Toshiba Yetkili Satıcıları Antalya’da Buluştu

12.02.2024

Toshiba Satış Müdürlüğü Personeli, Alarko Carrier Üst Yönetimi ve Toshiba Türkiye Yetkili Satıcıları 31 Ocak - 2 Şubat tarihlerinde Antalya Lara Barut Collection Otel’de Yetkili Satıcılar toplantısında buluştular.

Açılış kokteylinde buluşan yetkili satıcılar; eğlenceli bir yarışma ile programa başladılar. Açılış Konuşmasını Bayilik Satışları Direktörü Yüksel Pınar yaptı. Yüksel Pınar Alarko aidiyeti ve kültürünü vurgulayan konuşması ile gelecek planlarından bahsetti. Toplantı moderatörlüğünü Toshiba Satış Müdürü Alper Özgür’ün yaptığı toplantıda; Alper Özgür 2023 yılında pazardaki konumdan; ticari ve proje pazarındaki büyüme oranlarından ve üstün-farklı özellikli ürünlere duyulan talepten bahsetti. 2024 yeni uygulamalar ile sunumuna devam etti.

Güçlü, dinamik, pratik, hızlı, gelişen ve yenilikçi bayi yapılanması katılımcılar tarafından ilgi çekti. Toshiba Ürün Yöneticisi Caner Doğan; Toshiba ürün gamına 2024’te yeni girecek ve yenilecek ürünlerden bahsetti. Kurumsal İletişim ve Dijital Kanal Müdürü Hüdai Öztürk ise 2024 Dijitalleşme Stratejilerini aktardı.

En Tecrübeli Bayi Grubunda; Manisa Ulaş Sulama Kurucusu Senih Ulaş ve Antalya Termo Makina Kurucusu Cafer Hadimoğlu en yeni bayi grubunda; İstanbul AES Kurucusu Efe Öğrenir ve Diyarbakır Gökyüzü Danışmanlık Kurucusu Abdülselam Turan’ın yer aldığı 1 saatlik Deneyim Aktarım Programı ile katılımcılar Alarko Kültüründen değişime uzanan bir süreci düşünme fırsatı buldular.

İnteraktif katılımın olduğu “Söz Sizde” bölümü ile yetkili satıcılar merak ettikleri konuları Alarko Carrier yönetimine sorma fırsatı buldular. Kıdem ve 2023 Yılı TOP10 Ödüllerinin verilmesi ile kapanış konuşmasını Genel Müdür Yardımcısı Hırant Kalataş yaptı. Toplantı salon çıkışında Toshiba Ailesi’ni oluşturan fertlerin isimlerinin yer aldığı bir Photo Chart ise büyük ilgi çekti.

2024 için güçlü birliktelik ve yenilik ilkeleriyle; her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan Toshiba Satış Grubu sosyal zaman geçirerek otelden ayrıldılar.

Hoşgeldiniz!

Üye olduğunuz e-posta ve şifrenizi yazarak giriş yapabilirsiniz

Şifreniz en az 8 karakterden oluşmalı, 1 küçük harf, 1 büyük harf, 1 özel karakter içermelidir.

captcha
Beni hatırla

veya

Hoşgeldiniz!

Şifreniz en az 8 karakterden oluşmalı, 1 küçük harf, 1 büyük harf, 1 özel karakter içermelidir.

Size özel fırsatları görmek için bu bilgileri de doldurabilirsiniz.

captchaBeni hatırla

veya

Şifre Yenileme

Şifre yenileme bağlantısı gönderebilmemiz için e-posta adresinize ihtiyacımız var.

Tebrikler

Şifre yenileme bağlantısı adresine gönderilmiştir.

Şifre Yenileme

Lütfen yeni oluşturacağınız şifreyi giriniz.

Şifreniz en az 8 karakterden oluşmalı, 1 küçük harf, 1 büyük harf, 1 özel karakter içermelidir.

Tebrikler
şifreniz başarıyla değiştirildi!

Şimdi güvenliğiniz için lütfen yeni şifreniz ile tekrar giriş yapınız.