Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.
X
Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
EN TR
TR
EN
Kombi Kazan Isı Pompası Güneş Kolektörü Brülör Radyatör Isı Gideri Paylaşım Sistemi Yardımcı Ürünler
Bireysel Soğutma Merkezi Soğutma
Dalgıç Pompa Santrifüj Pompa Dalgıç Pompa Motorları Hidrofor Sirkülasyon Pompası
Bina Yönetim Sistemleri Enerji Verimliliği Danışmanlık Hizmetleri Isı Paylaşım Hizmetleri Satış Sonrası Hizmetleri
Yetkili Satıcılar Yetkili Servisler Tüketici Destek E-Ticaret Destek
Genel Bakış Faaliyetler Referanslar İnsan Kaynakları Yatırımcı İlişkileri Medya Kişisel Verilerin Korunması
ANASAYFA
Isıtma
Soğutma
Su Basınçlandırma
Mühendislik Hizmetleri
Destek
Kurumsal
İletişim

Alman Hugo Boss Yeni Üretim Tesislerinde de Alarko Carrier’ı Tercih Etti

Ege Serbest Bölgesi’nde (ERBAS) kurulu olan ve birinci etap yatırımlarında Alarko Carrier ürünlerini seçen ünlü Alman konfeksiyon firması Hugo Boss ikinci etapta da Alarko Carrier dedi.

Gaziemir Serbest Bölgesi’nde kurulu olan tesislerde 1.600 kW soğutma gücü kullanan Hugo Boss ikinci etap yatırımında soğutma gücü 2.500 kW olan 30 GTN 190 Carrier / Amerika (4 Adet) Hava Soğutmalı Kondenserli Su Soğutma Grupları’nı kullanarak kurulu toplam soğutma gücünü 4.100 kW‘a çıkardı.

Toplam 14 klima santralı ile donatılan Hugo Boss tüm bu sistemleri destekleyen Bina Yönetim Sistemi ile akıllı bina statüsündedir. Bina Yönetim Sistemi Ankara Alarko Şubesi destekli olarak 1. etapta kurulmuştu. 2. etapta da aynı sisteme devam edildi.

Dünyanın en ünlü hazır giyim üreticilerinden biri olan Hugo Boss Ege Serbest Bölgesi’nde kiraladığı 57.250 m2’lik arazide kurulu, 22.760 m2 kapalı alanda faaliyet gösteren firma, yeni projesi ile 66.274 m2 daha arazi kiralayıp yaklaşık 30.000 m2 kapalı alan inşaatı yaptı.

20 milyon Euro’yu bulan olan bu yatırım, 1500 kişiye daha yeni iş imkanı sağlıyor. Ege Serbest Bölgesi’ndeki fabrikalarından tüm dünyaya takım elbise ve gömlek üretimi yapan Hugo Boss, bu yeni yatırımla Türkiye’de ilk kez kadın ve spor giyimine de girmiş oluyor.

Tümünü Temizle
Karşılaştır