Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.
X
Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
EN TR
TR
EN
Kombi Kazan Isı Pompası Güneş Kolektörü Brülör Radyatör Isı Gideri Paylaşım Sistemi Yardımcı Ürünler
Bireysel Soğutma Merkezi Soğutma
Dalgıç Pompa Santrifüj Pompa Dalgıç Pompa Motorları Hidrofor Sirkülasyon Pompası
Bina Yönetim Sistemleri Enerji Verimliliği Danışmanlık Hizmetleri Isı Paylaşım Hizmetleri Satış Sonrası Hizmetleri
Yetkili Satıcılar Yetkili Servisler Tüketici Destek E-Ticaret Destek
Genel Bakış Faaliyetler Referanslar İnsan Kaynakları Yatırımcı İlişkileri Medya Kişisel Verilerin Korunması
ANASAYFA
Isıtma
Soğutma
Su Basınçlandırma
Mühendislik Hizmetleri
Destek
Kurumsal
İletişim

Alışveriş Merkezlerinin Bina Yönetim Sistemleri’nde Yeni Tercihi: ALC

Kentpark Alışveriş Merkezi

Ankara’da Eskişehir yolunun 7. km’sinde farklı stili ile “Merkezlerin Merkezi” sloganını benimseyen 225.000 m² alana sahip Kentpark Alışveriş Merkezi’nde tüm ısıtma, soğutma ve havalandırma sistemlerinin, fan-coil cihazlarının, iç aydınlatma ve çevre aydınlatma sistemlerinin kontrolü ve elektrik sistemlerinin izlenmesi WebCTRL ile yapılacaktır. Ayrıca, dükkanlara ait elektrik, doğalgaz ve su giderlerinin faturalandırması web tabanlı kontrol sisteminin bir parçası olacak.

Alışveriş Merkezinin içinde yazın manzara sağlayacak, kışın ise buz pisti olarak kullanılacak bir de göl bulunuyor. Konut, alışveriş ve yaşam merkezleri karması olacak olan Kentpark’ta ayrıca ofis katları da yer alıyor.

Gordion Alışveriş Merkezi

Ankara’da Eskişehir yolunun 16. km’sinde 165.000 m² alanda kurulu Çayyolu Gordion Alışveriş Merkezi ısıtma, soğutma ve havalandırma sistemlerinin kontrolünde, faturalandırma sistemlerinde ve elektrik sistemlerinin izlenmesinde ALC’yi tercih etti. Sisteme, internet tarayıcısı olan araçlar, masaüstü bilgisayar, dizüstü bilgisayar, PDA ve cep telefonuyla; istenilen sayıda kullanıcıyla; herhangi ek bir yazılım veya aygıt takılması gerekmeksizin erişim sağlanacaktır.

Hollandalı gayrimenkul devi REDEVCO tarafından inşa edilen alışveriş merkezinin 2009’un ilk çeyreğinde tamamlanması ön görülüyor.

ANSE Alışveriş Merkezi

Ankara’da Eskişehir yolunun 17. km’sinde ev gereçleri alanında faaliyet göstermek üzere 61.000 m2 alana inşa edilen, iki bloktan oluşan alışveriş merkezi ısıtma, soğutma ve havalandırma sistemlerinin kontrolünde, yangın ve elektrik sistemlerinin izlenmesinde ALC’yi tercih etti, DDC panoları, kablolama ve devreye alma hizmetleri ile birlikte Alarko Carrier güvenini seçti.

Tümünü Temizle
Karşılaştır