Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.
X
Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
EN TR
TR
EN
Kombi Kazan Isı Pompası Güneş Kolektörü Brülör Radyatör Isı Gideri Paylaşım Sistemi Yardımcı Ürünler
Bireysel Soğutma Merkezi Soğutma
Dalgıç Pompa Santrifüj Pompa Dalgıç Pompa Motorları Hidrofor Sirkülasyon Pompası
Bina Yönetim Sistemleri Enerji Verimliliği Danışmanlık Hizmetleri Isı Paylaşım Hizmetleri Satış Sonrası Hizmetleri
Yetkili Satıcılar Yetkili Servisler Tüketici Destek E-Ticaret Destek
Genel Bakış Faaliyetler Referanslar İnsan Kaynakları Yatırımcı İlişkileri Medya Kişisel Verilerin Korunması
ANASAYFA
Isıtma
Soğutma
Su Basınçlandırma
Mühendislik Hizmetleri
Destek
Kurumsal
İletişim

Rixos Hotel / Bodrum’da Alarko-Carrier Konforu

Rixos Hotel son yıllarda Bodrum yarımadasında yapılan en önemli turizm yatırımlarından birisi. Milas Bodrum karayolu üzerinde, doğal Akdeniz kızılçam ile örtülü, Bodrum’un en nadide koylarından Zeytinlikahve’de konumlanan Rixos Hotel dünyanın en önde gelen tatil köyü zincirleri arasında yer alıyor. Bodrum şehir merkezine 15 dakika sürüş mesafesinde, 187.000 m²’lik çam ağaçları arasında büyüleyici bir atmosferde yer alan tesiste, ana binada 56 standart oda, bahçedeki bungalowlarda 198 standart oda, 118 deluxe oda ve 13 suite bulunuyor.

Konfor Alarko Carrier’dan

Beş yıldızlı tatil köyünün tüm mekanik tesisatı ile ilgili ekipmanlar Alarko Carrier tarafından sağlandı. Tatil köyünde, odalarda 467 fancoil, genel mekanlarda 17 klima santrali ve 9 hücreli aspiratör, banyolarda 449 Vortice fan, tüm klima santrallerinin otomatik kontrolleri, mutfak ve yemekhane için dizayn edilen soğuk odalarda 20 soğuk oda cihazı ve soğutma grupları olarak 3 ozon dostu R134a soğutuculu, vidalı, hava soğutma kondenserli 30GX cihazları kullanıldı.

Mükemmel Bir Tatil İçin...

2003 Mayıs ayında hizmete giren, daha ilk sezonunda yabancı turistlerin Bodrum’da en fazla tercih ettikleri tesislerden biri olan Rixos Hotel 2004 sezonu için de hazırlklarını tamamladı. Rixos Hotel konuklarını minibarlı, uydu TV’li ve müzik yayınlı, banyo ve direkt hatlı telefon bulunan, Alarko Carrier cihazları ile havası koşullandırılan, Lyxes garden odalarda ağırlıyor ve farklı ortamlarda çok zengin yemek programları sunuyor. Tesiste 4 su kaydırağı bulunan büyük bir aktivite havuzu, bir ana havuz ve çocuk havuzu ve ısıtmalı kapalı havuz bulunuyor. Spor aktiviteleri için 3 tenis kortu, masa tenisi, okçuluk, mini futbol, dart, boccia, beach-voleybol, su topu, su jimnastiği, aerobic, jimnastik, fitness center, kano, deniz bisikleti, surf (lisans ile), motorlu ve motorsuz su sporları için istasyon yer alıyor. Güzellik ve sağlık merkezinde; sauna, hamam, geniş bir dinlenme odası, şok havuzu bulunuyor. Rixos Hotel’in konuklarına sunduğu benzersiz tatil olanakları Alarko Carrier konforu ile tamamlanıyor.

Tümünü Temizle
Karşılaştır