ODTÜ Teknokent’teki SATGEB-2 Projesinde Alarko Carrier Ürünleri Tercih Edildi

2017

Kurulduğu günden bu yana binalarındaki HVAC ekipmanları için Alarko Carrier güvencesini tercih eden ODTÜ Teknokent, yapımı bu yıl tamamlanan SATGEB-2 projesinde de seçimini Alarko Carrier’dan yana kullandı.
Mekanik projeciliğini Abdullah Bilgin - Merkezi Isıtma Sistemleri Mühendislik firmasının yaptığı proje kapsamında temin edilen 30XA soğutma grupları ve 39HQ klima santralleri, aktif halde bulunan Automated Logic bina otomasyon sistemine başarıyla entegre edildi.

Alarko Carrier Sistem Satışları Ankara Ofis Satış Müdürü Tamer Şenyuva, “2000 yılından beri yürütülen başarılı süreci daha da geliştirerek, Türkiye’nin önemli teknokentinin sonraki yatırımlarında da yer almak en büyük arzumuz. Geleceğin Türkiye’sini inşa etmek için Ar-Ge faaliyetlerinin gerçekleştirildiği merkezde, Alarko Carrier olarak ürünlerimizin tercih edilmesinden gurur duyuyoruz.” diye konuştu.

Airovision serisi 39HQ Carrier klima santralleri, Alarko Carrier’ın ISO900, ISO14001, ISO27001, ISO50001, OHSAS18001 ve SA8000 sertifikalarına sahip Gebze Fabrikası’nda üretiliyor. 2.000 ve 125.000 m³/h debi aralığında 122 farklı kesitte üretilebilen 39HQ klima santralleri, patentli panel/profil tasarımı, yüksek mekanik dayanım ve ısıl performans özellikleri, tamamen düz santral tabanı, 60 mm standart sandviç panel kalınlığı ve sahip olduğu çok çeşitli opsiyon ve aksesuarlarıyla kullanıcıların her türlü ihtiyacına cevap verebiliyor.

Aquaforce 30XA soğutma grupları, enerji verimliliği ve çalışma ses seviyesi bakımından günümüzün ve geleceğin ihtiyaçlarını karşılıyor. Alüminyum mikro-kanallı ısı değiştiricilere (MCHX), dokunmatik Pro-Dialog kontrol sistemine, değişken kapasite valfli ikiz rotorlu vidalı kompresörlere, saf R134a soğutucuya ve kompozit malzemeden yapılmış düşük-sesli IV. jenerasyon Flying Bird fanlarına sahip ürün, en son teknolojiyi kullanıyor.
Hoşgeldiniz!

Üye olduğunuz e-posta ve şifrenizi yazarak giriş yapabilirsiniz

Şifreniz en az 8 karakterden oluşmalı, 1 küçük harf, 1 büyük harf, 1 özel karakter içermelidir.

captcha
Beni hatırla

veya

Hoşgeldiniz!

Şifreniz en az 8 karakterden oluşmalı, 1 küçük harf, 1 büyük harf, 1 özel karakter içermelidir.

Size özel fırsatları görmek için bu bilgileri de doldurabilirsiniz.

captchaBeni hatırla

veya

Şifre Yenileme

Şifre yenileme bağlantısı gönderebilmemiz için e-posta adresinize ihtiyacımız var.

Tebrikler

Şifre yenileme bağlantısı adresine gönderilmiştir.

Şifre Yenileme

Lütfen yeni oluşturacağınız şifreyi giriniz.

Şifreniz en az 8 karakterden oluşmalı, 1 küçük harf, 1 büyük harf, 1 özel karakter içermelidir.

Tebrikler
şifreniz başarıyla değiştirildi!

Şimdi güvenliğiniz için lütfen yeni şifreniz ile tekrar giriş yapınız.