan ACE (Achieving Competitive Excellence – Mükemmel Rekabet Gücüne Ulasmak) kalite yönetim sistemi uygulanıyor. Ürünleri sürekli geliştirmek amacıyla, Test ve Ar-Ge Tesisleri’nde üniversiteler ve TÜBİTAK ile ortak çalışmalar yapılıyor. Ayrıca Carrier’dan yapılan teknoloji transferleri ile de ürünlerde önemli gelişme sağlanıyor.

Dudullu Radyatör Üretim Tesisi
Dudullu Organize Sanayi Bölgesi'nde 18.000 m²'lik alanda kurulu olan, 12.000 m² kapalı alanı bulunan Dudullu Radyatör Üretim Tesisisi'nde, yurtiçi ve yurtdışı pazarlar için panel radyatör üretiliyor.