Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.
X
X
Sepet
Profil
Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Kombi Sihirbazı Klima Sihirbazı Yetkili Satıcılar Yetkili Servisler
Yetkili Satıcı Başvuru Formu Yetkili Servis Başvuru Formu
Menu
TR
EN
ANASAYFA
Klima
Kombi
Tüm Ürünler
Destek
Kurumsal

Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları Kabulü

Bu web sitesine girerek ve kullanarak aşağıda bahsi geçen kullanım koşullarını kabul etmektesiniz. Eğer herhangi bir nedenden dolayı bu koşulları kısmen veya tamamen kabul etmiyorsanız bu web sitesini kullanmamalı ve siteden ayrılmalısınız. www.alarko-carrier.com.tr altında bulunan bu web sitesi bundan sonra Alarko Carrier olarak anılacaktır.


Kullanım Koşulları

Alarko Carrier tarafından kullanım koşulları herhangi bir duyuruda bulunulmaksızın değiştirilebilir. Kullanım koşullarında yapılan değişiklik / değişiklikler bu siteye konulmalarından itibaren geçerlilik kazanacaktır. Kullanım koşullarının güncel halinin kontrolü siteyi kullananziyaretçilerin yükümlülüğündedir. Lütfen Alarko Carrier web sitesini yöneten bu koşullarından haberdar olmak için düzenli olarak Kullanım Koşullarını kontrol ediniz.

Alarko Carrier, web sitesi içeriğinde, tasarımında, erişiminde haber vermeksizin değişiklik ve/veya kısıtlama yapma hakkını saklı tutar. Alarko Carrier herhangi bir nedenle ve tamamen kendi kararıyla bu web sitesine erişimi kısıtlayabilir veya kaldırabilir.

Alarko Carrier, web sitesi içeriğini güncel ve doğru tutmak için elinden gelen tüm çabayı sarfetmektedir ancak Alarko Carrier bu bilgilerin doğruluğunu garanti etmez ve Alarko Carrier bu bilgilerin doğruluğuna, tam olmasına ve güncel olmasına ilişkin hiçbir sorumluluğu kabul etmez. Bu bilgilerin kullanımı ziyaretçi insiyatifindedir ve yasal bağlayıcılığı yoktur.

Alarko Carrier web sitesi üzerinde başka web sitelerine yönlendirmeler bulunabilir. Alarko Carrier bu web sitelerindeki bilgilerin doğruluğunu ve uygunluğunu garanti etmez. Sözü edilen linkler bilgilendirme amaçlı olup ziyaretçiye kolaylık sağlamak amacıyla verilmişlerdir. Alarko Carrier yönlendirme yapılan sitelerde bulunan bilgilerin doğruluğu, uygunluğu hakkında veya başka bir nedenle sorumlu tutulamaz. Bu bilgilerin Alarko Carrier'ı bağlayıcılığı yoktur.


Güncelleme Tarihi : 16.07.2009

Tümünü Temizle
Karşılaştır