Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.
X
Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
EN TR
TR
EN
Kombi Kazan Isı Pompası Güneş Kolektörü Brülör Radyatör Isı Gideri Paylaşım Sistemi Yardımcı Ürünler
Bireysel Soğutma Merkezi Soğutma
Dalgıç Pompa Santrifüj Pompa Dalgıç Pompa Motorları Hidrofor Sirkülasyon Pompası
Bina Yönetim Sistemleri Enerji Verimliliği Danışmanlık Hizmetleri Isı Paylaşım Hizmetleri Satış Sonrası Hizmetleri
Yetkili Satıcılar Yetkili Servisler Tüketici Destek E-Ticaret Destek
Genel Bakış Faaliyetler Referanslar İnsan Kaynakları Yatırımcı İlişkileri Medya Kişisel Verilerin Korunması
ANASAYFA
Isıtma
Soğutma
Su Basınçlandırma
Mühendislik Hizmetleri
Destek
Kurumsal
İletişim

Acıbadem Maslak Hastanesi’nin Konforu Alarko Carrier Ürünleri İle Sağlanıyor

Yerleşim ve iş merkezlerine yakın Maslak’ta, 115 Milyon dolar yatırımla gerçekleştirilen Acıbadem Maslak Hastanesi, yarıya yakın öğretim üyesi olan hekim kadrosu, mimari konsepti, yüksek teknolojisi, fiziki mekanları, iç donanımı, özellikli tıbbi hizmetler yelpazesiyle “ilkleri ve farklılıkları” bünyesinde taşıyor.

Özel hastane sektörünün önde gelen grupları arasında yer alan Acıbadem Sağlık Grubu’nun, bugüne kadarki en büyük yatırımı olan Maslak Hastanesi, hasta kabulüne başladı.

Acıbadem Maslak Hastanesi – ‘Sağlıkta Mükemmellik Tutkusu’

191 yatak kapasitesiyle, 13 dönüm arazi üzerinde, yaklaşık 40.000 m² kapalı alana sahip olan Acıbadem Maslak Hastanesi, Levent – Sarıyer güzergahında, yerleşim ve iş merkezlerine ulaşım kolaylığının sağlandığı bir merkezde, tıbbın tüm branşlarında hizmet vererek, İstanbul’un en büyük özel hastaneleri arasında yerini almaya hazırlanıyor.

Acıbadem Maslak Hastanesi, yüksek teknolojinin son ürünü olan tıbbi cihazlar ile donatılmış ve tamamen otomatize edilmiş akıllı binasında hizmet veriyor.

Projelendirilmesi Acıbadem Proje Yönetimi tarafından yapılan hastanenin ana yükleniciliğini Gürsoy İnşaat, mekanik yükleniciliğini ise Gürbey Mekanik (HVAC) ve Dema Mühendislik (sıhhi tesisat ve yangın) üstlendi.

Hastane genelinde dokuzu ileri seviyede steril ve yüksek teknolojiye sahip toplam 15 ameliyathane bulunuyor. ”Ultra Clean” sistemi sayesinde ameliyathanelerde steril ortamın maximum düzeye çıkarılması ve yüksek enfeksiyon riski olan operasyonların güvenle yapılması sağlandı.

Hastanenin yüksek kalite hedefine uygun olacağı düşüncesiyle Alarko Carrier ürünleri tercih edildi.

Hastanede 3 adet Carrier 19XRV su soğutmalı kondenserli, frekans invertörlü, santrifüj kompresörlü su soğutma grubu, 3 adet su soğutma kulesi, 26 adet Carrier 39HQ klima santrali, 28 adet Carrier hücreli aspiratör, 30 adet Hygromatik buharlı nemlendirici, Trox RN/EN sabit debi ayar cihazları, TVZ/TVA değişken debi ayar cihazları, CA kanal tipi susturucular, F640 hepa filtre terminalleri ve F781 hepa filtreler kullanıldı.

Tümünü Temizle
Karşılaştır