Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.
X
X
Sepet
Profil
Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Kombi Sihirbazı Klima Sihirbazı Yetkili Satıcılar Yetkili Servisler
Yetkili Satıcı Başvuru Formu Yetkili Servis Başvuru Formu
Menu
TR
EN
ANASAYFA
Klima
Kombi
Tüm Ürünler
Destek
Kurumsal
Sepetim
Ürün
Birim Fiyat
Adet
Fiyat
 
BM-2 Modül Duvar Ünitesi
 
400 TL
Sil
Kodu Kullan

Tamamlayıcı Ürünler ve Aksesuarlar

Satın alacağınız ürününüzü daha konforlu, güvenli, ekonomik veya daha uzun süre kullanmanıza yardımcı olabilecek bazı ürünlerimizi size öneriyoruz. Bu noktada ürünlerle ilgili bilgi edinebilir ve sepetinize ekleyebilirsiniz.

Alarko Carrier Ek Bilgiler

Satın aldığınız ürünlerimiz ile ilgili bazı bilgileri sizinle paylaşmak istiyoruz; İhtiyacınız olan klima veya kombi için model, kapasite seçimlerinizi bayilerimiz aracılığı ile ücretsiz olarak yaptırabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Klima: Satın alacağınız klima, adresinize gönderilecek ve yerine montajı ile işletmeye alınması, adresinize yönlendirilecek yetkili servisimiz tarafından yapılacaktır. Ürününüzün teslim edilmesinin ardından montaj randevusu için yetkili servisimiz sizinle irtibata geçecektir. Fiyatlarımıza montaj işçiliği ve 5 m bakır boru dahildir. Montaj işlemlerinde elektrik kablosu, elektrik besleme hattı, sigorta işlemleri ve 5 m'den uzun montajlarda bakır boru ile diğer inşaat ve dekorasyon işleri müşterilerimize aittir.

Kombi: Satın alacağınız kombi adresinize teslim edilecektir. Kombinin, doğal gazlı cihazlara müdahale yetkisi olan personel tarafından kurallara uygun monte edilmesi ve bölgenizdeki gaz otoritesi ile yürütülmesi gerekli mevzuatın yerine getirilmesinden sonra çağrı merkezimizi (444 0 128) arayabilirsiniz. Yetkili servisimiz gerekli kontrolleri yaptıktan sonra kombinizi işletmeye alacaktır.

Tümünü Temizle
Karşılaştır