Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.
X
X
Sepet
Profil
Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Kombi Sihirbazı Klima Sihirbazı Yetkili Satıcılar Yetkili Servisler
Yetkili Satıcı Başvuru Formu Yetkili Servis Başvuru Formu
Menu
TR
EN
ANASAYFA
Klima
Kombi
Tüm Ürünler
Destek
Kurumsal

Covid-19 Virüsü Önlemleri

Dünya genelindeki bu zorlu sınavı başarıyla atlatmak için en üst düzeyde aldığımız önlemlerle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İklimlendirme sektörünün öncü markası olarak toplumsal sorumluluklarımızın bilincindeyiz ve hem çalışanlarımızın ve toplumun sağlığını korumak hem de hizmetlerimizi kesintisiz sürdürmek için aldığımız önlemleri sizlerle de paylaşmak istiyoruz. 

·         Faaliyet alanımızda ortaya çıkan ihtiyaçların giderilmesi ve ekonomik sürekliliğin sağlanabilmesi için üretime devam ediyoruz. Gerek mühendislik projelerimizde, gerekse ihraç ürünlerimizde,  aldığımız siparişlerin teslimatında bir gecikme yaşanmaması için her türlü gayreti gösteriyoruz.

·         Tüm fabrika ve ofis alanlarımızda hijyen önlemlerini maksimum seviyede tutmak ve çalışanlarımızın sağlığını korumayı her şeyden önde tutuyoruz. Bu nedenle şirket içerisinde bir Pandemi Kurulu oluşturduk, hazırladığımız Acil Eylem Planlarımızı hayata geçiriyor, koordinasyonu aksatmamak için periyodik toplantılarla durumu değerlendiriyoruz.

·         Beyaz yaka personelimizde %80 oranında evden çalışma uygulamasına geçtik bu şekilde iş yerinde zorunlu olarak çalışması gereken personelimizi minumum düzeyde tutarak daha güvenli bir ortamda bulunmalarını sağlıyoruz.

·         Eylem planlarımız dahilinde, tüm kampüslerimizi düzenli olarak dezenfekte ediyor, çalışanlarımızı sürekli bilgilendiriyoruz. Uzaktan çalışma ve dönüşümlü çalışma programlarını hayata geçiriyor, yemekhaneler ve personel servisleri gibi noktalarda uzmanların tavsiyeleri doğrultusunda özel önlemler alıyoruz.

·         Teknik servis personelimiz koruyucu maske ve eldivenlerle hizmet veriyor, ihtiyaç halinde tam yüz siperliği ve tek giyimlik tulumlar kullanıyor.

·         Bayilerimiz Sağlık Bakanlığı’nın uyarı ve önlemleri doğrultusunda çalışmalarını sürdürüyor, vardiya sistemlerini de güncelledik ve uzaktan çalışma sistemi uyguluyoruz.

Faaliyetlerini 65 yıldır kesintisiniz sürdüren bir marka olarak pek çok farklı kriz senaryosuna karşı deneyime sahibiz ve bu zorlu günleri de atlatacağımıza inancımız tam.

Ülkemiz için üretmeyi, tüketicilerimiz için kesintisiz hizmet vermeyi sürdüreceğiz. Tüm paydaşlarımıza sağlık dolu günler dileriz.

Tümünü Temizle
Karşılaştır