Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.
X
X
Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
EN TR
TR
EN
Kombi Kazan Isı Pompası Güneş Kolektörü Brülör Radyatör Isı Gideri Paylaşım Sistemi Yardımcı Ürünler
Bireysel Soğutma Merkezi Soğutma
Dalgıç Pompa Santrifüj Pompa Dalgıç Pompa Motorları Hidrofor Sirkülasyon Pompası
Bina Yönetim Sistemleri Enerji Verimliliği Danışmanlık Hizmetleri Isı Paylaşım Hizmetleri Satış Sonrası Hizmetleri
Yetkili Satıcılar Yetkili Servisler Tüketici Destek E-Ticaret Destek
Genel Bakış Faaliyetler Referanslar İnsan Kaynakları Yatırımcı İlişkileri Medya Kişisel Verilerin Korunması
ANASAYFA
Isıtma
Soğutma
Su Basınçlandırma
Mühendislik Hizmetleri
Destek
Kurumsal
İletişim

Yeni Optima Sirkülasyon Pompası, Ankara’da Tanıtıldı

Alarko Carrier, Avrupa Birliği ECO Design tasarım yönetmeliklerine uygun olarak ürettiği yeni nesil sirkülasyon pompalarını uygulamalı olarak Ankara’da tanıttı.

20 Mart 2015 Cuma günü Kızılcahamam Çam Otel’de gerçekleştirilen lansmanda, Alarko Carrier’in yeni ürünü Optima sirkülasyon pompalarının kurulum, uygulama ve teknik bilgileri Alarko Carrier yetkili satıcısı AKABE’ye bağlı olarak çalışan montaj ve tesisat ustaları ile paylaşıldı.

1,5 gün süren program kapsamında; 50 kişilik bir gruba montaj ve modifikasyonla ilgili hazırlanan filmler izletilirken, eski ve yeni Optima modellerinin yer aldığı eşleştirme tabloları uygulamalı olarak gösterildi. Deneme amaçlı hazırlanan pompa üzerinde devreye alma işlemleri ayrıntılarıyla anlatılırken, uzaktan kumanda modülüyle ilgili bilgi verildi. Programda ayrıca Alarko Carrier Ankara Ofis Satış Müdürü Ali İsmet Koçak tarafından gruba satışla ilgili 1 saatlik eğitim verildi.

Alarko Carrier’in yeni markası Optima, su grubu ürünlerden, sirkülasyon pompaları dışında, bireysel ve endüstriyel hidroforlar ile dalgıç pompaların pazardaki yeni markası olacak. Optima’nın logosunu oluşturan mavi renk suyu, yeşil renk çevreciliği, turuncu renk ise yüksek enerji tasarrufu özelliğini temsil ediyor.

Tümünü Temizle
Karşılaştır