Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.
X
X
Sepet
Profil
Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Kombi Sihirbazı Klima Sihirbazı Yetkili Satıcılar Yetkili Servisler
Yetkili Satıcı Başvuru Formu Yetkili Servis Başvuru Formu
Menu
TR
EN
ANASAYFA
Klima
Kombi
Tüm Ürünler
Destek
Kurumsal

Alarko Carrier Bayilik Satışları İzmir Bürosu, Yeni Ürünlerini Tanıttı

Alarko Carrier Bayilik Satışları İzmir Bürosu, yeni ürünleri ALDP S/F Serisi Paslanmaz Eş Eksenli Hidrofor ve Toshiba Seiya Klima ve yeni tip Optima Sirkülasyon Pompalarını yapılan eğitimlerle tanıttı.

25-26 Nisan tarihlerinde, Anemon Çiğli Oteli’ nde, Alarko Carrier Bayilik Satışları İzmir büro personeli ve Alarko Carrier Ege Bölgesi Yetkili Satıcıları yaklaşık 50 kişi olarak katılım gösterdiği organizasyon Alarko Carrier Bayilik Satışları Direktörü Koray Fedar, Pazarlama ve Destek Direktörü Volkan Arslan tarafından yapılan açılış konuşmasıyla başladı.

Organizyonun ilk gününde, İş Geliştirme Ve Denetim Müdürü H.Özgen Çoğulu sunumuyla “Isı Pompaları Sistem Çözümü Uygulama Proje Örnekleri Eğitimi “ verdi. Isı pompası pazarı hakkında genel bilgilendirme sonrası Estia ve Carrier ısı pompalarının tanıtımı ve uygulama projeleri örnek çözümleri, seçim kriterleri hakkında bilgiler verdi.

Bireysel ve Hafif Ticari Klimalar Ürün Yöneticisi Dilara Çayır tarafından yeni ürünToshiba Seiya Klima’nın tanıtımı yapıldı. Seiya’nın teknik özellikleri ve üstünlükleri hakkında bilgi verildi.

İkinci gün, Finansman Müdürü Hüseyin Ergün, Tahsilat Müdür Yardımcısı Sedat Doğrusöz ve Çağrı Efe,  Alarko Carrier yetkili satıcıları için alternatif bir ödeme sistemi olan “e-Tahsilat” sistemini, yapılan çalışmalar sonucundaki yeniliklerini ve yetkili satıcılarımıza oluşturduğu faydalarını anlattı.

“ALDP S/F Serisi Paslanmaz Eş Eksenli Hidrofor Eğitimi” ve “Optima Sirkülasyon Pompası Ürün Tekrar Eğitimi”  Su Basınçlandırma Ürün Müdürü Cüneyt Bulca tarafından verildi. Yeni ürün tanıtımı, hidrofor seçimini etkileyen teknik kriterler, frekans kontrollü sirkülatörlerimizin genişleyen ürün gamı hakkında konuşuldu.

Bayilik Satışları Direktörü Koray Fedar, Satış Müdürü Emin Yavuz, Dalgıç Pompa Satış Müdürü Yüksel Pınar, Satış Müdür Yardımcısı Mustafa Gürsoy kapanış konuşmasında, Alarko Carrier Yetkili Satıcılarının istek ve önerilerini dileyerek, sorularını yanıtladılar, tüm katılımcılara teşekkürlerini ilettiler.

Tümünü Temizle
Karşılaştır