Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.
X
X
Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
EN TR
TR
EN
Kombi Kazan Isı Pompası Güneş Kolektörü Brülör Radyatör Isı Gideri Paylaşım Sistemi Yardımcı Ürünler
Bireysel Soğutma Merkezi Soğutma
Dalgıç Pompa Santrifüj Pompa Dalgıç Pompa Motorları Hidrofor Sirkülasyon Pompası
Bina Yönetim Sistemleri Enerji Verimliliği Danışmanlık Hizmetleri Isı Paylaşım Hizmetleri Satış Sonrası Hizmetleri
Yetkili Satıcılar Yetkili Servisler Tüketici Destek E-Ticaret Destek
Genel Bakış Faaliyetler Referanslar İnsan Kaynakları Yatırımcı İlişkileri Medya Kişisel Verilerin Korunması
ANASAYFA
Isıtma
Soğutma
Su Basınçlandırma
Mühendislik Hizmetleri
Destek
Kurumsal
İletişim

Antalya’da Alarko Carrier Yetkili Satıcılarına Toshiba Estia ve Carrier Isı Pompaları, Toshiba Seiya Split Klima ve Alarko Hidrofor Eğitimi Düzenlendi

18-19 Nisan tarihlerinde Antalya Akra Barut Hotel’de gerçekleştirilen eğitime Antalya, Isparta, Burdur ve ilçelerinde faaliyet gösteren Alarko Carrier yetkili satıcıları katılım gösterdi.

18 Nisan tarihinde Alarko Carrier İş Geliştirme ve Denetim Müdürü H. Özgen Çoğulu tarafından Toshiba Estia ve Carrier Isı Pompaları Sistem Çözümü, Uygulama Proje Örnekleri Eğitimi verildi. Eğitimde katılımcılara Toshiba Estia ve Carrier ısı pompalarının teknik özellikleri anlatıldı ve bir çok farklı uygulama sistem örnekleri ile seçim kriterleri hakkında ayrıntılı bilgi verildi.

19 Nisan tarihinde ise, Alarko Carrier Su Basınçlandırma Ürün Müdürü Cüneyt Bulca tarafından yeni Alarko ALDP S/F Serisi Paslanmaz Eş Eksenli Hidrofor ve Optima Sirkülasyon Pompası ürün eğitimi verildi.

Yine aynı tarihte Alarko Carrier Bireysel ve Hafif Ticari Klimalar Ürün Yöneticisi Dilara Çayır tarafından, yeni Toshiba Seiya Split Klima eğitimi verildi.

Her iki eğitimde de yeni ürünlerin teknik özellikleri anlatıldı. Ayrıca uygulamalı örneklerle desteklenerek, katılımcılara seçim kriterleri konusunda ayrıntılı bilgi verildi.

Alarko Carrier yetkili satıcılarının yoğun ilgi gösterdiği eğitim programı, genel bir bölgesel değerlendirme toplantısı ile son buldu.

Tümünü Temizle
Karşılaştır