Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.
X
Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
EN TR
TR
EN
Kombi Kazan Isı Pompası Güneş Kolektörü Brülör Radyatör Isı Gideri Paylaşım Sistemi Yardımcı Ürünler
Bireysel Soğutma Merkezi Soğutma
Dalgıç Pompa Santrifüj Pompa Dalgıç Pompa Motorları Hidrofor Sirkülasyon Pompası
Bina Yönetim Sistemleri Enerji Verimliliği Danışmanlık Hizmetleri Isı Paylaşım Hizmetleri Satış Sonrası Hizmetleri
Yetkili Satıcılar Yetkili Servisler Tüketici Destek E-Ticaret Destek
Genel Bakış Faaliyetler Referanslar İnsan Kaynakları Yatırımcı İlişkileri Medya Kişisel Verilerin Korunması
ANASAYFA
Isıtma
Soğutma
Su Basınçlandırma
Mühendislik Hizmetleri
Destek
Kurumsal
İletişim

Antalya Dedeman’da Carrier Soğutma Grupları

Antalya, tatil ve otel denince, Akdeniz’e karşı falezler üzerine yerleşen özel konumu ve muhteşem manzarası ile 5 yıldızlı Dedeman Hotel and Resort’un tartışmazsız ayrı bir yeri var. Antalya görünümünün bir parçası haline gelen Dedeman geçen yıl soğutma gruplarını yenileme kararı aldı. Teklif bölümümüzün, en son teknolojileri içeren, ozon dostu HFC-134a soğutuculu, yüksek verimli soğutma grubu kullanım önerisi olumlu bulundu. Dedeman, bu tercihi ile, sadece bugün için en gelişmiş soğutma sistemlerinden birine değil geleceğin teknolojisine de sahip oldu.

Antalya Dedeman’da konfor, ısıtma, soğutma, sıcak su merkezi olarak sağlanıyor ve bina yönetim sistemiyle kontrol ediliyor. Yenileme projesi kapsamında, 1.200 kW soğutma kapasiteli, vidalı kompresörlü 30HXC345 Carrier soğutma grupları temin edildi. Bina otomasyon sistemleri ile uyumlu çalışabilen gruplar gelişmiş Carrier-Comfort View izleme programı altında 2003 yaz sezonunda işletmeye alındı.

Antalya Dedeman havaalanına 15 km, şehir merkezine 3 km uzaklıkta. Aquapark, Dedeman Antalya’nın yanında ve Park Bowling karşısında. Bölgenin en büyük turizm ve otelcilik işletmeleri arasında yer alıyor. 375’i Akdeniz, 108’i bahçe manzaralı 483 odaya sahip ve odaların 17’si senior, 18’i junior, 1’i presidential suit.

Antalya Dedeman seçkin Türk ve uluslararası mutfaklara sahip. Akdeniz Restaurant’da Türk ve uluslararası mutfaklardan özel menüler bulmak olası. Çatıdaki Gourmet ve Turkuaz Restaurant&Bar, Akdeniz manzarasıyla benzersiz mekanlar. Lobide Lobby, bahçedeki Garden barlar, kumsaldaki Patara ve Beach Snack barları, Nargile&Semaver Köşesi, gece klubü ziyaretçilerine çok değişik ortamlar sunuyor.

Antalya Dedeman mavi bayraklı, geniş kum plajı ile masmavi bir Akdeniz’e açılıyor, konuklarına kapalı ve açık ortamlarda değişik spor ve aktivite olanakları sağlıyor. Otel müşterilerinin ücretsiz olarak girebildiği Aquapark Antalya, Dedeman Park Bowling, kapalı ve açık yüzme havuzu, çocuk havuzu, fitness center, aerobik, step, jakuzi, solaryum, Türk hamamı, Fin hamamı, sauna, masaj, bütün deniz sporları, dalış okulu, tenis, mini futbol, basketbol, masa tenisi vb gibi. Dedeman bu özellikleri ile, Antalya gibi tüm mevsimleri dolu dolu yaşayan bir dört mevsim oteli.

Bir kongre kenti olarak uluslararası alanda öne çıkan Antalya’da Dedeman’ın, sahip ol-duğu çok sayıda, çok kullanışlı kongre ve toplantı salonları ile özel bir yeri var. Her yıl çok sayıda toplantıya, mükemmel organizasyonu ve hizmeti ile ev sahipliği yapıyor.

Antalya Dedeman’da beş yıldızlı bir otelin tüm standartları en yüksek kalitede bulunuyor; kuru temizleme, çamaşır, ütü, açık-kapalı otopark, çocuk bakımı, çocuk kulübü, doktor, döviz bozdurma, kuaför, oto kiralama, kuyumcu, derici-butik, fotoğrafçı, drugstore, executive lounge, direct telefon, internet servisi, sekreterlik hizmetleri vb gibi.

Antalya Dedeman seçkin özellikleriyle 2003 yılında, turizm alanında yaşanan olumsuz koşullara rağmen başarılı bir sezon geçirdi. 2004 sezonu geçen yıldan daha olumlu bir ortamda başladı.

Antalya Dedeman’ın konuklarına sunduğu mükemmel konforda Carrier soğutma gruplarının da katkısının olduğunu bilmek mutluluk verici.

Tümünü Temizle
Karşılaştır