Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.
X
X
Sepet
Profil
Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Kombi Sihirbazı Klima Sihirbazı Yetkili Satıcılar Yetkili Servisler
Yetkili Satıcılar Yetkili Servisler E-Ticaret Destek AlarkoCarrier+ Alarko Sözlük İletişim
Tüketici Destek Yararlı Bilgiler Ürün Seçimi Fiyat Listesi Yayın Talebi E-Tahsilat
Menu
TR
EN
ANASAYFA
Klima
Kombi
Tüm Ürünler
Destek
Kurumsal

Denizli Flora Park Boutique, Toshiba Multi Klima Sistemleri’ni Tercih Etti


Denizli’de Urhan Boya A.Ş. tarafından inşaatı yapılan Flora Park Boutique projesinin tüm iklimlendirme ihtiyacı Toshiba Multi Klima Sistemleri’yle karşılanıyor.

 Toplam 6.500 metrekarelik arazisinin %80’ini sosyal yaşam ve yeşil alanlara ayıran, özgün mimarisiyle iç ve dış mekanları bir bütün haline getiren 54 rezidanstan oluşan Flora Park Boutique projesinde 54 adet 5 iç üniteli Toshiba Multi Klima Sistemi uygulanıyor.

Toshiba Multi Klima Sistemleri ile birden fazla odada iklimlendirmenin gerektiği durumlarda, Toshiba’nın Multi Inverter ürünleri tüm ihtiyaçları karşılayacak mükemmel çözümler sunuyor.

Üst düzeyde soğutma konforu sunan Toshiba Multi Klima Sistemleri, en son klima teknolojisi ile optimum performansı sağlayarak yaşam kalitesini önemli ölçüde iyileştiriyor.

Bir dış ünitenin, seçilecek 2, 3, 4 veya 5 iç üniteyi (duvar, tavan ve konsol tiplerini aynı dış ünite ile entegre edilebilir.) çalıştırabilecek kapasitede tasarlandığı sistemler hafif ve kompakt yapısıyla daha az yer kaplarken temiz ve sessiz bir ortam sağlıyor.

Tümünü Temizle
Karşılaştır