Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.
X
X
Menu
TR
EN
Sepet
Profil
Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Kombi Sihirbazı Klima Sihirbazı Yetkili Satıcılar Yetkili Servisler
Yetkili Satıcılar Yetkili Servisler E-Ticaret Destek İletişim
Tüketici Destek Yararlı Bilgiler Ürün Seçimi Fiyat Listesi Yayın Talebi E-Tahsilat
ANASAYFA
Klima
Kombi
Tüm Ürünler
Destek

Pepsico’nun Manisa’daki Yeni Fabrikası’nda Alarko Carrier’ın Ürünleri Tercih Edildi

Proje kapsamında Alarko Carrier Gebze fabrikasında üretilen enerji verimliliği yüksek, korozyon direncine sahip, modüler yapıda, yüksek parça kaliteli, bakımı kolay ve çevre dostu 39HQ klima santrali tercih edildi. 

Proje kapsamında Alarko Carrier Gebze fabrikasında üretilen enerji verimliliği yüksek, korozyon direncine sahip, modüler yapıda, yüksek parça kaliteli, bakımı kolay ve çevre dostu 39HQ klima santrali tercih edildi. Ürün, güç ve kontrol panosunun birleştirilerek modüler bir şekilde santral üzerine monte edilmesiyle fark yarattı. 

Alarko Carrier mühendisleri tarafından her bir santral için ayrı ayrı tasarlanan panolar, kontrol ve güç ekipmanlarını içerisinde barındırıyor. Bu sayede ana ve alt yüklenici firmalar mekanik ve elektrik koordinasyonu konusunda büyük bir iş yükünden kurtularak, Alarko Carrier’ın tecrübe ve birikimlerinden faydalanabiliyor.

UTC grubuna bağlı Automated Logic marka kontrolörlerin kullanıldığı panolar, WebCTRL yazılımıyla izlenerek kontrol ediliyor, sınırsız sayıda kullanıcı, hiçbir ek yazılım gerekmeksizin PC, akıllı telefon ve tablet üzerinden sisteme erişebiliyor. 

Windows, Linux ve MacOS gibi birçok işletim sistemini de destekleyen WebCTRL yazılımı, dinamik ve interaktif grafikleriyle kolay yönetilebilir bir müşteri deneyimi sunuyor.

Mekanik tesisat ve endüstriyel tesisat uygulamalarında yaklaşık 25 yıllık köklü bir geçmişe sahip olan işin mekanik alt yüklenicisi Meser firması tarafından bu büyük yatırımda 2 adet soğutma grubu, 27 adet akıllı klima santrali, 104 adet fancoil ve Bina Yönetim Sistemi seçilirken kalitesine ve tecrübesine güvenilen Alarko Carrier ürünleri tercih edildi. Projede, enerji verimliliği ve çalışma ses seviyesi bakımından günümüzün ve geleceğin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanan 2 adet 30XA950 vidalı kompresörlü hava soğutmalı su soğutma grubu bulunuyor.

Fabrika içerisinde bulunan 104 adet Carrier 42GW serisi kaset tipi fancoil, hafif ve kolay montajı, ultra sessiz Carrier santrifüj fan tasarımı, kolay filtre temizliği ve şık hava giriş menfeziyle her türlü oda dekoruna uyumlu olarak hizmet veriyor.

Bina içerisinde bulunan tüm fancoiller, WebCTRL bina yönetim yazılımıyla izlenerek kontrol ediliyor, bu sayede enerji verimliliği ve konfor kalitesi yüksek bir fabrika ortamı sağlanıyor. 35 bin metrekaresi kapalı olmak üzere toplam 14 futbol sahası büyüklüğündeki 100 bin metrekarelik alana kurulacak olan PepsiCo Manisa Fabrikası, “Yalın Üretim” uygulamalarına göre tasarlanacak ilk fabrika olma özelliğini taşıyor. Bu uygulamalar patates işleme noktasından ürün sevkiyat noktasına kadar çeşitli yenilikleri de kapsıyor. Fabrika farklı tip patates depolama alanı, üretim ve paketleme tesisleri, ofis alanı ve ürün deposunu içeriyor.Tümünü Temizle
Karşılaştır