Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.
X
X
Menu
TR
EN
Sepet
Profil
Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Kombi Sihirbazı Klima Sihirbazı Yetkili Satıcılar Yetkili Servisler
Yetkili Satıcılar Yetkili Servisler E-Ticaret Destek İletişim
Tüketici Destek Yararlı Bilgiler Ürün Seçimi Fiyat Listesi Yayın Talebi E-Tahsilat
ANASAYFA
Klima
Kombi
Tüm Ürünler
Destek

Kayseri Mobilyakent’in Tercihi Alarko Carrier

Türkiye’nin en büyük alışveriş merkezi Kayseri Mobilyakent Alarko Carrier’ın yüksek verimli 19XR santrifuj kompresörlü su soğutmalı soğutma grubunu ve Carrier/Automated Logic marka bina yönetim sistemini tercih etti.

TOKİ tarafından ‘Mobilya Altyapısını Güçlendirme Projesi’ kapsamında inşa edilen Kayseri Mobilyakent TOKİ, Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Kayseri Marangozlar Mobilyacılar ve Döşemeciler Odası ile Kocasinan Belediyesi’nin işbirliği ile gerçekleşiyor. Kayseri’de 700 küçük işletmeyi bir araya getirecek ev-ofis dekorasyon merkezi Mobilyakent 300 bin metrekare alan üzerinde kurulacak Türkiye’nin en büyük alışveriş merkezidir.

300 bin metrekare kapalı alana sahip ve 227 mobilya satış mağazasından oluşacak olan AVM’de işyerlerinin en küçüğü 92, en büyüğü ise 1847 metrekare genişliğinde. Mobilyakent, ev-ofis dekorasyon merkezi olarak nitelendirilecek. Ana yükleniciliğini Sarıdağlar İnşaat ve mekanik taşeronluğunu ise Desibel Mühendislik üstlendiği Mobilyakent’in mekanik projeleri ise bina ve endüstri tesislerine yönelik mekanik, elektrik, tesisat mühendisliği tasarım ve danışmanlık hizmetleri veren Anka-DesArt ortaklığında yapılmıştır. 

Desibel Mühendislik, 1997 yılında kurulan geniş ve uzman kadrosu ile her türlü yapıda mekanik tesisat olarak, konfor, güvenlik, işletme ergonomisi anlamında çözümler üreten bir firmadır. 

Mobilyacıların modern şartlarda üretim imkanına kavuşacağı Mobilyakent’te soğutma sistemi için 5 adet Carrier ürünü 19 XR santrifuj kompresörlü  su soğutma grubu tercih edildi. 

Carrier 19 XR Santrifuj Kompresörlü Su Soğutma Grubu

19XR su soğutma grupları Carrier’ın tasarladığı Evergreen® ailesi çevreye zarar vermeden üstün verimlilik sağlar. Evergreen su soğutucularının yüksek verimi gerçek çalışma koşulları için geçerlidir. 19XR su soğutma grupları artırılmış yüzey alanı, borulamada yüksek teknoloji, yüksek verimli motorla sınıfında en yüksek verime sahiptir. 

Hermetik sıkıştırma, modüler yapı, pozitif basınçlı tasarım ve yalıtım, elektrik kutusu bağlanabilme vb. gibi özel opsiyonları ile sektöründe öncü verimli cihazlarındandır.

WebCTRL

Bina yönetim sistemi kapsamında tüm HVAC ekipmanları Automated Logic marka kontrolörler ve WebCTRL yazılımına emanet edilmiştir. Her türlü işletim sisteminde çalışabilen (Windows, Linux, MacOS vb.) WebCTRL yazılımı, hiçbir ek yazılım kurulumuna gerek kalmadan yalnızca bir tarayıcı (Internet Explorer, Safari, Chrome vb.) ile son kullanıcının sisteme müdahale etmesine imkan tanır. Sistemin geçmişteki arızalarını veya tepkilerini ise görsel olarak oynatıp-durdurma imkanı sunarak mükemmel bir işletme ve kontrol imkanı sunar. 


Tümünü Temizle
Karşılaştır