Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.
X
X
Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
EN TR
TR
EN
Kombi Kazan Isı Pompası Güneş Kolektörü Brülör Radyatör Isı Gideri Paylaşım Sistemi Yardımcı Ürünler
Bireysel Soğutma Merkezi Soğutma
Dalgıç Pompa Santrifüj Pompa Dalgıç Pompa Motorları Hidrofor Sirkülasyon Pompası
Bina Yönetim Sistemleri Enerji Verimliliği Danışmanlık Hizmetleri Isı Paylaşım Hizmetleri Satış Sonrası Hizmetleri
Yetkili Satıcılar Yetkili Servisler Tüketici Destek E-Ticaret Destek
Genel Bakış Faaliyetler Referanslar İnsan Kaynakları Yatırımcı İlişkileri Medya Kişisel Verilerin Korunması
ANASAYFA
Isıtma
Soğutma
Su Basınçlandırma
Mühendislik Hizmetleri
Destek
Kurumsal
İletişim

BOSCH Bursa Tesisleri’nde Yine Alarko Carrier Cihazlarını Tercih Etti

Bosch Sanayi ve Ticaret AŞ, Bursa Organize Sanayi Bölgesi’nde kurulu BU2 Common Rail Enjektör, BU3 Birim Enjektör ve BU4 Rexroth hidrolik sistemler fabrikalarında yıllardan beri Alarko ve Carrier cihazlarını tercih ediyor.

Çalışmakta ve inşaatı devam etmekte olan tesislerde Carrier Amerika imali toplam 17 adet 19XR santrifüj soğutma grubu, 30HXC soğutma grubu, 30RA soğutma grubu, muhtelif tip ve modelde yüzlerce fan coil üniteleri, Stulz hassas kontrol cihazları ve yıllardan beri ürettiğimiz Alarko PKS, Alarko KS, Carrier 39HH ve Carrier 39HQ modellerinden yüze yakın klima santralı ve hücreli aspiratör bulunuyor.

Alarko Carrier’ın cihazlarının sahip olduğu ileri teknoloji, üstün malzemenin yanı sıra hizmet kalitesi sebebiyle Bosch yıllardır, tüm yeni ve genişleme yatırımlarında denediği Alarko ve Carrier ürünlerini seçiyor.

Bosch, enerji geri kazanımı ve egzost havasının temizlenmesi hususlarında gösterdiği hassasiyet dolayısıyla rotorlu tip ısı geri kazanımı üniteli ve özel yağ tutucu filtreli santrallar kullanıyor.

Dünyanın önde gelen otomotiv teknolojileri üreticisi Bosch’un Türkiye tesislerinde enjektör, enjektör kütüğü kombinasyonu ve Common-Rail sistemleri için enjektörler üretiliyor. 2005 yılında yapımına başlanan ek tesiste ise 3’üncü nesil Common Rail enjektörleri imal edilecek. 15,5 milyon Euro’luk yatırımla kurulacak tesiste, üretimin büyük bir kısmı ihraç edilecek. 24 bin 200 metrekarelik kapalı alana sahip olan bu tesis ile, Bosch Sanayi ve Ticaret AŞ’ nin Bursa’daki üretim alanı toplam 117 bin 350 metrekareye çıkacak.

Bu fabrikalar ile Türkiye’deki araç üreticilerinden başka, dünyadaki 30’dan fazla üreticiye hizmet veriliyor. Uluslararası boyuttaki bazı Ar-Ge projeleri Bursa’dan yönetiliyor.

TAYSAD (Taşıt Araçları Yan Sanayicileri Derneği) bu yıl ilk defa, otomotiv sektörünün gelişmesine özel katkı sağlayan üyelerine ihracat ve vergi dalında ödül verdi.

Bosch, otomotiv yan sanayi alanında 2005 yılında gerçekleştirdiği dizel sistemlerine yönelik 434 milyon Euro’yu aşan ihracatı ile ödüle layık görüldü.

Tümünü Temizle
Karşılaştır