Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.
X
X
Sepet
Profil
Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Kombi Sihirbazı Klima Sihirbazı Yetkili Satıcılar Yetkili Servisler
Yetkili Satıcı Başvuru Formu Yetkili Servis Başvuru Formu
Menu
TR
EN
ANASAYFA
Klima
Kombi
Tüm Ürünler
Destek
Kurumsal

Yeni Optima Sirkülasyon Pompası, Ankara’da Tanıtıldı

Alarko Carrier, Avrupa Birliği ECO Design tasarım yönetmeliklerine uygun olarak ürettiği yeni nesil sirkülasyon pompalarını uygulamalı olarak Ankara’da tanıttı.

20 Mart 2015 Cuma günü Kızılcahamam Çam Otel’de gerçekleştirilen lansmanda, Alarko Carrier’in yeni ürünü Optima sirkülasyon pompalarının kurulum, uygulama ve teknik bilgileri Alarko Carrier yetkili satıcısı AKABE’ye bağlı olarak çalışan montaj ve tesisat ustaları ile paylaşıldı.

1,5 gün süren program kapsamında; 50 kişilik bir gruba montaj ve modifikasyonla ilgili hazırlanan filmler izletilirken, eski ve yeni Optima modellerinin yer aldığı eşleştirme tabloları uygulamalı olarak gösterildi. Deneme amaçlı hazırlanan pompa üzerinde devreye alma işlemleri ayrıntılarıyla anlatılırken, uzaktan kumanda modülüyle ilgili bilgi verildi. Programda ayrıca Alarko Carrier Ankara Ofis Satış Müdürü Ali İsmet Koçak tarafından gruba satışla ilgili 1 saatlik eğitim verildi.

Alarko Carrier’in yeni markası Optima, su grubu ürünlerden, sirkülasyon pompaları dışında, bireysel ve endüstriyel hidroforlar ile dalgıç pompaların pazardaki yeni markası olacak. Optima’nın logosunu oluşturan mavi renk suyu, yeşil renk çevreciliği, turuncu renk ise yüksek enerji tasarrufu özelliğini temsil ediyor.

Tümünü Temizle
Karşılaştır