Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.
X
X
Sepet
Profil
Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Kombi Sihirbazı Klima Sihirbazı Yetkili Satıcılar Yetkili Servisler
Yetkili Satıcı Başvuru Formu Yetkili Servis Başvuru Formu
Menu
TR
EN
ANASAYFA
Klima
Kombi
Tüm Ürünler
Destek
Kurumsal

HABAŞ’ın Tercihi Carrier Santrifüj Su Soğutma Grupları ile Enerji Sektöründe Yüksek Verimlilik

Türkiye’nin önde gelen sanayi gruplarından HABAŞ Topluluğu’nun İzmir Aliağa’daki elektrik enerjisi üretim santralinin kapasitesi, Carrier AquaEdge Santrifüj Su Soğutma Grupları ile arttırıldı.

Ülkemizin en büyük sınaî ve tıbbi gazlar, çelik, elektrik enerjisi, ağır makina, tüp ve kriyojenik tank üretimleri yanında sıvılaştırılmış doğal gaz (LNG), sıkıştırılmış doğal gaz (CNG) ve petrol gazı (LPG) dağıtımı yapan kurumlarından HABAŞ Topluluğu’nun Aliağa elektrik enerjisi üretim santralinde; İlk fazda kullanılan ve müşteri memnuniyeti yaratan 4 adet sonrasında, 2. fazda da 16, her biri 5.000 kW soğutma kapasiteli Carrier 19XR AquaEdge serisi su soğutma grupları geçtiğimiz günlerde işletmeye alındı. 

Carrier 19XR AquaEdge Serisi Su Soğutmalı Soğutma Grubu
Carrier’ın tasarladığı AquaEdge ailesi santrifüj kompresörlü su soğutma grupları, hem tam yükte hem de kısmi yüklerde, büyük işletmelerin soğutma ihtiyacını en verimli şekilde karşılamakta ve işletme giderlerinin minimuma indirilmesine yardımcı olmaktadır.

19XR AquaEdge soğutma gruplarında kapasite aralığı tek kademelilerde 703 - 5275 kW, iki kademelilerde 11.957 kW’ a kadar çıkabilmekte ve kullanım biçimine göre sabit devirli ya da değişken devirli kompresör seçenekleri sunulabilmektedir.

Endüstrideki en düşük akışkan kaçak oranlarına sahip Carrier19XR cihazları, aerodinamik impeller yapısı, yarı hermetik kompresör ve dokunmatik arayüz yardımı ile uzun yıllar, kullanıcı ve işletme dostu bir ürün olarak piyasada tercih edilmeye devam ediyor. 

Yüksek verimi gerçek çalışma koşulları için de geçerli olan AquaEdge soğutma gruplarının artırılmış yüzey alanı, borulamada kullanılan ileri teknoloji ve yüksek verimli motorla sınıfındaki en yüksek verim sağlayan ürünlerin başında geliyor. 

Carrier AquaEdge Santrifüj Su Soğutma Gruplarında ozon tabakasına zarar vermeyen HFC esaslı R134a soğutucu akışkan kullanılıyor.


Tümünü Temizle
Karşılaştır