Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.
X
X
Sepet
Profil
Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Kombi Sihirbazı Klima Sihirbazı Yetkili Satıcılar Yetkili Servisler
Yetkili Satıcı Başvuru Formu Yetkili Servis Başvuru Formu
Menu
TR
EN
ANASAYFA
Klima
Kombi
Tüm Ürünler
Destek
Kurumsal

Yatırımcı İlişkileri

Alarko Carrier Sanayi ve Ticaret A.Ş. ‘nin diğer şirketlerdeki iştirak oranı nedir?
Alarko Carrier Sanayi ve Ticaret A.Ş. ‘nin diğer şirketlerdeki iştirak oranları ile ilgili detaylı bilgiye www.alarko-carrier.com.tr internet sitesinin Yatırımcı İlişkileri/Faaliyet Raporları ve Mali Tablolar sayfasında bulunan Faaliyet Raporları ve Dipnotlarından ulaşılabilmektedir.
Alarko Carrier Sanayi ve Ticaret A.Ş. ‘nin Kar dağıtım politikası nasıldır?
Alarko Carrier Sanayi ve Ticaret A.Ş. ‘nin Kar dağıtım politikası ile ilgili detaylı bilgiye www.alarko-carrier.com.tr internet sitesinin Yatırımcı İlişkileri/Kurumsal Yönetim İlkeleri Uyum Raporu/6. Kar Dağıtım Politikası ve Kar Dağıtım Zamanı sayfalarından ulaşılabilmektedir.
Alarko Carrier Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin Yıllık toplantıları (Genel Kurul) ne zaman yapılacaktır? Son Genel Kurul toplantısı ne zaman yapıldı?
Alarko Carrier Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin yıllık Genel Kurul Toplantısı 08.05.2012 tarihinde yapılmıştır. Genel Kurul Toplantıları ile ilgili detaylı bilgiye www.alarko-carrier.com.tr internet sitesinin Yatırımcı İlişkileri/Kurumsal Yönetim sayfasından, Genel Kurul Gündemleri ve Genel Kurul Tutanakları sayfalarından ulaşılabilmektedir.
Alarko Carrier Sanayi ve Ticaret A.Ş. ‘nin halka açılma tarihi nedir?
Alarko Carrier Sanayi ve Ticaret A.Ş. 1992 yılında halka açılmıştır.
Alarko Carrier Sanayi ve Ticaret A.Ş ’nin mali sonuçlarını hangi dönemlerde açıklamaktadır?
Üçer aylık dönemlerde açıklamaktadır. Mali Sonuçları içeren Periyodik mali tablolara ilişkin detaylı bilgiye www.alarko-carrier.com.tr internet sitesinin Yatırımcı İlişkileri/Faaliyet Raporları ve Mali Tablolar sayfasından ulaşılabilmektedir.
Alarko Carrier Sanayi ve Ticaret A.Ş ’nin ortakları kimdir?
Ortaklık yapısına ilişkin detaylı bilgiye www.alarko-carrier.com.tr internet sitesinin Yatırımcı İlişkileri/Kurumsal Yönetim/Son durum itibarıyla ortaklık yapısı sayfasından ulaşılabilmektedir.
Alarko Carrier Sanayi ve Ticaret A.Ş ’nin raporlama yaptığı muhasebe standartları nelerdir?
Alarko Carrier Sanayi ve Ticaret A.Ş, 2004 yılı için SPK Seri XI no 20 Yüksek Enflasyon Dönemlerinde Mali Tabloların Düzeltilmesine İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Tebliğ doğrultusunda raporlama yapmıştır. Alarko Carrier Sanayi ve Ticaret A.Ş, 2005, 2006 ve 2007 yılında ise SPK Seri XI no 25 Sermaye Piyasasında Muhasebe Standartları Hakkında Tebliğ doğrultusunda, 2008 yılından Haziran 2013'e kadar ise SPK Seri XI no 29 Sermaye Piyasasında Finansal Raporlamaya İlişkin Esaslar Tebliği doğrultusunda raporlama yapmıştır. Alarko Carrier Sanayi ve Ticaret A.Ş, Haziran 2013'den itibaren SPK Seri II no 14.1 Sermaye Piyasasında Finansal Raporlamaya İlişkin Esaslar Tebliği doğrultusunda raporlama yapmaya devam etmektedir.
Alarko Carrier hangi alanlarda faaliyet göstermektedir?
Alarko Carrier ısıtma, soğutma ve su basınçlandırma sektörlerinde faaliyet göstermektedir.
Alarko Carrier’ın yurtiçi pazar payları ne düzeydedir?
Alarko Carrier, Isıtma, Soğutma ve Su Basınçlandırma pazarlarında sırasıyla yaklaşık %4,4, %9,3 ve %9,0 pazar paylarına sahiptir.
Alarko Carrier’ın büyüme hedefi ne düzeydedir?
Alarko Carrier yıllık ortalama %10 oranında büyüme sağlamayı ve cirosunda ihracattan gelen payı artırmayı hedeflemektedir.
Alarko Carrier hangi ülkelere ihracat yapmaktadır?
Alarko Carrier’ın başlıca ihracat yaptığı ülkeler; İngiltere, Almanya, Yunanistan, Hollanda, Rusya, Azerbaycan, Romanya, BAE, Fransa, İtalya, İspanya, Avustralya, Belçika ve Kazakistan’dır.
Alarko Carrier’ın ihrac ettiği başlıca ürünler nelerdir?
Alarko Carrier, başlıcaları Panel Radyatörler, Klima Santralleri, Gaz ve Sıvı Yakıtlı Brülörler, Çatı Tipi Klimalar olmak üzere muhtelif ürünlerl ihrac etmektedir.
Tümünü Temizle
Karşılaştır