Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.
X
X
Sepet
Profil
Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Kombi Sihirbazı Klima Sihirbazı Yetkili Satıcılar Yetkili Servisler
Yetkili Satıcı Başvuru Formu Yetkili Servis Başvuru Formu
Menu
TR
EN
ANASAYFA
Klima
Kombi
Tüm Ürünler
Destek
Kurumsal

İzmir Bölgesel VRF Servis Toplantısı Yapıldı

Satış Sonrası Hizmetler Grup Koordinatör Yardımcısı Kemal Bıçakçı, Bayilik Satışları Grup Koordinatör Yardımcısı Haluk Ferizoğlu, Servis Müdürü Menduh Çağlı, İzmir Büro Satış Müdürü Emin Yavuz, Süpervizyon Mühendisleri Ertuğ Altınel ve Ümit Taş’ın katıldığı VRF Servis Toplantısı, İzmir, Antalya, Muğla, Balıkesir, Denizli ve Aydın illerinden toplam 14 yetkili servisin katılımıyla gerçekleştirildi.

Satış Sonrası Hizmetler Grup Koordinatör Yardımcısı Kemal Bıçakçı’nın açılış konuşmasıyla başlayan toplantı, Bayilik Satışları Grup Koordinatör Yardımcısı Haluk Ferizoğlu’nun konuşmasıyla devam etti. Servis Müdürü Menduh Çağlı’nın yeni oluşum ve VRF İşleyiş Prosedürü ile ilgili sunumundan sonra VRF yetkili servislerinin önerileri dinlendi. Toplantı Süpervizyon Mühendisi Ertuğ Altınel’in vermiş olduğu Borulama Programı Teknik Eğitimi ile sona erdi.

VRF ürünlerinin kapsamlı bir cihaz olduğu, satış, montaj ve işletmeye alma işlemlerinde Satış Birimi, SSH ve servisler ekip ruhu içerisinde çalışması gerektiği, müşteri ve paydaşlarla sürekli irtibatta olunması gerektiği belirtildi.

Tümünü Temizle
Karşılaştır