Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.
X
X
Sepet
Profil
Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Kombi Sihirbazı Klima Sihirbazı Yetkili Satıcılar Yetkili Servisler
Yetkili Satıcı Başvuru Formu Yetkili Servis Başvuru Formu
Menu
TR
EN
ANASAYFA
Klima
Kombi
Tüm Ürünler
Destek
Kurumsal

İstanbul Sistem Yetkili Servislerine Servis ve Garanti Takip Programı (SGTP) Eğitimi

Alarko Carrier Satış Sonrası Hizmetleri garanti dahili işlemleri farklı bölgelerde farklı programlarla takip ediyor. Yeniden yapılandırma kapsamında 2012 yılından itibaren garanti dahilinde takip edilen işlerde bölgesel farklılıkları ortadan kaldırarak tek bir sistemde birleştirmek, işlemleri daha hızlı, bir sistem dahilinde takip edebilmek ve satış sonrası hizmetler bünyesinde ortak bir dil oluşturmak amacıyla SGTP programına geçilmesine karar verildi. Bu amaçla programı kullanacak olan servis ve şirket personeline 2 Kasım 2011 tarihinde Alarko Carrier’da bir eğitim düzenlendi.

Eğitimde katılımcılara programın web sayfalarının görsel ve teknik alt yapısı, yeni teknolojileri, kullanım amacı ve uygulamalı olarak kullanımı anlatıldı.

Satış Sonrası Hizmetler, her zaman öncü ve yenilikçi yaklaşımları benimseyen bir şirket olmanın bilinciyle hareket etmektedir. Internet teknolojisinin yarattığı yenilikleri kullanarak, yetkili servislerine daha hızlı ve interaktif bir iletişimin kapısını açma yönündeki çalışmaları önümüzdeki yıllarda arttırarak devam edecektir.

Tümünü Temizle
Karşılaştır