Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.
X
X
Sepet
Profil
Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Kombi Sihirbazı Klima Sihirbazı Yetkili Satıcılar Yetkili Servisler
Yetkili Satıcı Başvuru Formu Yetkili Servis Başvuru Formu
Menu
TR
EN
ANASAYFA
Klima
Kombi
Tüm Ürünler
Destek
Kurumsal

Arul Park Konutları’na Toshiba Multi Klima Güvencesi

Hayata geçirdiği Arul Park Konutları projesi için Özgüntur İnşaat’ın tercihi, Toshiba Multi Klima Sistemleri oldu.

Toshiba Multi Split Klima

Antalya’nın seçkin inşaat firması Özgüntur İnşaat tarafından yapımı devam eden Arul Park Konutları projesinin tüm iklimlendirme ihtiyacı Toshiba Multi Klima Sistemleri ile karşılanıyor. 

2.818 m² alana kurulmuş 2 blok, 51 daire ve dükkândan oluşan ve Mayıs 2021’de teslim edilmesi planlanan Arul Park Konutları projesinde, 51 adet Toshiba Multi dış ünite ve 121 adet Toshiba Multi Duvar Tipi iç ünite uygulanacak.
Üst düzeyde soğutma ve ısıtma konforu sunan Toshiba Multi Klima Sistemleri, en son klima teknolojisi ile optimum performans sağladığı için yaşam kalitesinin iyileştirilmesinde önemli yere sahip. 
Bir dış ünitenin, seçilecek 2, 3, 4 veya 5 adet iç üniteyi çalıştırabilecek kapasitede tasarlanan sistemler, hafif ve kompakt yapısıyla daha az yer kaplıyor.


Toshiba Multi Split Klima

Yüksek Performans
Japon teknolojisine sahip Toshiba’nın yüksek kaliteli çözümleri, diğer multi split sistemleriyle karşılaştırıldığında önemli ölçüde azalan işletme maliyetleri sunar. Toshiba inverter kompresörler kısmi yüklerde bile çok düşük enerji tüketimiyle en iyi performansı sunarak enerji verimliliğini artırır.

Esneklik
SEIYA ve SHORAI duvar, kaset, kanal ve konsol tipi iç üniteler hem R32 hem de R410A dış üniteler ile çalışabilir.
Tüm iç üniteler hem kablolu hem de kablosuz kumandalar ile kontrol edilebildiği gibi Wifi modülü ile uzaktan kontrol sağlanabilmektedir.

Tümünü Temizle
Karşılaştır