Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.
X
X
Sepet
Profil
Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Kombi Sihirbazı Klima Sihirbazı Yetkili Satıcılar Yetkili Servisler
Yetkili Satıcı Başvuru Formu Yetkili Servis Başvuru Formu
Menu
TR
EN
ANASAYFA
Klima
Kombi
Tüm Ürünler
Destek
Kurumsal

Genel Bakış

Alarko Carrier Üst Üste 8’inci Kez Ödüle Layık Görüldü

Alarko Carrier, İklimlendirme Sanayicileri İhracatçılar Birliği (İSİB) tarafından “En Çok Klima Santrali, Rooftop, Fancoil, Paket Tipi Klima İhracatı Yapan Firma” ödülüne layık görüldü...

Detayı Görüntüle
Alarko Carrier’ın İhracat Başarısı Ödüllendirildi

Alarko Carrier, 2019 yılında gerçekleştirdiği ihracat faaliyetleriyle, İklimlendirme Sanayicileri İhracatçılar Birliği (İSİB) tarafından “En Çok Klima Santrali, Rooftop, Fancoil, Paket Tipi Klima İhracatı Yapan Firma” kategorisinde 2. sırada yer alarak ödüle layık görüldü.

Detayı Görüntüle
Social Media Awards Turkey’den Alarko Carrier’a Ödül

Social Media Awards Türkiye 2021’in SocialBrands Veri Analitiği Ödülleri’nde kazanan markalar açıklandı.

Tüm sektörlerden markaların yıl boyunca sosyal medya performanslarını tarafsız ve veriye dayalı olarak değerlendiren SocialBrands Veri Analitiği Ödülleri’nde Alarko Carrier, İklimlendirme sektörü kategorisinde Bronz ödüle layık görüldü.

Detayı Görüntüle
2019 EMEA Bölgesi "Best Sales Growth" Ödülü

Türkiye’de Toshiba klimaların distribütörlüğünü yürüten Alarko Carrier, 2019 yılında ısı pompası segmentindeki üstün başarısından ötürü EMEA Bölgesi "Best Sales Growth" ödülünü almaya hak kazandı.

Detayı Görüntüle
Toshiba, Bu Yıl da İklimlendirme Sektörünün “En Cool Markası” Seçildi

Toshiba, pazarlama dünyasının önemli yayınlarından Marketing Türkiye için Roamler Türkiye tarafından bu yıl beşincisi yapılan “Cool Markalar Araştırması” sonucunda iklimlendirme sektörünün “En Cool Markası” seçilerek ikinci kez iklimlendirme sektörünün en cool markası oldu.

Detayı Görüntüle
Alarko Carrier’ın İhracat Başarısı Ödüllendirildi

Alarko Carrier, 2018 yılında gerçekleştirdiği ihracat faaliyetleriyle, İklimlendirme Sanayicileri İhracatçılar Birliği (İSİB) tarafından “En Çok Klima Santrali, Rooftop, Fancoil, Paket Tipi Klima İhracatı Yapan Firma” ödülüne layık görüldü. Ödül töreni, Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkanı İsmail Gülle, İSİB Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Şanal, TİM Başkan Vekilleri Zeki Poyraz ve İbrahim Pektaş ile çok sayıda iklimlendirme sanayicisinin katılımıyla gerçekleşti.

Detayı Görüntüle
Toshiba, İklimlendirme Sektörünün “En Cool Markası” Seçildi

Toshiba, pazarlama dünyasının önemli yayınlarından Marketing Türkiye için Roamler Türkiye tarafından bu yıl dördüncüsü yapılan “Cool Markalar Araştırması” sonucunda iklimlendirme sektörünün “En Cool Markası” seçildi.

Detayı Görüntüle
2018 “Best Sales Growth” Ödülü

Alarko Carrier, 2018 yılında hafif ticari klimalar segmentindeki üstün başarısından ötürü ‘Best Sales Growth ‘ödülü almaya hak kazandı.

Detayı Görüntüle
Alarko Carrier’a İSİB’ten İhracat Ödülü

Alarko Carrier, 2017 yılında gerçekleştirdiği başarılı ihracat faaliyetleriyle, İklimlendirme Sanayicileri İhracatçılar Birliği (İSİB) tarafından verilen “En Çok Klima Santrali, Rooftop, Fancoil, Paket Tipi Klima İhracatı Yapan Firma” dalında ödüle layık görüldü.

Detayı Görüntüle
2017 Yılı En İyi Satış Destek Özel Takdir Ödülü

Alarko Carrier, satış destek alanında verdiği hizmetlerle önemli bir başarıya daha imza atarak, Carrier’ın “2017 Yılı En İyi Satış Destek Özel Takdir” ödülünü almaya hak kazandı.

Detayı Görüntüle
2017 The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülü

Alarko Carrier, “The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri” kapsamında, iklimlendirme sektöründe birinciliği elde etti.

Detayı Görüntüle
2017 Toshiba Air Conditioning'den Best Sales Growth Ödülü

Alarko Carrier, Bir çok farklı ülkeden katılımcıların olduğu toplantıda 2017 yılında Multi Klima ürün segmentindeki üstün başarımızdan ötürü “Best Sales Growth ödülü” almaya hak kazandı. 

Detayı Görüntüle
2017 SocialBrands Veri Analitiği Ödülü

Alarko Carrier, Marketing Türkiye ve BoomSonar işbirliğiyle düzenlenen “Social Media Awards Turkey” yarışmasında, iklimlendirme sektöründe SocialBrands Veri Analitiği Ödülü’nü kazandı.

Detayı Görüntüle
2016 The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülü

Alarko Carrier, “The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri” kapsamında, iklimlendirme sektöründe birinciliği elde etti.

Detayı Görüntüle
2016 İSİB İhracat Başarı Ödülleri

Alarko Carrier, İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği’nin 2016 yılı başarılı ihracatçılarını ödüllendirdiği “2016 Yılı İklimlendirme Sektörü Başarılı İhracatçılar Ödülleri” nde 2016 yılında gösterdiği perfomansla “En Çok Klima Santralı İhracatı Yapan Firma” ve “En Çok Ülkeye İhracat Yapan Firma” dallarında ödül kazanarak, önceki yıllarda elde ettiği başarıyı sürdürdü.

Detayı Görüntüle
2007 Yılı Toshiba En İyi Marka Gelişmesi

Alarko Carrier, Toshiba 2008 Global Müşteri Konferansında, "En Fazla Gelişen Şirketi" ödülünü almıştır.

Detayı Görüntüle
Tüm Ödülleri Görüntüle
Tümünü Temizle
Karşılaştır